Ranking promocji bukmacherskich

Ranking promocji bukmacherskich u bukmacherów onlineKażdy od czasu do czasu zastanawia się nad tym, która promocja będzie dla niego najkorzystniejsza. Zagadnienie nie należy do najłatwiejszych, gdyż bonusów bukmacherskich dociera do nas niezwykle wiele. Każdy operator rozrywki on-line próbuje zaskoczyć czym innym. W gąszczu obietnic i warunków znajdują się takie, o których szczególnie dobrze wiedzieć. Właśnie dlatego stworzyliśmy dla was ranking promocji bukmacherskich. Znajdziecie w nim wszystko to, co kluczowe dla aktywnego gracza. To właśnie te przedsięwzięcia wpływać będą na saldo środków pieniężnych i możliwe do podjęcia kroki.

BONUS OD PIERWSZEJ WPŁATY

Nie da się zacząć artykułu ani w ogóle tematu, bez podejścia do tej, konkretnej premii. Promocje bukmacherskie są różne, ta jednak, oferowana jest przez wszystkich niemal operatorów na świecie. Nic zresztą dziwnego. To podstawowe działanie, które należy podjąć. Ciężko tutaj mówić o wyróżnianiu konkretnej oferty, bowiem większość z nich stoi na stosunkowo wysokim poziomie. Jeśli jest to dla was czynnik kluczowy przy wyborze, należy sprawdzić trzy najważniejsze zagadnienia z regulaminu: maksymalną wysokość stawki, którą zdobędziecie, procent dodatkowych środków, który uzyskujecie oraz warunki obrotu. To ostatnie pokaże wam dla przykładu jaki jest min. kurs kuponu, aby zaliczyć go do akcji (np. 2,00). Do tego dochodzi liczba zdarzeń na kuponie oraz ilość razy, jaką należy zagrać otrzymaną kasą. Cała promocja jest przy tym niezwykle prosta. Zakładając swoje konto, otrzymujecie unikatową szansę na dokonanie pierwszego depozytu premiowego. Zwykle czas na takie działanie to ok. 10 dni. W tym czasie wpłata powiększona będzie o odpowiedni procent tej kwoty. Zwykle są to wartości pomiędzy 50 a 125%. Tym sposobem, przy opcji wynoszącej 100% do 500 PLN, zyskacie dwa razy taką sumę.

LOTERIE BUKMACHERSKIE

Ranking promocji bukmacherskich nie mógłby się obejść bez tego niezwykłego eventu. W całości co prawda bazuje on na przypadku, ale firmy często nagradzają nawet i kilkaset kolejnych osób. Dzięki temu po część z puli nagród możecie sięgnąć niemalże na pewno. Same akcje polegają na prostym działaniu. Gracz spełnia warunki (np. wypuści kupon o wartości 40 PLN), po czym otrzymuje jeden los do losowania. W niektórych przypadkach liczba losów nie jest ograniczona, dlatego każdego dnia wywalczyć można ich nawet i kilkadziesiąt. To powiększa końcową szansę na sukces. Po zakończeniu działań organizowana  jest sama loteria. Co możecie wygrać? Od doładowań gotówkowych, przez darmowe spiny i kupony oraz wielkie wycieczki, nawet dookoła świata. Wielkim plusem takich działań jest sposobność  do zaliczenia dużej wygranej przy minimalnym wkładzie finansowym. Wielokrotnie czytało się o przypadkach, w których wygrywały osoby, zdobywające ledwie jedną szansę.

RANKING PROMOCJI BUKMACHERSKICH I DARMOWE KUPONY

Wśród graczy kasyna najważniejszą i najczęściej spotykaną akcją jest taka, w której rozdaje się darmowe spiny. Dzięki nim gracz może bez ponoszenia kosztów przetestować nowego wideo slota oraz liczyć na prawdziwe, pieniężne wygrane. Jeśli chodzi o bukmacherkę, sprawa jest stosunkowo podobna. Czasem przy rejestracji lub podczas trwania ważnych wydarzeń sportowych (Liga Mistrzów, istotne mecze weekendowe etc.) gracze mogą liczyć na darmowe zakłady. Występują w kilku formach, chociaż najpopularniejsze z nich to: zwrot zainwestowanych środków do określonej kwoty lub po prostu kupon na wskazaną wartość, który nie wymaga żadnej wpłaty. Dzięki temu macie absolutną pewność, że nie wyjdziecie z bukmachera stratni, a jednocześnie zachowacie 100% szans na wygrane, które w ten sposób wywalczycie.

WYŚCIGI I TURNIEJE DLA NAJLEPSZYCH

Powyższe akcje skierowaliśmy do użytkowników, którzy nie planują wydawać dużych kwot (to oczywiście nie jest reguła). Tymczasem są także i inne przedsięwzięcia, które skierowane są przede wszystkim do tych, którzy lubią podbijać stawkę. Dla nich właśnie adrenalina jest tym, co w bukmacherce najważniejsze. Stąd też wyścigi i turnieje bukmacherskie. Wymagają one nie dość, że sporych inwestycji, to do tego skutecznych i trafnych analiz. Przykładowo za wypuszczony kupon otrzymuje się jeden punkt, kolejny za jego trafienie. W takich zmaganiach liczy się ogólna liczba oczek, wywalczona na przestrzeni wskazanego terminu. Nagrodami będą tu zwykle spore (lub nawet bardzo duże) doładowania gotówkowe. Nagrody mogą być zmienne i zależą od operatora z usług którego korzystacie.

RELOAD BONUS, CZYLI WIĘKSZE DOŁADOWANIA

Promocja od pierwszego depozytu to nie koniec. Na szczęście bukmacherzy nie zamykają się jedną akcję tego samego typu. W przypadku tej konkretnej kategorii będzie to niezwykle ważne. Reload bonus to bowiem ponowienie oferty, tylko na nieco słabszych warunkach. Zyskacie w ten sposób od 25 do 75% wpłaty ekstra, najczęściej do kwoty nie przekraczającej 100 PLN. Innymi słowy: Jeśli bukmacher zapewnia bonus 25% do wartości 100 PLN, to aby zgarnąć właśnie taką gotówkę, konieczna jest wpłata wskazująca 400 PLN. Wielkim atutem działań tego typu jest odnawialność przedsięwzięcia. Zwykle odbywa się to raz w miesiącu, chociaż niektóre marki decydują się na wsparcie swoich graczy nawet raz w tygodniu.

PODWYŻSZONE KURSY

W pewnym sensie nawet polscy operatorzy korzystają z takiego działania. Podwyższone kursy dotyczą wybranych zdarzeń (lub liczby zdarzeń), dzięki którym użytkownik wygra więcej, niż powinien. Jeśli przykładowo zagracie trzy mecze na jednym kuponie, jego wartość automatycznie wzrośnie o 5%. Im więcej pomysłów, tym większe wygrane, często sięgające nawet kilkudziesięciu procent. Systemy są zmienne i mogą być atrakcyjniejsze.

GDYBY POSZERZYĆ RANKING PROMOCJI BUKMACHERSKICH

Rzecz jasna powyżej podaliśmy tylko część premii i bonusów, które czekają na graczy. Niektóre marki oferują zwrot części finansów np. po przegranych dziesięciu kolejnych kuponach, inni z kolei organizują ligi i mistrzostwa, w tym Fantasy ligę za wirtualną walutę. Spotkacie też ubezpieczenia zakładów w wersji mobilnej (i osobne nagrody dla użytkowników smartfonów i tabletów), zabezpieczenie kuponów, dodatki za polecenie przyjaciół, czy szczególne doładowania gotówkowe za skuteczność danych graczy. Dla przykładu, niektórzy bukmacherzy wypłacają specjalne premie w momencie, gdy bramkę dla klubu czy reprezentacji strzeli Robert Lewandowski. Jak tu wówczas nie przepadać za jego hat-trickami?

PODSUMOWANIE. CZYLI CO WYBRAĆ?

Ranking promocji bukmacherskich to bardzo trudne zagadnienie. Wszyscy powinniśmy mieć na uwadze, że każdy gracz podchodzi indywidualnie do tematu i ma swoje własne agendy. Dobrze jest zapoznać się z opiniami o wskazanych bukmacherach i sprawdzić to, jak dużo promocji uruchamia w skali rocznej. Ważne jest to, aby marka żyła i dbała o swoich klientów. Może bowiem być tak, że skorzystacie ze wspaniałej akcji powitalnej, w której zyskacie nawet 1 000 PLN, ale jednocześnie, będzie to jedyna premia jaką napotkacie przez cały rok. Wówczas może się okazać, że decyzja była błędna. Najlepsza opcja? Gdy firma pozwala na skorzystanie z każdej opisanej przez nas opcji.Ranking Bukmacherów | Lipiec 2017

Najnowsze artykuły

 • Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  W tym artykule przybliżamy podstawowe wiadomości na temat zakładów bukmacherskich online. Pokazujemy czym one są i na czym polegają. Pokazujemy przykłady kasyn, w których można dokonać zakładów sportowych, oraz opcje bonusowe, na które moga liczyć początkujący jak i stali gracze. Prezentujemy także krótką historię bukmacherki.

  czytaj więcej...

 • Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  W tym artykule prezentujemy podstawowe informacje na temat legalności zakładów bukmacherskich online w Polsce. Pokazujemy stanowisko Unii europejskiej oraz podstawowe aspekty prawne dokonywania zakładów sportowych z punktu widzenia Polaków.

  czytaj więcej...

 • Jak wybrać bukmachera online?

  Jak wybrać bukmachera online?

  Wybierając bukmachera online należy zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych i płatności, ofertę zakładów danego bukmachera, możliwość dokonywania zakładów poprzez aplikacje mobilne i kilka innych czynników. Dowiedz się więcej.

  czytaj więcej...

 • Systemy bukmacherskie online

  Systemy bukmacherskie

  Zakłady bykmacherskie to nie tylko kwestia szczęścia ale także fachowej wiedzy. Dlatego prezentujemy najbardziej popularne systemy bukmacherskie online takie jak superbety, dziesięciokrotnotność, progresja, zasada słupkowa i inne. Sprawdź jak można obstawiać.

  czytaj więcej...

 • Porady bukmacherskie online

  Fachowe porady bukmacherskie

  Prezentujemy wskazówki dotyczące zakładów bukmacherskich online, które przydadzą się każdemu początkującemu graczowi. Podpowiadamy jak wybrać bukmachera w internecie, jak obstawiać zakłady, czy warto grać według systemu oraz jaka dyscyplinę wybrać.

  czytaj więcej...