Systemy bukmacherskie

Między kasynami internetowymi a zakładami bukmacherskimi jest jedna istotna różnica. W tych drugich liczy się nie tylko szczęście, lecz i fachowa wiedza, umiejętność znania danego rynku. Mają jednak one coś wspólnego. Chodzi bowiem o strategie i systemy. Można znaleźć różnego typu systemy bukmacherskie, dzięki którym obstawianie odpowiednich spotkań czy też wydarzeń będzie o wiele bardziej bezpieczne.

Jak to zwykle bywa, na rynku dostępne są zarówno systemy obstawiania zakładów dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych graczy. Korzystanie z nich jak i same zyski będą uzależnione od odpowiedniego użycia swej wiedzy, a także stawki pieniężnej, gdyż to od niej zależeć będzie ostateczny zysk. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma najpopularniejszymi systemami, z których być może warto będzie korzystać regularnie lub od czasu do czasu.Systemy w zakładach bukmacherskich online

Systemy bukmacherskie – surebety

Wielu ekspertów jak i samych graczy poleca ten system gry, albowiem może on przynosić stały zysk. Liczy się tutaj jednak znajomość rynku oraz błyskawiczne podejmowanie decyzji. Na początek trzeba dodać jednak, że konieczne do jego stosowania jest posiadanie konta przynajmniej w dwóch firmach bukmacherskich online.

Całość jest z pozoru niezwykle prosta. Wybieramy określone wydarzenie sportowe, w jakim niemożliwym jest remis, czyli mamy do wyboru tylko wygraną lub przegraną. I w tym momencie szukamy gdzie występują największe różnice kursów między bukmacherami. Przykładowo mamy mecz tenisa. U jednego bukmachera stawiamy na zwycięstwo gracza pierwszego, a u drugiego na jego przeciwnika. Różnice w kursie muszą być jednak takie, byśmy mogli w ostatecznym rezultacie być na plus. Przykładowo u jednego bukmachera gracz A posiada kurs 2.10 a u drugiego gracza B 2.15. Jeśli w obu przypadkach postawimy po 100 złotych na gracza, to w ostateczności u jednej firmy wygramy. Po odjęciu od wygranej 210 lub 215 złotych postawionych 200 mamy wygraną rzędu 10 lub 15 złotych. Nie jest to wysoka kwota, dlatego wielu graczy stara się wykorzystywać znacznie większe kwoty, liczone nawet w tysiącach. Nie jest to wszystko jednak tak różowe, gdyż takie sytuacje o zróżnicowanym kursie między A i b nie są zbyt częste, a także ich znalezienie nie należy do łatwych rzeczy. Dlatego dobrze jest korzystać z systemów wyszukiwania oraz specjalnych portali, jakie się tym zajmują.

Systemy bukmacherskie – Dziesięciokrotność

Tutaj mamy do czynienia już z zupełnie innym systemem. Jest on zbliżony do tego, co możemy znać choćby z systemów dotyczących gry w ruletkę. Polega on na tym, że na początku gry wybieramy sobie stawkę początkującą. Niech nią będzie 20 złotych. Naszym zadaniem będzie wygranie na koniec dnia czy też sesji 200 złotych. Stawiamy pierwszy zakład, gdzie dajmy na to mamy kurs 1.50. jeśli wygrywamy, to na naszym koncie automatycznie ląduje 30 złotych. Tutaj jednak nie zatrzymujemy się, lecz całą nasza wygraną stawiamy na kolejny kupon.

I tak po kolei aż uda nam się nieprzerwanie wygrać owe 200 złotych. Jeśli przytrafi nam się przegrana, to w takim wypadku zaczynamy wszystko od początku. Nasza przegrana w rzeczywistości będzie tylko stawką początkująca, czyli 20 złotych, więc nie będziemy aż tak bardzo stratni. Oczywiście można także ustalić sobie, że gramy do 200 złotych i stale po każdej wygranej różnicę między 20 złotymi a wygraną odjąć sobie i po raz kolejny obstawić 20 pln. Oczywiście jest to bezpieczna gra, jednak uzyskanie w ostateczności 200 złotych może zając całkiem sporo czasu.

Systemy bukmacherskie – Progresja

Innym całkiem na rynku popularnym i często stosowanym przez graczy systemem bukmacherskim jest progresja. Jest to bardzo często wykorzystywany system gry i to nie tylko w bukmacherskich zakładach, lecz także i w kasynach internetowych. Polega on na tym, że w sytuacji przegranej podwajamy swą poprzednią stawkę. I gramy tak aż do momentu, kiedy wreszcie nasz kupon okaże się zwycięski. Jest to bardzo dobry system, lecz może od nas wymagać przede wszystkim zapasu pieniędzy, cierpliwości oraz wiary w końcowy sukces. Możemy przegrać nawet i 10 zakładów z rzędu, jednak gdy numer 11 okaże się dla nas szczęśliwy, to w takim wypadku wszystkie dotychczas postawione przez nas pieniądze zwrócą się nam i będziemy jeszcze do przodu. Podobnie może być w przypadku, gdy do podwojonej kwoty dodamy jeszcze jedną jednostkę. Wtedy na koncie będziemy mieć więcej pieniędzy. Z oczywistych względów nie jest powiedziane, że zawsze będziemy przegrywać. W sytuacji, gdy dopisze nam szczęście i wygramy kilka zakładów pod rząd, to cieszyć się będziemy większą ilością pieniędzy. Jakie są inne systemy bukmacherskie?

Systemy bukmacherskie – Ciąg 1.70

Jest to specjalny system bukmacherski z przeznaczeniem dla początkujących oraz mniej zaawansowanych graczy. Wybieramy w jego przypadku takie spotkania, gdzie nasza strona to kurs w granicach 1.70. Ustalamy przy tym początkową stawkę, jaka ma na końcu osiągnąć naszą kwotę maksymalną. Mamy tutaj do czynienia trochę z systemem dziesięciokrotności. Po każdej wygranej nie wracamy do stawki początkowej, lecz gramy całą nasza wygraną również na kurs w granicach 1.70. Wygrane w tym wypadku są mniejsze i osiąganie pułapu jest wolniejsze, jednak kursy w granicach 1.70 oznaczają, ze mamy całkiem spore szanse na wygrane. Jeśli przegrywamy w toku kupon, to wracamy do samego początku aż do końcowego sukcesu lub momentu, gdy rezygnujemy z gry przy dobrej stawce.

Systemy bukmacherskie – zasada słupkowa

Jeśli chodzi o systemy bukmacherskie dla początkujących graczy, to metoda słupkowa może się okazać najlepsza. Wymagana jest tutaj jednak znajomość dyscypliny, jaka obstawiamy, gdyż nie ma co liczyć na łut szczęścia. Przykładowo wybieramy sobie 10 zakładów, w których wartość kursu jest wyższa niż 2.0. Nie może być jednak wyższa jak 2.6, albowiem wtedy szanse znacząco maleją. Każdy mecz obstawiamy na osobnym kuponie, aby nie łączyły czy kolidowały one ze sobą. Do tego na każdy z tych dziesięciu kuponów obstawiamy taką samą sumę pieniędzy. Ponieważ reguła własnego boiska się sprawdza, dlatego też dobrze jest wybierać zakłady po stronie gospodarzy, gdyż to oni najczęściej wygrywają mecze. I tutaj przechodzimy do sedna sprawy. Nasz system sprawdzi się w sytuacji, kiedy przynajmniej 5 na 10, czyli połowa naszych zakładów będzie wygrana. Wtedy możemy liczyć na gwarantowany zysk. Oczywiście im więcej nam uda się wytypować wyników i będzie ich lepszy kurs, tym możemy oczekiwać wyższych końcowych wygranych. Jednak zawsze pamiętajmy, żeby stawiać na kursy powyżej 2.0.

Inne systemy bukmacherskie

Inne systemy bukmacherskie na rynku to między innymi: System Labouchere’a, Martingale, Fortuna, Recent Goals, Kryterium Kelly’ego, System Current Form, Piętnastka, System rozpisowy, Giełda zakładów, Trading w tenisie ziemnym, w koszykówce czy też system Goliath.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: