Legalny bukmacher z Licencją

LEGALNI BUKMACHERZY Z LICENCJĄ MINISTRA FINANSÓW

legalni bukmacherzy w polsce z licencją MFKiedy w 2007 roku do polskiego prawa weszła Ustawa Hazardowa, ciężko było przypuszczać, jak wielkie spustoszenie może ona spowodować. Z początku temat był bagatelizowany, ale gdy Ministerstwo Finansów zaczęło nakładać pierwsze wielkie kary finansowe, sytuacja diametralnie się zmieniła.

Obecnie rynek bardziej się ustabilizował, chociaż jest podzielony na dwa człony. Jakie dokładnie? O tym będzie między innymi traktował ten artykuł.Mamy bowiem do czynienia z firmami licencjonowanymi w danych krajach europejskich, które respektują prawo Unii Europejskiej oraz z markami, które uzyskały zezwolenie na działalność bezpośrednio z polskiego ministerstwa.

Sytuacja dość kuriozalna i sprzeczna z wieloma zapisami, co doprowadziło do wielomilionowych strat w budżecie, którego żaden z polskich rządów nie chciał nigdy dostrzec. Nie mówiąc już o działaniach Izby Celnej, która wytoczyła wielu graczom najwyższe działa. Jeśli zatem szukacie spokoju i radości z gry, która nie może być niczym zmącona, gorąco polecamy bukmacherów z polską licencją, uzyskaną od Ministerstwa Finansów. Takich marek mamy w kraju dokładnie siedem. Po krótce opiszemy je wszystkie i zaprezentujemy ich możliwości. Sam wybór, gdzie się zarejestrować, pozostawimy już bezpośrednio wam.

Czytaj koniecznie:

Legalni bukmacherzy w Polsce

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Zakłady bukmacherskie Milenium

Zakłady bukmacherskie STS

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Zakłady bukmacherskie eTOTO

Zakłady bukmacherskie Forbet

Zakłady bukmacherskie LV Bet

FORTUNA (licencja z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)

W naszym zestawieniu to pierwszy legalny bukmacher, który doczekał się akceptacji od ministerstwa. To właśnie oni w 2012 roku rozpoczęli przygodę ze sportem w internecie. Do tej pory słynni byli z punktów naziemnych, ale zmiana ustaleń pozwoli im na znacznie więcej. Nic zatem dziwnego, że są obecnie sponsorem m.in. Legii Warszawa, czyli mistrza Polski w piłce nożnej. Ich oferta jest doskonała i zawiera zdarzenia na wszystkie najważniejsze wydarzenia, w szczególności te powiązane z Ekstraklasą. Świetny suport, jak również doskonałe promocje i obsługa klienta podobnie odgrywają tu znaczącą rolę. Udostępniają opcję gry mobilnej, zakładów na żywo oraz klub plus, stworzony specjalnie dla aktywnych i wymagających graczy. Wieloletnie doświadczenie będzie tu czymś, czego nie można w żadnym przypadku ignorować.

MILENIUM (licencja z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599)

Ta marka trafiła na polski rynek internetowy jako druga. Milenium ma także doświadczenie z punktów stacjonarnych. Ich wizytówka jest być może bardziej ponura, ale za to niezwykle intuicyjna, dlatego od razu znajdziecie dział, który was interesuje, począwszy od tego z bezpośrednimi zakładami, jak i z informacjami dotyczącymi obsługi klienta czy nawet odpowiedzialnego hazardu. W ich przypadku mamy do czynienia z szeroką ofertą, w skład której nawet w środku tygodnia znajdzie się ok. 5 tysięcy zdarzeń z samej piłki nożnej. Ich potężnym atutem nie tylko jest historia, ale także promocje, które zachwycają i angażują graczy na długie godziny. Niektóre z nich to słynne 5-10-15 oraz Godzina z ekstra kasą.

STS (licencja z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12)

Markę kojarzyć można także z koszulek piłkarskiej reprezentacji Polski. To główny sponsor kadry, co samo w sobie jest ogromnym wyróżnieniem. Jeśli dodamy do tego Lech Poznań, to otrzymujemy doskonałą kombinację z którą nawet Fortuna nie może się równać. Ich charakterystyczne punkty stacjonarne (niebiesko pomarańczowe barwy), jak również responsywna wizytówka internetowa, zachęcają do interakcji już od samego początku. Dodamy do tego ogromną wręcz bazę zdarzeń, których nawet w środku tygodnia znajdziemy grubo ponad 20 tysięcy. To być może największa polska oferta. A do tego zakłady na żywo, aplikacja mobilna, obsługa klienta w rodzimy języku i profesjonalne podejście do pozostałych zagadnień.

TOTOLOTEK (licencja z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485)

Następny w naszym zestawieniu jest właśnie Totolotek. Bukmacher ten udostępnia aż 57 różnych propozycji dotyczących piłki nożnej, oznacza to, że poza kluczowymi ligam będziecie mogli zagrać nawet na angielską szóstą ligę północną, 1 ligą kostarykańską czy meksykańską. Z jednej strony to spore zaskoczenie, do tego pozytywne, z drugiej trend, który należało objąć. Totolotek nie zawiedzie nas także w kontekście kontaktu z obsługą czy też przy aplikacji mobilnej, dostępnej właściwie dla każdego użytkownika systemu iOS i Android, a także przy przeglądarkach internetowych na twoim tablecie i smartfonie.

ETOTO (licencja z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)

Wystarczy wejść na ich stronę główną, by dowiedzieć się, że szczycą się promocją od pierwszego depozytu. Dzięki niej zyskacie dodatkowe 500 PLN na grę, co jest niezwykle mocnym atutem. Być może wpłynie on na waszą decyzję o rejestracji i nie będzie w tym nic złego. Pomóc może także fakt, że wspierają polski sport, sponsorując Piast Gliwice. Dzięki Przelewy24 także bezproblemowo dokonacie tam wszelkich transakcji. Bukmacher poza standardową aplikacją mobilną udostępnia także program 5+, dzięki któremu wasze kupony łączone (z min. 5 zdarzeniami) będą zarabiały dla was większe pieniądze. To innowacyjne i ciekawe przedsięwzięcie.

FORBET (licencja z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016)

To firma bardzo przyjazna dla użytkownika, co odwzorowują także ich jasne barwy. Zagracie u nich mobilnie, a także znajdziecie zakłady w wersji na żywo. Sponsorują Plus Ligę a także ŁKS Łódź. Ich podejście do siatkówki cieszy, bowiem w przeciwieństwie do konkurencji, nie koncentrują się wyłącznie na piłce nożnej, co docenią kibice pozostałych dyscyplin. Ich szybki rozwój cieszy, dlatego polecamy sprawdzić pełną ofertę zakładów, jak również ich obsługę klienta czy ciekawe promocje, które stworzyli, by dołączyć do walki z polską czołówką.

LV BET (licencja z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK)

To ostatni bukmacher, który posiada polską licencję od Ministerstwa Finansów. Marka wciąż się rozwija (także stacjonarnie), ale nie możemy jej przekreślać na starcie. Co prawda zamiast klasycznego bonusu powitalnego, przy wpłacie uzyskacie kalendarz z seksownymi paniami, ale jest to czynnik, który jeszcze będzie na pewno poprawiany. Sama oferta zakłada ok. 500 zdarzeń piłkarskich. Dokonacie tam także płatności m.in. przez paysafecard czy przelewy24. To sponsor główny Widzewa Łódź, co oznacza całkowite przeciwieństwo do Forbetu.

PODSUMOWANIE TEMATU

Bukmacherzy z licencją to siódemka niezwykłych marek. Wspierają oni polski sport i są całkowicie legalni. Nie musicie się zatem obawiać o swoje bezpieczeństwo. Grając tam spełniacie wszelkie niezbędne warunki rodzimego prawa. Uzyskanie zgody wiązało się z wieloma czynnikami, co jest także zapewnieniem profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w stosunku do zarejestrowanego gracza. Wybierajcie rozsądnie, zawsze analizując wszystkie możliwości, jak również indywidualne preferencje, dla przykładu do wybranego sportu. Sięgajcie po premie i cieszcie się grą, bo to będzie tu przecież najważniejsze. Życzymy powodzenia i trafnych strzałów, które przyniosą prawdziwą górę pieniędzy.Ranking Bukmacherów | Październik 2018Czytaj dalej

 • Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  W tym artykule przybliżamy podstawowe wiadomości na temat zakładów bukmacherskich online. Pokazujemy czym one są i na czym polegają. Pokazujemy przykłady kasyn, w których można dokonać zakładów sportowych, oraz opcje bonusowe, na które moga liczyć początkujący jak i stali gracze. Prezentujemy także krótką historię bukmacherki.

  czytaj więcej...

 • Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  W tym artykule prezentujemy podstawowe informacje na temat legalności zakładów bukmacherskich online w Polsce. Pokazujemy stanowisko Unii europejskiej oraz podstawowe aspekty prawne dokonywania zakładów sportowych z punktu widzenia Polaków.

  czytaj więcej...

 • Jak wybrać bukmachera online?

  Jak wybrać bukmachera online?

  Wybierając bukmachera online należy zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych i płatności, ofertę zakładów danego bukmachera, możliwość dokonywania zakładów poprzez aplikacje mobilne i kilka innych czynników. Dowiedz się więcej.

  czytaj więcej...

Najnowsze artykuły

 • Hazardowa Licencja Curacao

  Hazardowa Licencja Curacao

  Kasyno internetowe nie może funkcjonować bez otrzymania hazardowej licencji. Dzięki niej mogą funkcjonować w sieci .Jedną z takich licencji jest ta wydana na mocy Curacao

  czytaj więcej...

 • Naziemne Zakłady Bukmacherskie

  Naziemne Zakłady Bukmacherskie

  Naziemne zakłady bukmacherskie są wspaniałą forma rozrywki, która poza emocjami w rozrywkach sportowych dodatkowo może dostarczyć nam prawdziwe pieniądze.

  czytaj więcej...

 • Bukmacher TotalBet

  Bukmacher TotalBet

  Poznaj ofertę zakładów sportowych jednego z legalnych bukmacherów dostępnego na naszym rynku Totalbet. Sprawdź opinie i dostepne promocje dla nowych użytkowników strony

  czytaj więcej...

 • Recenzja bukmachera Superbet

  Recenzja bukmachera Superbet

  Superbet rozpoczął swoją działalność w naszym kraju za pomocą punktów stacjonarnych. Idąc z rozwojem i chcąc zaspokoić oczekiwania swoich klientów dodali do oferty zakłady online

  czytaj więcej...

 • Bukmacher Malina | Oferta bukmacherska | Bonusy

  Bukmacher Malina

  Miło jest nam przedstawić bukmachera Malina. Marka do tej pory kojarzona była przede wszystkim z kasynem, w ostatnim czasie zaszła jednak gruntowna zmiana. Dzięki temu otrzymacie niesamowitą okazję do gry także w zakłady sportowe. To propozycja rynkowa na tyle nowa, że nawet na swojej stronie nie zawarli jeszcze wszystkich kluczowych informacji. Zapraszamy zatem do naszej krótkiej recenzji MalinaCasino, które co ciekawe, dostępne jest już w języku polskim.

  czytaj więcej...