Betfan - Aktualne bonusy bukmacherskie

Czy znacie już bukmachera online Betfan? To nowy podmiot na mapie polskich bukmacherów internetowych. Razem z ich wejściem na rynek możecie oczywiście oczekiwać ciekawych wdrożeń, zarówno w zakresie zakładów, jak również pod kątem promocji. I to właśnie im chcemy się w naszym artykule przyjrzeć. Jest zresztą co oceniać i komentować, ponieważ razem ze wdrożeniem swojej oferty zdecydowali się zaprezentować trzy kluczowe zdarzenia dla nowych graczy. Dwa z nich są stale odnawialne, co z kolei pozwoli wam na zbieranie zysków przez cały okres swojej przygody z marką. Zachęcamy zatem do lektury, ale przede wszystkim do podjęcia działań. Nie ma co ukrywać, Betfan zaskoczy was już we wstępie i będzie to zaskoczenie w pełni pozytywne!

Betfan - dostępne bonusy bukmacherskie

Zanim przejdziemy do zestawienia bonusowego, musicie oczywiście wiedzieć z czym macie do czynienia, zwłaszcza, że Betfan to w istocie kopciuszek. Na polskim rynku oficjalnie otworzył dla graczy stronę dopiero w ostatnich dniach kwietnia 2019 roku. Możecie przy tym jednak spać spokojnie, ponieważ takie wdrożenie było możliwe dopiero za sprawą przyznania oficjalnej licencji od Ministerstwa Finansów. Za ich sprawą prowadzone są obecnie wszelkie ich działania, co wspierane jest dodatkowo szyfrowaniem strony. Bezpieczeństwo danych i przelewów jest tu gwarantowane, a trzeba wiedzieć, że to właśnie ten drugi czynnik powiązany będzie z promocjami, którym chcemy poświęcić ten dział. Czeka zatem na was proces rejestracyjny, do którego dotrzecie błyskawicznie za sprawą formularza. Uzupełnić w nim trzeba proste dane osobowe, które bukmacher następnie zweryfikuje. Będzie do tego potrzebny wasz dowód tożsamości. To standardowa i prosta praktyka, jednocześnie wymóg Ministerstwa, który każdy musi spełnić. Gdy ta opcja będzie już zakończona, po prostu przejdziecie do pierwszej wpłaty. Dokonacie ją za sprawą karty kredytowej i debetowej od Visa i Mastercard, ale też za pośrednictwem Przelewów24 i Blika. To cenne, błyskawiczne i proste rozwiązania, które szybko docenicie. Działają w oba kierunki tak, jak tego oczekujecie, co jeszcze parę lat temu nie było w ogóle możliwe i często prowadziło do sporów pomiędzy dostawcami a graczami. Tu jednak nie trzeba się martwić, zatem przejdziemy od razu do akcji powitalnej.

Bonus powitalny Betfan – Mega Pakiet 3 000

Bonus powitalny – Mega Pakiet 3 000Bukmacherski bonus na start nazwano w ten sposób nie bez powodu. Możecie go śmiało realizować od razu przy pierwszym depozycie, aczkolwiek sama premia stworzona jest tak, by podzielić ją na trzy wpłaty. Każda z nich odpowiednio powiększy depozyty. Na początku będzie to 10%, następnie 8% i potem 5%. Łącznie zbudujecie premię do poziomu 3 000 złotych (1 500, 1 000 i 500). Niski procent może zaskakiwać, ale tylko na samym początku. Jeśli zagłębicie się w lekturę, zrozumiecie różnicę pomiędzy Betfan a innymi bukmacherami. Jak to działa? Każde obrócone środki bonusowe są tu mnożone razy dziesięć, dzięki czemu kwota będzie znacznie wyższa, niż gdyby Betfan po prostu podwajał każdą waszą wpłatę. To lepsza motywacja, ale też po prostu – więcej gotówki, jaką możecie sobie zapewnić. I właśnie to czyni tę promocję unikatową i wartą waszej uwagi. Tak sposób realizacji tego założenia opisano w regulaminie promocji: „Po spełnieniu warunków obrotowych określonych w § 3.6. uprawniających Klienta do otrzymania nagrody, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z salda bonusowego na saldo główne z zastosowaniem mnożnika x10 (np. jeżeli Klient zgromadził na saldzie bonusowym 300 PLN, to w momencie przenoszenia środków na saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy i wyniesie 3000 PLN), przy czym 10% środków będzie stanowiło wygraną, zaś 90% środków będzie stanowiła nagroda uzyskana w ramach sprzedaży premiowej(…)”

Bonusy dodatkowe dla graczy Betfan

Pierwszy i główny dodatek jest tu świetnie uzupełniony, dzięki czemu całość prezentuje się na odpowiednio wysokim poziomie. Po pierwsze napotkacie tu codzienne wyzwania, które tworzą Radar 365. Tajemnicza nazwa przeniesie nas do codziennych zmagań graczy. Betfan zaoferuje wam proste założenia, które przełożyć się może na nagrody gotówkowe. Ich realizacja jest szalenie prosta, ale przede wszystkim stymuluje do bycia aktywnym. Tak wygląda przykładowa misja: „Zagrajcie za 19 lub 49 zł na co najmniej 8 zdarzeń, których kurs na każde z nich będzie większy niż 1,25. Do waszej wygranej dorzucimy 10% w formie bonusu! Pamiętajcie, że kwota bonusu nie będzie wyższa niż równowartość 100 zł!” – musicie przy tym jednocześnie wiedzieć, że wszystkie takie akcje są jednorazowe i kończą się wraz z północą. Jeśli zatem nie uda się wam spełnić warunków, nic straconego, bowiem następnego dnia, przez cały tydzień (czyli siedem każdorazowo) zyskacie kolejne szanse do udziału.

Ostatnie wydarzenie o którym chcemy napisać to program Bez Podatku Extra. Zapewni on powiększenie kuponów. Musicie bowiem wiedzieć, że w Polsce obowiązuje 12% podatku, co sprawia, że wszystkie grane przez was kupony są pomniejszane o podatki. Oczywiście to sporo kasy. Dlatego też Betfan wychodzi z założenia, że warto temat rozbudować. Jeśli na waszym kuponie znajdą się co najmniej dwa zdarzenia, wartość kuponu zostanie powiększona o 14%. Jeśli zdarzeń będzie 4, wówczas zagracie o 20% więcej. Naturalnie wiążą się z tym pewne obostrzenia, ale wydaje się to w pełni naturalne i zrozumiałe. Tak przykładowo opisane jest maksimum po które sięgniecie za sprawą opcji: „Możesz zagrać kupon ze współczynnikiem 1 albo zgarnąć więcej! Jeśli na Twoim kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to dorzucimy coś extra! To łącznie aż 20% więcej niż w standardowej ofercie. Gotowy? Po prostu kliknij ZAGRAJ i ciesz się emocjami!”

Warunki i zasady udziału w bonusach od Betfan

Każda promocja, również u bukmachera Betfan, wiąże się z odpowiednim regulaminem. W tej materii nie ma wyjątku. Warto zapoznać się z tymi punktami, bowiem to właśnie one definiują promocję od początku do jej końca. Im aktywniej gracie, tym łatwiej się je przyswaja, aczkolwiek trzeba tu odejść od reguły „jakoś to będzie”, gdyż brak realizacji wskazanych założeń zawsze doprowadzi do utraty przez was wszelkich środków bonusowych. W takim regulaminie znajdą się przede wszystkim terminy, konieczność obrotu środkami premiowymi, jak również kursy, przy jakich musicie to wykonać. Nie braknie także kwot, tych minimalnych jak i maksymalnych. One właśnie zdefiniują poziom trudności zagadnienia.

Wszystko jest tu rozpisane prosto i przejrzyście, a wy możecie próbować zrealizować te punkty także na urządzeniach mobilnych. Jeśli jednak coś wydaje się wam niezrozumiałe, nie ryzykujcie, natychmiast skontaktujcie się z obsługą klienta, która dostępna jest tu drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez czat na żywo, dostępny w prawym rogu strony.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: