Bukmacher online Betclic - oferta i opinie

Betclic to marka, która bardzo pozytywnie was zaskoczy, zwłaszcza, że to właśnie oni dołączyli w 2019 roku do legalnych polskich firm bukmacherskich. Za sprawą przyznanej przez Ministerstwo Finansów licencji, poznamy na rynku podmiot, który ma za sobą przeszło dekadę doświadczeń powiązanych z hazardem. To świetny prognostyk, którego potwierdzenie widzimy już teraz. Wystarczy przejść na ich stronę, która spisuje się doskonale na każdego rodzaju urządzeniu i gwarantuje nam przeżycia, których szukaliście, zwłaszcza w kontekście zakładów sportowych oraz ich wydania na żywo. W naszym materiale sprawdzamy dokładnie ich ofertę, jak również oceniamy wszelkie produkty, które dostępne są obecnie w zestawieniu. Pamiętajcie przy tym, że proces zakładania konta to zaledwie jedna minuta. Jeśli zatem jesteście pełnoletni i szukacie rozwiązania na stałe – powinniście z nami zostać na dłużej.

Czytaj również: BetClic live (na żywo)

Bukmacher online Betclic - oferta i opinie

Cała ich strona firmowa jest rzecz jasna w pełni responsywna. Dzięki temu skorzystacie z niej tak w domu na komputerze stacjonarnym, jak i z pracy czy podróży (smartfon, tablet). Nie ma znaczenia jakie oprogramowanie użytkujecie na smartfonie i tablecie, co jest tu wielkim atutem samej zabawy. Założenie konta to z kolei pojedynczy formularz. Za jego sprawą staniecie się pełnosprawnymi graczami, którzy do tego korzystać mogą z języka polskiego, co będzie także sporym ułatwieniem w procesie zabawy. Firma jest w pełni legalna, co potwierdza następujące zdanie: „BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem. A skoro wiemy już tyle, jak również znany jest nam fakt, iż mają szyfrowane połączenia przy logowaniu i potencjalnych wpłatach, możemy przejść dalej, właśnie do samej oferty i bonusów. Weźmy przy tym pod uwagę, że pełne zestawienie stale się zmienia, zwłaszcza w wyniku otrzymanej właśnie licencji.

Oferta promocji od Betclic

Jeśli chodzi o zestaw promocji bukmacherskich online w ich przypadku to mówimy o zagadnieniu niezwykle szerokim. Musimy jednak w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę, że należy grubą linią oddzielić stare Betclic, które możecie znać jeszcze nawet sprzed ustawy hazardowej, a tą firmę, która operuje marką obecnie. Na stronie znajdziecie pięć stałych promocji, a każda z nich dopasowana jest do rynku oraz do oczekiwań samych graczy. Efekty są tu wspaniałe, co akurat zrozumiecie niezwykle szybko. Dostępne bonusy to Boost, CashOut, Betclic TV, Multi+. W skład dodatków zaliczana jest też nowa aplikacja, aczkolwiek w jej przypadku dalszą opinię zostawimy sobie na koniec.

Już przy Multi+ zrozumiecie, że warto jest grać i być aktywnym. Cała akcja powiększa wartość waszego kuponu w zależności od tego, ile znajduje się na nim propozycji meczowych. Przy co najmniej 13 zdarzeniach zyskacie o 50% więcej. Szanse na sukces są tu oczywiście niskie, ale potencjalna wygrana zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagającym graczu. Przydatny jest także wspomniany Boost, opisany następująco: „W Betclic zawsze znajdziesz najlepsze kursy! Oprócz dużego wyboru zakładów sportowych często zwiększamy jeszcze kursy na największe wydarzenia. Jak je znaleźć? Jeśli zobaczy poniższą ikonę obok kursu, to znaczy że został on podwyższony! Aby nie stracić szansy na zwiększone wygrane, nie zapomnij dołączyć do nas na portalach społecznościowych oraz zezwolić na otrzymywanie powiadomień od Betclic!” – więcej informacji o promocjach, a także o dostępnych w nich regulaminach, znajdziecie na stronie operatora. Pamiętajcie, by zawsze zapoznać się z warunkami i zasadami akcji, bowiem to właśnie one określają czy event jest warty waszej uwagi. Pokazują również stawiane cele oraz realne możliwości i ograniczenia. Z taką wiedzą całość będzie znacznie łatwiejsza.

Zakłady sportowe oraz tryb Na Żywo w ofercie Betclic

Mówimy tu o punkcie, który dla wielu graczy będzie znacznie bardziej ważny niż same promocje. Nie dzieje się tak bez powodu. Po pierwsze znajdziecie tu dziesiątki dyscyplin, od piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja na żywo przez krykiet, sztuki walki i golf czy futsal. Możecie przebierać w zestawieniu i zawsze sięgać jedynie po to, co interesuje was w rzeczywistości i na co macie największą wiedzę. Do tego dochodzi jednak kilka innych czynników pobocznych. Są to m.in. różne zdarzenia do wyboru. Mamy przez to na myśli chociażby handicap w kilku wydaniach na poszczególne wyniki. Dochodzą do tego zresztą również strzelcy bramki, dokładne rezultaty do przerwy czy po kwadransie. Właśnie to zresztą wpływa na podejście do tematu i potencjalne analizy samych graczy. Jeśli połączymy to z wysokością kursów i prędkością rozliczania kuponów, otrzymamy praktyczny komplet gracza wymagającego. Betclic w tych zagadnieniach spisuje się świetnie, a jak zaznaczaliśmy, dodatkowo powiększa kursy wielu spotkań poprzez dwie bardzo cenne promocje stałe.

W zakresie trybu na żywo, nawet w środku tygodnia dostępnych jest ponad kilkadziesiąt możliwości gry, w tym kluczowe dyscypliny ze świata sportu. Kursy są tu niezwykle korzystne, nawet obecnie, czyli mimo wdrożenia podatku związanego z opłatami licencyjnymi. Betclic zawsze stawiał na najwyższą jakość i w tej materii nic się nie zmieniło. Postawicie tu kupony pojedyncze, wielokrotne oraz systemowe. System stawiania jest dla was dostępny po prawej stronie wizytówki i jest naszym zdaniem niezwykle intuicyjny i przyjazny, bez względu na używane urządzenie czy stosowaną aplikację, którą darmowo ściągniecie ze strony i która będzie was wspierać przy aktywnej grze.

Podsumowanie gry na Betclic

Wymieniliśmy wam wyżej czynniki związane z rejestracją, legalnością, promocjami a także ofertą gier w zakładach sportowych. Oczywiście to bardzo ważne, jednakże nie możemy zapominać chociażby o obsłudze klienta. To bardzo ważne, dlatego też możecie liczyć na pełne wsparcie firmy przez całą dobę. Kontaktować się można przez czat na żywo, ale też mailowo. Konsultanci dostępni są „od ręki”, dzięki czemu nie ma czasu oczekiwania lub wynosi maksymalnie dwie czy trzy minuty. Jeśli dodamy do tego przejrzysty FAQ i trafny dział odpowiedzialnego hazardu, otrzymacie komplet, który bez wątpienia was przekona.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: