Fachowe porady bukmacherskie

Jeśli jesteś osobą, która dopiero zaczyna lub chce zacząć swą przygodę z rynkiem bukmacherskim, to z pewnością przyda się tobie niejedna porada i wskazówka. Zdecydowanie fachowe porady bukmacherskie są tym, dzięki czemu o wiele lepiej można się przygotować do gry za prawdziwe pieniądze. Typowe zakłady bukmacherskie to tak naprawdę szereg poprzedzających je działań oraz decyzji. Musimy przecież poznać rynek, wybrać dla siebie jednego lub kilku bukmacherów, opanować daną dyscyplinę sportową, a także poznać być może interesujące na rynku systemy gry. W naszym artykule postaramy się przedstawić jak najwięcej interesujących i przydatnych porad oraz faktów. Zapraszamy w takim razie do uważnej lektury.Fachowe bukmacherskie porady online

Porady bukmacherskie – wybór firmy

Jeśli interesujemy się sportem i myślimy o tym, by zacząć stawiać zakłady bukmacherskie online, to koniecznym dla nas będzie wybranie odpowiedniego miejsca, w jakim mamy zamiar to uczynić. Na przestrzeni ostatnich lat rynek niezwykle się rozrósł, w wyniku czego trudno jest się zdecydować na jedno miejsce. Istnieje na rynku całkiem sporo firm bukmacherskich. Są to jedne z wielu firm, o których już słyszeliśmy lub dopiero usłyszymy. Część z nich znajduje się w jednej grupie kapitałowej, a inne z kolei to osobne marki. Jeśli już chcemy wybrać dla siebie jednego bukmachera, to zdecydowanie warto posiłkować się kilkoma specjalnymi rankingami oraz recenzjami stron, jakie znajdziemy w sieci. Takie rankingi bukmacherów online zajmują się wieloma istotnymi sprawami, jak doświadczeniem firmy, jej ofertą, kursami, opiniami czy też metodami płatności oraz bonusami. Całość jest podsumowana w formie oceny i im wyższa ocena, tym bardziej opłaca nam się wybranie najlepszego.

Porady bukmacherskie – więcej niż jedna firma

Jeśli w danym momencie zależy nam na bardzo dobrej ofercie pod względem zakładów, promocji, to koniecznie pomyślmy o tym, by nie posiadać tylko jednego konta, lecz kilka w odmiennych firmach bukmacherskich. Trzeba wiedzieć, że nie zawsze firmy stosują ten sam kurs do wybranego meczu. Może się zdarzyć, że wartość kursu dla naszej drużyny u bukmachera Y wynosić będzie 2.05, a u bukmachera X 2.15. Takie różnice powodują, że można liczyć na wyższe wygrane. Do tego bardzo dobrze sprawdza się to w przypadku wyboru strategii gry zwanej surebety. Polega ona na tym, że wyszukujemy u bukmacherów różnic na kursie na tym samym meczu, a następnie taką samą kwotę stawiamy u jednego na zawodnika, drużynę A, a u drugiego na B. W ostateczności wygrywamy jeden zakład i jesteśmy o kilka złotych do przodu. Dodatkowym atutem posiadania kilku kont jest to, że możemy skorzystać już na początku z kilku bonusów powitalnych jak i cieszyć się promocjami dla stałych graczy w toku gry.

Porady bukmacherskie – kapitał

Z oczywistych względów niezwykle ważne są kwestie finansowe. Tyczy się to zarówno ustalonego budżetu jak i obstawianych pieniędzy na kupony. W każdym miesiącu czy też tygodniu winniśmy sobie ustalić stawkę, za jaką mamy zamiar zagrać. Bez dwóch zdań to bardzo rozsądne rozwiązanie, albowiem łatwo się zapomnieć, a potem w ferworze gry nagle okazuje się, że wydaliśmy wszystkie pieniądze. Wiele osób w takim wypadku popada w uzależnienie od hazardu, co jest niezwykle ciężką chorobą. Same firmy bukmacherskie pomagają walczyć z takimi zjawiskami. Istnieje coś takiego jak system bezpiecznej gry, gdzie możemy ustalać sobie limity na koncie. Po ich przekroczeniu niemożliwym będzie postawienie dalszego zakładu. Ustalenie kapitału am też ważny apsket w tym, gdy chcemy grać mniej lub bardziej poważnie. Nie da się ukryć, że w bukmacherce nie da się wygrywać takich pieniędzy jak w kasynach internetowych. Przy pewnych kuponach wygrane mogą być co najwyżej podwajane. W takim wypadku licząc na wyższe wygrane musimy operować od razu wyższymi stawkami.

Porady bukmacherskie – system gry

Warto także stwierdzić, że porady bukmacherskie winny odnosić się także do systemu obstawiania u bukmacherów. Jeśli zależy nam na stałym zysku, to musimy ustalić sobie metody, jakimi będziemy się posługiwać oraz reguły, których będziemy się trzymać. Przykładowo: wybieramy tylko te mecze, zawody, spotkania, gdzie kurs nie przekracza 2.0. Oznacza to, że mamy większe prawdopodobieństwo wygranej. Im kurs jest niższy, tym bukmacher zakłada, że dana strona wygra. I tak stawiając na taki system wygrywamy coraz więcej pieniędzy. Nagle zmieniamy go jednak i ryzykujemy większymi kursami, co niestety zwiększa naszą częstotliwość przegranych i uszczupla budżet. Jeśli trzymamy się jednej zasady, to zostańmy przy niej jak najdłużej. To samo tyczy się stawania na kupony pojedyncze lub kumulacje. Do tego warto wspomnieć także, że istnieje kilka sprawdzonych systemów bukmacherskich, jak surebety, dziesięciokrotność, progresja czy ciągi, dzięki którym można liczy na małe, ale systematyczne wpływy z zakładów. Oczywiście czasem, kiedy mamy przeczucie, wiarę w dany zespół, to możemy zaryzykować, gdyż przy bardzo atrakcyjnym kursie na niego oraz wyższej naszej stawce możemy cieszyć się z całkiem pokaźnej wygranej.

Porady bukmacherskie – jak najmniej dyscyplin

Wielu ekspertów jak i doświadczonych graczy radzi, by wykorzystać jak najmniej dyscyplin sportowych. Możemy interesować się piłką, koszykówką, hokejem i tenisem, jednak ciężko o bardzo dobrą znajomość każdego z tych tematów. Obstawianie wielu kuponów wymaga od nas dobrej znajomości danej ligi, zawodów, a także przewidywania wyników. Nie można przecież stawiać na chybił trafił, bo ta tenisistka jest lepsza od drugiej,. Trzeba znać ich aktualną formę, wyniki na danej nawierzchni czy też stosunek pojedynków między nimi. Jeżeli decydujemy się na piłkę nożna, to też wybierajmy tylko te ligi piłkarskie, co do których jesteśmy absolutnie pewni. Bez tego możemy skazać się na porażkę lub faktycznie wyłącznie szczęście.

Porady bukmacherskie - typy

Dostępne na specjalistycznych portalach czy to płatnych czy darmowych typy bukmacherskie to jedna z najlepszych form pomocy i to nie tylko dla początkujących graczy. Polega to na tym, że doświadczeni gracze dzielą się swymi spostrzeżeniami co do wyników danych spotkań. Wielu z nich może się pochwalić bardzo wysokim wynikiem typowania, co znacząco zbliża ich do osób, jakie pracują dla bukmachera i ustalają kursy. Można oczywiście skorzystać z ich pomocy. Warto też choćby obstawić swoje mecze, a następnie porównać wyniki z ich typami.

Jak doskonale widać wszelkie porady bukmacherskie odnoszą się do kilku istotnych aspektów, jak wybór, finanse czy też system gry. Jeśli przyswoimy sobie takie informacje, a następnie zastosujemy je w praktyce, to mamy szanse na lepszy start, jak i większe i częstsze wygrane z obstawianych przez siebie kuponów.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: