10% na zakłady na żywo u bukmachera internetowego Fortuna

Świetne informacje dla tych, którzy cenią sobie grę w trybie LIVE! Bukmacher Fortuna każdego dnia będzie miała dla nich trzy dodatkowe akcje, na podstawie których wygrywać będzie można kolejne pieniądze. Bukmacher oferuje bowiem powiększenie wartości kuponu o 10%, jeśli zdecydujecie się zagrać o wyznaczonych godzinach. Są to odpowiednio przedziały: 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00, 20:30 – 21:00. Biorąc pod uwagę, że trwa Wimbledon, a do tego Puchar Narodów Afryki czy też Copa America, jest na co stawiać, a typów będzie tylko przybywać. Akcja jest powtarzalna, dzięki czemu będziecie mogli z niej skorzystać praktycznie każdego dnia. Fortuna nie ustaliła tu żadnych limitów, poza jednym – wasz kupon może być wart maksymalnie 500 złotych.

Zakłady na żywo Fortuna Artykuł

Wszystkie zdarzenia LIVE liczone są do promocji. Wystarczy przy grze wybrać opcję Bonus Live+10%, co dotyczy tak AKO jak i MAXIKOMBI, które znajdziecie w ich ofercie. Kursy w takim przypadku będą podwyższone automatycznie. Zatem jeśli kupon okaże się wygrany, środki zostaną do was wypłacone całościowo w jednej transzy.

Fortuna zaprasza do rywalizacji i gry, aczkolwiek przypomina także o tym, że obowiązuje tu prosty regulamin. Warunki i zasady dostępne są na ich stronie.

Dołącz do bukmachera online Fortuna

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: