Bukmacher Betclic

Jeśli chodzi o marki, które na przestrzeni ostatnich 10 lat wywierały największe wrażenie na graczach, to bez wątpienia Betclic należy do jednej z nich. Firma ta operuje już wystarczająco długo, by nazwę kojarzył praktycznie każdy gracz zakładów sportowych. Mając to na uwadze, chcielibyśmy specjalnie dla was sprawdzić ich bieżącą ofertę i porównać z konkurencją widoczną na świecie. A jest o czym pisać, bowiem propozycja zakładów sportowych, obsługa klienta i inne czynniki to bardzo ciekawe zagadnienia. Zapraszamy zatem do tej krótkiej literatury i już teraz trzymamy kciuki za wasze sukcesy. Bez wątpienia na nie zasłużyliście, tak samo jak na współpracę z marką, która zdecydowanie pomoże wam w realizacji swoich celów. Zresztą, wystarczy przytoczyć tu pierwszy akapit z ich zapowiedzi, którą czytamy na wizytówce operatora: „Betclic daje Ci szansę na przeżycie niesamowitych emocji zarówno w zakładach sportowych. Nieważne, czy jesteś nowicjuszem, czy też doświadczonym graczem, u nas możesz dostosować stronę do swoich potrzeb tak, aby maksymalnie zwiększyć wygodę korzystania z naszego serwisu.” Gotowi na wielką przygodę? Dołączcie do nas!

Zakładamy konto i gramy na Betclic

Strona firmowa jest oczywiście w pełni responsywna, dzięki czemu skorzystacie z niej tak w domu na komputerze stacjonarnym, jak i z pracy czy podróży. Nie ma znaczenia jakie oprogramowanie użytkujecie na smartfonie i tablecie, co jest tu wielkim atutem samej zabawy. Założenie konta to z kolei pojedynczy formularz. Za jego sprawą staniecie się pełnosprawnymi graczami, którzy do tego korzystać mogą z języka polskiego, co będzie także sporym ułatwieniem w procesie zabawy. Firma jest w pełni legalna, co potwierdza następujące zdanie: „Betclic działa na podstawie licencji wydanych przez Malta Gaming Authority i regulowanych przez ten organ. Licencje te uprawniają nas do prowadzenia internetowych zakładów bukmacherskich i gier na stronie.” A skoro wiemy już tyle, jak również znany jest nam fakt, iż mają szyfrowane połączenia przy logowaniu i potencjalnych wpłatach, możemy przejść dalej, właśnie do samej oferty i bonusów.

Pierwsza promocja i każda kolejna

Zestaw promocji w ich przypadku to zagadnienie niezwykle szerokie. Z tego też względu użytkownicy będą bardzo zadowoleni. Dokonać wpłaty można na wiele wygodnych i błyskawicznych sposobów, dzięki czemu od razu takimi dodatkami można się cieszyć. Na początek zyskacie zakład bez ryzyka do wartości 200 złotych. Ten popularny freebet pozwoli wam przegrać nawet taką kwotę, po czym zakłady sportowe Betclic w pełni oddadzą wam 100% kwoty. Jest to niebywały start, który sprzyja tak ostrożnym, jak i tym, którzy po prostu polują na dobre mecze. Jakby tego było mało, możecie tu korzystać z pełnej palety dodatków. Są lepsze kursy każdego dnia, do tego premie do 100% na multizakłady z kuponem 5+. Jest też system zapraszania znajomych. To wielki atut wobec którego nikt nie przejdzie obojętny. Ze swojej strony pragniemy także zaznaczyć, że dostępne tam regulaminy należą do szalenie prostych. Znajdziecie w warunkach i zasadach zapiski o tym jak grać, z jakich kursów korzystać oraz jaki macie czas na zrealizowanie wszystkich punktów. Pamiętajcie przy tym wszystkim, że Betclic zmienia swoje promocje, dzięki czemu od czasu do czasu dostaniecie jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej wciągające tematy do ogrania.

Oferta zakładów sportowych Betclic

Jest to punkt, który dla wielu graczy będzie znacznie bardziej ważny niż same promocje. Nie dzieje się tak bez powodu. Po pierwsze znajdziecie tu dziesiątki dyscyplin, od piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja na żywo przez krykiet, sztuki walki i golf czy futsal. Możecie przebierać w zestawieniu i zawsze sięgać jedynie po to, co interesuje was w rzeczywistości i na co macie największą wiedzę. Do tego dochodzi jednak kilka innych czynników pobocznych. Są to m.in. różne zdarzenia do wyboru. Mamy przez to na myśli chociażby handicap w kilku wydaniach na poszczególne wyniki. Dochodzą do tego zresztą również strzelcy bramki, dokładne rezultaty do przerwy czy po kwadransie. Właśnie to zresztą wpływa na podejście do tematu i potencjalne analizy samych graczy. Jeśli połączymy to z wysokością kursów i prędkością rozliczania kuponów, otrzymamy praktyczny komplet gracza wymagającego. Betclic w tych zagadnieniach spisuje się świetnie, a jak zaznaczaliśmy, dodatkowo powiększa kursy wielu spotkań poprzez dwie bardzo cenne promocje stałe.

Dodatkowe opinie o Betclic

Wymieniliśmy wam wyżej czynniki związane z rejestracją, legalnością, promocjami a także ofertą gier w zakładach sportowych. Oczywiście to bardzo ważne, jednakże nie możemy zapominać chociażby o obsłudze klienta. To bardzo ważne, dlatego też możecie liczyć na pełne wsparcie firmy przez całą dobę. Kontaktować się można przez czat na żywo, ale też mailowo. Konsultanci dostępni są „od ręki”, dzięki czemu nie ma czasu oczekiwania lub wynosi maksymalnie dwie czy trzy minuty. Jeśli dodamy do tego przejrzysty FAQ i trafny dział odpowiedzialnego hazardu, otrzymacie komplet, który bez wątpienia was przekona.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: