Piątek na bogato o 14% więcej wygrana w forBet

Obstawianie kuponów u legalnych bukmacherów w Polsce wiąże się z koniecznością zapłacenia 12% podatku. Oczywiście nie każdemu się to podoba, jednak musimy postępować zgodnie z obowiązującym prawem. Nie oznacza to, że nie możemy jednak liczyć na zwrot podatku. Wielu bowiem bukmacherów stosuje promocje, dzięki którym wygrane z kuponów są zwiększane o 12 czy 14%. Należy do nich bukmacher forBET.

Powiększ wygraną z forBet o dodatkowe 14%Choć forBET znany jest głównie z zakładów oferowanych drogą online, to jednak dysponuje także wieloma punktami naziemnymi. Właśnie w sporej części z nich znajdują się także specjalne terminale do obstawiania kuponów, które zostały po raz pierwszy wprowadzone do Polski właśnie przez forBET. Dla klientów w klasycznym ujęciu obstawiania zakładów przygotowana została oferta Piątek na bogato. Dostępna jest ona w każdy piątek we wszystkich punktach naziemnych tego bukmachera.

Pozwala ona na zdobycie +14% do kuponu. Aby to jednak uczynić należy obstawić takowy kupon z co najmniej 3 zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.30. Ponadto kupon musi mieć wartość minimum 20 PLN. Zdarzenia mogą być związane z ofertą przedmeczową, na żywo, jak i sportami wirtualnymi. Jeżeli uda się nam spełnić te warunki, to automatycznie dostaniemy doładowanie +14% do kuponu, więc zwróci się nam podatek i dostaniemy jeszcze w dodatku +2% do wygranej. Z oferty wyłączono jednak zakłady długoterminowe, systemowe, jak i znajdujące się w dziale combo expert. Naszym zdaniem to całkiem ciekawy sposób na większe wygrane dla tych, którzy lubią odwiedzić punkt forBET – ich pełna lista znajduje się na stronie bukmachera. Zapraszamy do sprawdzenia innych ofert tej marki.

Wygrywaj z ekstra +14 % do kuponu

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: