STS - Aktualne bonusy bukmacherskie

BONUSY I PROMOCJE BUKMACHERSKIE W STS

Co zachęca nas do rejestracji? Właśnie bonusy bukmacherskie. Poniżej lista tych najważniejszych, które wpływają na kształt STS i to, że chcemy z nimi być dłużej.

STS bonus bukmacherski dla nowych graczy

Od czego zacząć? Naturalnie od promocji bukmacherskiej na start, która zakłada doładowanie 200 PLN ekstra środków na konto. Bukmacher online przyznaje ci drugie tyle, ile zdeponujesz za darmo. Musicie tymi środkami obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1,91. To bardzo niski warunek i rzadko przez nas spotykany, dlatego śmiało powinniście się mu przyjrzeć już teraz.

Przeczytaj także:

Bonusy bukmacherskie online - wszystko co musisz o nich wiedzieć

STS Bukmacher Online - opinie o STS

Co jeszcze?

W zależności od wydarzeń, może to być bonus poniedziałkowy, który gwarantuje dodatkowe 100 PLN do gry.

promocje bukmacherskie w STS bukmacher onlinePoza nim dobrze jest do zabawy ściągnąć kumpli, bowiem za każdego z nich uzyskacie 50 PLN do wydania na stronie STS. To oczywiście dla przykładu dodatkowy zakład, który może odmienić wasze życie.

Operator ten wspiera także polskich kibiców, dlatego przykładowo, jeśli jesteście za Resovią (siatkówka), zgarniecie 30 PLN na grę. Taka akcja zawsze trafia tylko do wybranej części fanów, dlatego dobrze jest po rejestracji sprawdzać swoje konto mailowo, bo kto wie, może akurat leży tam pewna niespodzianka?

CZY WARTO KORZYSTAĆ Z BONUSÓW BUKMACHERSKICH STS?

Jeśli oglądaliście mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej, wiecie na pewno, że ich głównym sponsorem jest bukmacher STS. Podobnie ma się sytuacja w przypadku klubu sportowego Lech Poznań. To wielkie wyróżnienie także właśnie dla STS, które wspina się na wyżyny i gwarantuje możliwie największe usługi.

To do niedawna operator zakładów sportowych w wydaniu stacjonarnym, obecnie także w wersji on-line. Tym samym, jeśli uwielbiacie rozrywkę w takim wydaniu i lubicie skoki poziomu adrenaliny, będzie to coś, czego szukacie i co jest wam potrzebne. Z usług skorzystać może każdy pełnoletni Polak, co powiązane jest z licencją otrzymaną od Ministerstwa Finansów.

W czym specjalizuje się STS?

To nie tylko zakłady bukmacherskie, także zakłady na żywo w skład których od niedawna wchodzi… Esport, czyli gry komputerowe.

To także elitarny klub, który zwycięzcy każdego miesiąca gwarantuje 100 000 PLN w gotówce. Należy się zalogować, zapisać do niego oraz wbić do rankingu, gidze nagradzanych jest 30 najlepszych w danym okresie.

Przechodząc jednak do samej oferty sportowej, będzie to nie tylko piłka nożna, ale także tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, skoki narciarskie, czy też badminton i bandy. Łączna liczba zdarzeń często przekracza kilkadziesiąt tysięcy, taki wynik robi wrażenie, nie tylko jak na polskie realia. Wszystko to podkreślone jest przez zdarzenia dodatkowe oraz wysokość samych kursów, które często konkurują nawet z bukmacherami zagranicznymi, które nie są dozwolone w polskim prawie, co oznacza, że w teorii nie płacą podatków i nie mają takich ograniczeń. 

 

PODSUMOWANIE I GRA NA STS

To bez wątpienia jeden z najpoważniejszych kandydatów na rynku. Nie zawiedzie waszych oczekiwań pod względem ilości zdarzeń czy wysokości kursów. To także doskonałe bonusy bukmacherskie i premie oraz obsługa klienta w naszym rodzimy języku. Gracie przy tym w zgodzie z polskim prawem, co zapewnia spokój ducha i większe możliwości, niż w przypadku gry u zagranicznej konkurencji.

 

Odbierz bonus bukmacherski w STS

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: