Bonusy bukmacherskie - rodzaje promocji

CENIONE BONUSY BUKMACHERSKIE – CZYLI JAKIE DOKŁADNIE?

Bonusy bukmacherskie i rodzaje promocjiZaczynając swoją przygodę u operatora rozrywki on-line, szukasz czynników, które zachęcą cię do depozytów i dłuższej gry. Rynek nasycony jest wszelakimi ofertami. Wybór zatem nie należy do łatwych. Liczy się wiele aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę. Bonusy bukmacherskie należą  właśnie do nich. Naturalnie to nie wszystko. Dobrze by było, abyś sprawdził ofertę zakładów sportowych (wydanie na żywo, obecność aplikacji mobilnej), prędkość rozliczania kuponów oraz liczbę zdarzeń dodatkowych. Samych czynników można wymienić więcej. Na dłuższą metę, liczy się niemal każdy aspekt, nawet szata graficzna, która w mniejszym bądź większym stopniu może męczyć wzrok. W tym artykule koncentrujemy się jednak na sprawie premii. Punktujemy te najważniejsze i najcenniejsze z punktu gracza, który liczy na dobrą rozrywkę i godziny świetnej zabawy. Zaczniemy rzecz jasna… od samego początku!

BONUS POWITALNY – ILE, GDZIE, JAK?

Jest to pierwsza promocja na którą traficie. Dotyczy tylko i wyłącznie nowych graczy. Nie możesz zatem posiadać aktywnego konta u wskazanego bukmachera, jeśli chcesz z niej skorzystać. Jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie, ta oceniana jest zwykle najwyżej. Nie bez powodu zresztą, cechuje się bardzo wysokimi – głównie – kwotami, jakie spływają na konto użytkownika. W tym przypadku spodziewajcie się powiększenia depozytu. Zwykle jest to 100% do określonej stawki, najczęściej w przedziale od 100 do 600 PLN. Oznacza to, że jeśli planujecie wpłacić 300 PLN, łącznie na grę przeznaczonych będzie dwa razy tyle, 600 PLN. Jest to opcja ciekawa zatem zarówno dla osób, które grają od lat, jak również dla tych, które raczkują i nie chcą ładować dużych pieniędzy na start. Minimalna wpłata wynosi zwykle maksymalnie kilkadziesiąt (30-40) złotych.

DARMOWY ZAKŁAD

Bonusy bukmacherskie są cenione z wielu względów. Nie ma zresztą co ukrywać, dobrze jest dostać coś za darmo. Taką opcję często możecie spotkać również w opcji pierwszej wpłaty, choć niekoniecznie. Polega na udostępnieniu graczowi darmowego zakładu, najczęściej o wartości od 5 do 100 PLN. Często premia ta dzielona jest na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne, przez co można z niej – w pewnym sensie – skorzystać dwukrotnie. Naturalnie konieczne jest tu spełnienie kilku warunków, np. wytypowanie zdarzenia o minimalnym kursie równym 2.00. Na taką opcję często mówimy cashback. Określenie to przyjęło się w kasynach, ale takie odpowiedniki są popularne w zakładach i typach sportowych. Z takiej formy skorzystacie np. przy eliminacjach do słynnych turniejów. Takie wydarzenia bez ryzyka zachęcają do kibicowania ulubieńcom.

LOTERIE I WYJAZDY DOOKOŁA ŚWIATA

Jedna z najbardziej docenianych promocji. Lubiana nie tylko w Polsce, ale właściwie na całym świecie. Bonusy bukmacherskie takiego kalibru gwarantują potężne nagrody. Loterie organizowane są stosunkowo często, a nagrodami są albo duże pieniądze albo wycieczki do wybranego miasta na świecie, czy nawet dookoła globu. By wziąć w takiej akcji udział, najczęściej należy zagrać kilka zakładów o określonej wartości. Jeśli przekroczycie rozegraną sumę, np. 50 PLN, automatycznie na konto zgarniecie jeden los. W wielu przypadkach ich liczba nie jest ograniczona, dlatego możecie powiększać swoje szanse. Szczególnie wówczas, gdy planujecie pograć więcej niż zwykle. Rzecz jasna, nie macie wpływu na przebieg losowania i nagradzane są osoby przypadkowe. Często zatem może się okazać, że wystarczy jeden, szczęśliwy los.

FANTASY LIGA, CZYLI NAGRODY DLA WIRTUALNYCH MANAGERÓW

Jedna z ciekawszych opcji dla graczy, którzy nie dysponują zbyt dużymi finansami. Fantasy liga zakłada typowanie wirtualnych zakładów.  Można dzięki niej wygrać realne nagrody, w tym darmowe zakłady czy inne premie dla graczy kasynowych. Jest to doskonały trening przed dalszą grą, która skrywa coraz to więcej niewiadomych.

PREMIE ZA SPEŁNIANIE CELÓW

Bardzo ciekawa akcja, skierowana do graczy aktywnych. Jedyne co należy w niej zrobić, to zagrać za określoną sumę przy wskazanym kursie minimalnym. W przeciwieństwie do loterii, nie zbieracie tu jednak losów z tego tytułu. Bonus przyznawany jest na konto za każdym razem, gdy tylko postawione zadanie zostanie zrealizowane. Przykładowo za obróconych 100 PLN zgarniecie darmowy zakład oraz zakręcenia do wykorzystania w kasynie. Popularne free spiny często wiążą się z zakładami sportowymi. Ta mieszanka jest o tyle dobra, że nie wymaga już żadnych ekstra środków od strony gracza. Celi może być więcej, często zmieniane są co dzień lub każdego tygodnia, w zależności od operatora.

BONUSY KTÓRE POWIĘKSZAJĄ WYGRANE

Paradoksalnie są to bonusy bukmacherskie, które często znajdziecie w Polsce. Polega to na powiększenie wygranych, w zależności od tego, ile zdarzeń znajdziecie na kuponach. Przykładowo, jeśli zdecydujecie się na pięć różnych opcji, w razie wygranej uzyskacie dodatkowych 5%. Jeśli jednak kupon zawiera czternaście pozycji, bazowa gotówka zostanie uzupełniona o ekstra 50%! W grę wchodzą naprawdę duże stawki.

LIGI, TURNIEJE, WYŚCIGI

To ciekawe wyzwanie, do którego zwykle trzeba się zapisać. Zadaniem gracza jest stawianie kuponów. Za każde wygrane zakłady zbiera on punkty do ogólnego rankingu. Bukmacherzy w ten sposób mogą wybierać osoby, które w danym okresie są najskuteczniejsze. Opcja w szczególności dla osób, które dobrze czują się w typowaniu, chociaż sprawdzić się może każdy. Nagrody w takich edycjach to doładowania gotówkowe czy kupony z zabezpieczeniem, czyli gwarantujące zwrot w razie porażki.

BONUSY BUKMACHERSKIE ZA POLECENIE ZNAJOMEGO

Najprostsza akcja, której zadaniem jest rekrutowanie znajomych. Jeśli ten zarejestruje swoje konto i dla przykładu złoży depozyt, automatycznie zyskujecie na tym wskazany bonus. Zwykle jest to doładowanie gotówkowe, które możecie zrealizować w każdej chwili. Wielkim plusem przedsięwzięcia jest jego powtarzalność. Tym samym, nie musi się kończyć na jednej premii. Im większa rekrutacja, tym bardziej podładujecie konto.

TZW. FRIENDLY AKO

Często jest tak, że o przegranych kuponach natychmiast zapominamy. Zniechęcenie również może przekroczyć wskazany poziom, przez co rezygnujemy z gry. Niektórzy bukmacherzy znaleźli na to sposób. Bardzo rozsądny zresztą. Przykładowo, za dziesięć kolejnych, przegranych kuponów, możecie otrzymać zwrot w wyznaczonej wartości całego zestawienia. Nawet porażki mogą się tym samym przyczynić do końcowego sukcesu.

PODSUMOWANIE AKCJI PROMOCYJNYCH I BONUSOWYCH

Prawda jest taka, że powyżej wymieniliśmy jedynie część działań, które napotkacie na swojej drodze. Mogą one być uzupełnione o autorskie przedsięwzięcia. Im bardziej aktywny operator, tym lepsze bonusy bukmacherskie. To jeden z kluczowych – naszym zdaniem – aspektów w kontekście współpracy na linii marka – klient. Wymienność akcji oraz dodatki w formie kalendarzy czy turniejów, jest czymś, co może was przyciągnąć na długie godziny. W taki sposób, w skali rocznej, zyskacie nawet i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Liczy się aktywność no i rzecz jasna, odrobina szczęścia. Warto być zawsze na bieżąco.Ranking Bukmacherów | Luty 2019

Najnowsze artykuły

 • Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  W tym artykule przybliżamy podstawowe wiadomości na temat zakładów bukmacherskich online. Pokazujemy czym one są i na czym polegają. Pokazujemy przykłady kasyn, w których można dokonać zakładów sportowych, oraz opcje bonusowe, na które moga liczyć początkujący jak i stali gracze. Prezentujemy także krótką historię bukmacherki.

  czytaj więcej...

 • Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  W tym artykule prezentujemy podstawowe informacje na temat legalności zakładów bukmacherskich online w Polsce. Pokazujemy stanowisko Unii europejskiej oraz podstawowe aspekty prawne dokonywania zakładów sportowych z punktu widzenia Polaków.

  czytaj więcej...

 • Jak wybrać bukmachera online?

  Jak wybrać bukmachera online?

  Wybierając bukmachera online należy zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych i płatności, ofertę zakładów danego bukmachera, możliwość dokonywania zakładów poprzez aplikacje mobilne i kilka innych czynników. Dowiedz się więcej.

  czytaj więcej...

 • Systemy bukmacherskie online

  Systemy bukmacherskie

  Zakłady bykmacherskie to nie tylko kwestia szczęścia ale także fachowej wiedzy. Dlatego prezentujemy najbardziej popularne systemy bukmacherskie online takie jak superbety, dziesięciokrotnotność, progresja, zasada słupkowa i inne. Sprawdź jak można obstawiać.

  czytaj więcej...

 • Porady bukmacherskie online

  Fachowe porady bukmacherskie

  Prezentujemy wskazówki dotyczące zakładów bukmacherskich online, które przydadzą się każdemu początkującemu graczowi. Podpowiadamy jak wybrać bukmachera w internecie, jak obstawiać zakłady, czy warto grać według systemu oraz jaka dyscyplinę wybrać.

  czytaj więcej...