Darmowe zakłady sportowe

darmowe zakłady sportowe online u bukmacherówZakłady sportowe kojarzą się nam przede wszystkim z typowaniem wybranych przez siebie meczy. Rzecz jasna zwykle wiąże się to z inwestowaniem własnych środków finansowych. Czy można tego jednak uniknąć i napotkać propozycje darmowe? Bukmacherzy w Europie i w Polsce nie zamykają drzwi przed graczami, którzy próbują znaleźć tego typu rozwiązania. Przeciwnie, coraz częściej spotykamy pomysły, które działają w ten właśnie sposób. W tym krótkim artykule przedstawiamy wam podstawowe zagadnienia z tej materii. Jak zyskać i sięgnąć po gotówkę, samemu nią nie dysponując? Lub ograniczyć wydatki do absolutnego minimum? Da się załatwić, zostańcie zatem z nami.

DARMOWE ZAKŁADY SPORTOWE BEZ RYZYKA

Jest to promocja, z której niektórzy bukmacherzy korzystają już na początku. Ma ona jednak wiele wariantów i każdy z nich będzie warty przetestowania. Darmowy zakład to po prostu gra absolutnie za darmo, bez możliwości utraty gotówki. Jeśli zagracie dla przykładu za 50 PLN i sztuka się wam nie powiedzie, operator natychmiast zwróci środki na konto. Nie ma od tego odstępstw, pod warunkiem, że dla przykładu spełnicie warunek obrotu, często wynoszący np. 1,90. Jak już napisaliśmy, są tego pewne odnogi. Sam bonus może dotyczyć pierwszego kuponu, ale także tych mobilnych. W takim przypadku to właśnie bukmacher samemu – pod warunkiem akceptacji regulaminu – przyzna na konto dla przykładu 5 PLN, które potem sami spróbujecie obrócić.

BONUS POWITALNY

W tym bonusie co prawda należy dokonać wpłaty, ale w zależności od bukmachera możecie dostać drugie tyle środków całkowicie za darmo. Współczynnik 100% oferuje niemal każdy. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskacie nawet i kilkaset złotych na zabawę. Co to oznacza dokładnie? Jeśli wpłacicie na konto gracza w ciągu 10 dni od założenia konto 200 PLN, to łącznie pojawi się na nim 400 PLN. Co prawda środki te podlegać będą dodatkowym warunkom obrotu (np. 4-krotny obrót przy 3 zdarzeniach na kuponie, kurs minimalny 1,90), ale to wciąż pieniądze, które dosłownie zyskacie na wyciągnięcie ręki.

RELOAD BONUS

To jedna z ciekawszych premii, której głównym atutem jest jej odnawialność. Działa na podobnych zasadach, co bonus powitalny, aczkolwiek znajdziemy pomiędzy nimi pewne różnice. Reload zwykle nie oferuje tak dobrych warunków, co nie jest tu oczywiście zaskoczeniem. Zapewnia dla przykładu od 10 do 50% więcej środków przy wpłacie do określonej kwoty. To również darmowe środki, które mogą uzupełnić konto. Idealne dla osób, które grają dużo i często. Zwykle taka premia przyznawana jest raz w tygodniu lub raz w miesiącu, zależnie od operatora.

DARMOWE SPINY DO WYKRĘCENIA

Paradoksalnie o popularne free spiny zagracie również w zakładach bukmacherskich. Często przy rejestracji konta bądź przy promowaniu nowej gry, bukmacher udostępnia taką pozycję w swojej ofercie. Zwykle jest to od 5 do 10 sztuk, chociaż niektórzy mnożą te sumy wielokrotnie. To wspaniała okazja do dużych wygranych przy zerowej inwestycji z własnej strony. Świetny początek?

PODSUMOWANIE TEMATU

Jak widać powyżej, istnieją promocje, które nie wymagają depozytu. Bukmacherzy zdają sobie sprawę z działań konkurencji, stąd też takie pomysły nie będą zaskoczeniem. Wystarczy na bieżąco obserwować rynek i zawsze działać w chwili, w której ogłasza się bonus. Darmowe zakłady sportowe to doskonała okazja do wygranych, a także do poznania systemu i strony danego operatora.Ranking Bukmacherów | Luty 2019

Najnowsze artykuły

 • Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  W tym artykule przybliżamy podstawowe wiadomości na temat zakładów bukmacherskich online. Pokazujemy czym one są i na czym polegają. Pokazujemy przykłady kasyn, w których można dokonać zakładów sportowych, oraz opcje bonusowe, na które moga liczyć początkujący jak i stali gracze. Prezentujemy także krótką historię bukmacherki.

  czytaj więcej...

 • Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  W tym artykule prezentujemy podstawowe informacje na temat legalności zakładów bukmacherskich online w Polsce. Pokazujemy stanowisko Unii europejskiej oraz podstawowe aspekty prawne dokonywania zakładów sportowych z punktu widzenia Polaków.

  czytaj więcej...

 • Jak wybrać bukmachera online?

  Jak wybrać bukmachera online?

  Wybierając bukmachera online należy zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych i płatności, ofertę zakładów danego bukmachera, możliwość dokonywania zakładów poprzez aplikacje mobilne i kilka innych czynników. Dowiedz się więcej.

  czytaj więcej...

 • Systemy bukmacherskie online

  Systemy bukmacherskie

  Zakłady bykmacherskie to nie tylko kwestia szczęścia ale także fachowej wiedzy. Dlatego prezentujemy najbardziej popularne systemy bukmacherskie online takie jak superbety, dziesięciokrotnotność, progresja, zasada słupkowa i inne. Sprawdź jak można obstawiać.

  czytaj więcej...

 • Porady bukmacherskie online

  Fachowe porady bukmacherskie

  Prezentujemy wskazówki dotyczące zakładów bukmacherskich online, które przydadzą się każdemu początkującemu graczowi. Podpowiadamy jak wybrać bukmachera w internecie, jak obstawiać zakłady, czy warto grać według systemu oraz jaka dyscyplinę wybrać.

  czytaj więcej...