Bonusy bukmacherskie online

Bonusy i promocje w zakładach bukmacherskich onlineJeśli tylko planujecie otwarcie nowego konta, bądź po prostu rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi, warto przeanalizować kilka różnych aspektów i zapoznać się z tematem Najlepsze powitalne bonusy bukmacherskie - Ranking

Dla większości graczy najważniejsze jest bezpieczeństwo, szybkość wpłat i wypłat, solidna obsługa klienta czy nawet odpowiedzialność w kwestii uzależnień. Bez cienia wątpliwości kluczowe są wszak inne podpory dobrego operatora. Jakie?

To wysokość kursów i różnorodność zdarzeń, a także bonusy bukmacherskie. Pierwszy z tych czynników wpływa bezpośrednio na to, jak duże są potencjalne wygrane. Może też być tak, że nie przepadacie za piłką nożną i chcecie się skusić na inne dyscypliny, koszykówce, baseballu, piłce ręcznej czy siatkówce.

Jeśli chodzi z kolei o promocje bukmacherskie to one wpływają na atrakcyjność całej oferty. Także na to ile będziemy grać, bo więcej środków, to dłuższa zabawa i kolejne ryzyko, które można podejmować. Decydując się zatem na świeżą przygodę, musicie dobrze przyjrzeć się temu, co oferują dane zakłady sportowe, co dzięki nim zyskacie i ile potencjalnych gratisów będziecie w stanie uzyskać. To niezmiernie istotny punkt programu, którego nigdy nie pomijajcie. 

W którą stronę spojrzeć? Jakie akcje cieszą się największym powodzeniem?

Wszystko to wyjaśniamy w krótkiej recenzji, który sugerujemy także traktować jako poradnik dobrego gracza zakładów.

BONUS BUKMACHERSKI OD DEPOZYTU

Jeśli przechodzimy do tego istotnego tematu, to warto zaznaczyć, że jest to pierwsza promocja bukmacherska, która czeka na graczy. To właśnie ona powinna nas przekonać do rejestracji, bo zakłada bardzo duże doładowanie dodatkowych środków za darmo.

Z czym dokładnie wiąże się taka akcja?

Rejestrując swoje nowe konto, otrzymujemy szansę na pierwszą wpłatę. Kiedy cały proces jest już zweryfikowany, zwykle powinno trafić na wasze konto więcej środków finansowych, które zrealizujecie dalej zgodnie z własnym uznaniem.

Wszystko to oznacza, że procentowo zgarniecie więcej, niż to, co wpłacicie.

Standardowo kwoty wahają się od 50% nawet do 200%.

Czyli w tym pierwszym przypadku, gdy wpłacicie 100 PLN, portfel zostanie uzupełniony łącznie o 150 PLN. A zatem 50 zł dostaniecie w bonusie bukmacherskim za darmo!

To wspaniała okazja do podjęcia większego ryzyka czy tak zwyczajnie, do wydłużenia planów na dalszy okres. Trzeba przy tym pamiętać, że każdy bonus wiąże się z osobnym regulaminem, który najczęściej uzupełniony jest o takie części składowe jak: wymagany obrót uzyskanej kwoty (ile razy musimy obrócić środkami bonusowymi, czasem jest to tylko 5 razy, czasem nawet 60), czas na realizacje wspomnianego obrotu, a także zapiski o potencjalnych karach czy wykluczeniu w razie łamania opisywanych działań. Bez obaw, są to rzeczy łatwe do przyswojenia i oczywiste, tak z punktu bukmachera online jak i gracza, który zakłada czystą i uczciwą zabawę na najwyższym poziomie.

DOŁADOWANIA GOTÓWKOWE JAKO BONUSY BUKMACHERSKIE

Darmowe zakłady sportowe onlineBonus od pierwszej wpłaty już wam przedstawiliśmy. Nie możemy jednak zapomnieć, że podobne akcje prowadzone są długoterminowo i należy ich wypatrywać. Co lepsi operatorzy nigdy z nich nie zrezygnują.

Czym zatem dokładnie są doładowania tego kalibru?

To odpowiednik akcji pierwszej, tylko, że prowadzony na mniejszą skalę. Oznacza to, że zyskamy – najczęściej, wcale niekoniecznie – mniejszy procent zysku a także ogólnie mniejszą kwotę maksymalną. Te dwa ograniczenia nie wpływają przy tym na poziom zadowolenia, bo to wciąż przedsięwzięcie, które ekstra uzupełnia nasze konta.

Jednym z kluczowych aspektów promocji bukmacherskiej jest ten, który zakłada, że jest ona odnawialna. Część bukmacherów online pozwala korzystać z tego bonusu nawet raz w tygodniu. Nie musimy tym samym dodawać, że zyskujecie coraz więcej każdorazowo. Dzięki temu uzupełnicie stan konta.

Warto rozważyć rozłożenie swoich depozytów na dłuższy czas, dzięki czemu nie pozbędziecie się gotówki za jednym tylko zamachem. To bezpieczne i rozsądne rozwiązanie, które może doprowadzić do dużo większych wygranych od tych, które zakładaliście sobie na początku. Zdrowy rozsądek przy grze jest bardzo ważny, dotyczy to też promocyjnych ofert bukmacherskich, które tu opisujemy.

BEZPIECZNE ZAKŁADY SPORTOWE JAKO PREMIA

Graliście kiedyś w kasynach internetowych? Bonusy bukmacherskie mogą być pod różnymi względami podobne.

Dotyczy to także właśnie bezpiecznych zakładów. Czym one są?

Do określonej sumy zapewniają one darmowe zakłady sportowe. Jeśli wasz kupon nie wejdzie i przegracie, zainwestowane środki powrócą do portfela i będziecie mogli nimi dalej dysponować.

To bardzo pożądane działania, szczególnie wówczas, gdy nie jesteście pewni jakiegoś meczu. Istnieje szansa na większe ryzyko a co za tym idzie, też i znacznie konkretniejsze wygrane.

Tak popularne przedsięwzięcie przypominam nam cashbacki, bowiem forma zwrotu jest już w internecie znana od lat. Dobrze jest zgarnąć nawet część tego, co wkładaliśmy w zabawę, stąd też doceniamy, podobnie jak i gracze z całego świata, wszelkie próby, które mają wpłynąć na poziom naszego zadowolenia.

BONUSY BUKMACHERSKIE W WERSJI MULTI+

To jedna z ciekawszych promocji bukmacherskich, którą kieruje się do osób preferujących zakłady kombinacyjne. Innymi słowy, jeśli nie lubicie singli i chcecie, by kupony zakładały co najmniej pięć różnych potyczek, warto się o to pokusić.

Im więcej bowiem pozycji znajdzie się na liście, tym bardziej powiększona zostanie wygrana.

Poza gotówką standardową możecie zyskać 5, nawet 50 czy 100% więcej środków. Jak to się mówi, do odważnych świat należy. W grę wchodzą duże pieniądze i miło, że patrzy się także na tych, którzy podejmują ryzyko bardziej znaczące od pozostałych.

URZĄDZENIA MOBILNE A BONUSY BUKMACHERSKIE

Od momentu w którym urządzenia mobilne zaczęły odgrywać znaczącą rolę w hazardzie, sytuacja graczy się zmieniła. Bawić się można niemal z każdego miejsca na ziemi, wystarczy mieć smartfon lub tablet i stabilne połączenie z siecią.

Gdy wolicie zmagać się o kasę w ten sposób, powinniście liczyć na inne bonusy bukmacherskie. Bardzo wielu operatorów naciska na rozwój materii, co skutkuje w wielu działaniach motywacyjnych. Rozumiemy przez to ekstra premie gotówkowe, darmowe zakłady sportowe czy nawet darmowe spiny w kasynie. Sama różnorodność jest na tyle duża, że poważnie zastanowimy się, czy nie zagrać tak na komputerze stacjonarnym jak i w drodze do pracy. Ta materia jest stale rozwijana i trafiają do nas coraz to lepsze bonusy, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych.

PODSUMOWANI TEMATU BONUSÓW BUKMACHERSKICH

Jeśli chodzi o akcje nakierowane na ten produkt, to jest ich znacznie więcej. Do już wymienionych możemy zaliczyć też programy lojalnościowe, wsparcie od mediów społecznościowych czy wydarzenia powiązane z bieżącymi akcjami na świecie, jak Mistrzostwa Europy czy Olimpiada.

Elastyczność firm jest ogromna.

Bonusy bukmacherskie wpływają na poziom naszego zadowolenia i nic dziwnego, że premie powitalne, doładowania, cashbacki i inne, są tak cenione w środowisku. Pamiętajmy by zawsze wybierać najlepszych i najpewniejszych, którzy cenią sobie kontakt z graczem i zawsze go wspierają.

RANKING PROMOCJI BUKMACHERSKICH

Każdy od czasu do czasu zastanawia się nad tym, która promocja będzie dla niego najkorzystniejsza. Zagadnienie nie należy do najłatwiejszych, gdyż bonusów bukmacherskich dociera do nas niezwykle wiele. Każdy operator rozrywki on-line próbuje zaskoczyć czym innym. W gąszczu obietnic i warunków znajdują się takie, o których szczególnie dobrze wiedzieć. Właśnie dlatego stworzyliśmy dla was ranking promocji bukmacherskich. Znajdziecie w nim wszystko to, co kluczowe dla aktywnego gracza. To właśnie te przedsięwzięcia wpływać będą na saldo środków pieniężnych i możliwe do podjęcia kroki.

BONUS OD PIERWSZEJ WPŁATY

Nie da się zacząć artykułu ani w ogóle tematu, bez podejścia do tej, konkretnej premii. Promocje bukmacherskie są różne, ta jednak, oferowana jest przez wszystkich niemal operatorów na świecie. Nic zresztą dziwnego. To podstawowe działanie, które należy podjąć. Ciężko tutaj mówić o wyróżnianiu konkretnej oferty, bowiem większość z nich stoi na stosunkowo wysokim poziomie. Jeśli jest to dla was czynnik kluczowy przy wyborze, należy sprawdzić trzy najważniejsze zagadnienia z regulaminu: maksymalną wysokość stawki, którą zdobędziecie, procent dodatkowych środków, który uzyskujecie oraz warunki obrotu. To ostatnie pokaże wam dla przykładu jaki jest min. kurs kuponu, aby zaliczyć go do akcji (np. 2,00). Do tego dochodzi liczba zdarzeń na kuponie oraz ilość razy, jaką należy zagrać otrzymaną kasą. Cała promocja jest przy tym niezwykle prosta. Zakładając swoje konto, otrzymujecie unikatową szansę na dokonanie pierwszego depozytu premiowego. Zwykle czas na takie działanie to ok. 10 dni. W tym czasie wpłata powiększona będzie o odpowiedni procent tej kwoty. Zwykle są to wartości pomiędzy 50 a 125%. Tym sposobem, przy opcji wynoszącej 100% do 500 PLN, zyskacie dwa razy taką sumę.

LOTERIE BUKMACHERSKIE

Ranking promocji bukmacherskich nie mógłby się obejść bez tego niezwykłego eventu. W całości co prawda bazuje on na przypadku, ale firmy często nagradzają nawet i kilkaset kolejnych osób. Dzięki temu po część z puli nagród możecie sięgnąć niemalże na pewno. Same akcje polegają na prostym działaniu. Gracz spełnia warunki (np. wypuści kupon o wartości 40 PLN), po czym otrzymuje jeden los do losowania. W niektórych przypadkach liczba losów nie jest ograniczona, dlatego każdego dnia wywalczyć można ich nawet i kilkadziesiąt. To powiększa końcową szansę na sukces. Po zakończeniu działań organizowana  jest sama loteria. Co możecie wygrać? Od doładowań gotówkowych, przez darmowe spiny i kupony oraz wielkie wycieczki, nawet dookoła świata. Wielkim plusem takich działań jest sposobność  do zaliczenia dużej wygranej przy minimalnym wkładzie finansowym. Wielokrotnie czytało się o przypadkach, w których wygrywały osoby, zdobywające ledwie jedną szansę.

RANKING PROMOCJI BUKMACHERSKICH I DARMOWE KUPONY

Wśród graczy kasyna najważniejszą i najczęściej spotykaną akcją jest taka, w której rozdaje się darmowe spiny. Dzięki nim gracz może bez ponoszenia kosztów przetestować nowego wideo slota oraz liczyć na prawdziwe, pieniężne wygrane. Jeśli chodzi o bukmacherkę, sprawa jest stosunkowo podobna. Czasem przy rejestracji lub podczas trwania ważnych wydarzeń sportowych (Liga Mistrzów, istotne mecze weekendowe etc.) gracze mogą liczyć na darmowe zakłady. Występują w kilku formach, chociaż najpopularniejsze z nich to: zwrot zainwestowanych środków do określonej kwoty lub po prostu kupon na wskazaną wartość, który nie wymaga żadnej wpłaty. Dzięki temu macie absolutną pewność, że nie wyjdziecie z bukmachera stratni, a jednocześnie zachowacie 100% szans na wygrane, które w ten sposób wywalczycie.

WYŚCIGI I TURNIEJE DLA NAJLEPSZYCH

Powyższe akcje skierowaliśmy do użytkowników, którzy nie planują wydawać dużych kwot (to oczywiście nie jest reguła). Tymczasem są także i inne przedsięwzięcia, które skierowane są przede wszystkim do tych, którzy lubią podbijać stawkę. Dla nich właśnie adrenalina jest tym, co w bukmacherce najważniejsze. Stąd też wyścigi i turnieje bukmacherskie. Wymagają one nie dość, że sporych inwestycji, to do tego skutecznych i trafnych analiz. Przykładowo za wypuszczony kupon otrzymuje się jeden punkt, kolejny za jego trafienie. W takich zmaganiach liczy się ogólna liczba oczek, wywalczona na przestrzeni wskazanego terminu. Nagrodami będą tu zwykle spore (lub nawet bardzo duże) doładowania gotówkowe. Nagrody mogą być zmienne i zależą od operatora z usług którego korzystacie.

RELOAD BONUS, CZYLI WIĘKSZE DOŁADOWANIA

Promocja od pierwszego depozytu to nie koniec. Na szczęście bukmacherzy nie zamykają się jedną akcję tego samego typu. W przypadku tej konkretnej kategorii będzie to niezwykle ważne. Reload bonus to bowiem ponowienie oferty, tylko na nieco słabszych warunkach. Zyskacie w ten sposób od 25 do 75% wpłaty ekstra, najczęściej do kwoty nie przekraczającej 100 PLN. Innymi słowy: Jeśli bukmacher zapewnia bonus 25% do wartości 100 PLN, to aby zgarnąć właśnie taką gotówkę, konieczna jest wpłata wskazująca 400 PLN. Wielkim atutem działań tego typu jest odnawialność przedsięwzięcia. Zwykle odbywa się to raz w miesiącu, chociaż niektóre marki decydują się na wsparcie swoich graczy nawet raz w tygodniu.

PODWYŻSZONE KURSY

W pewnym sensie nawet polscy operatorzy korzystają z takiego działania. Podwyższone kursy dotyczą wybranych zdarzeń (lub liczby zdarzeń), dzięki którym użytkownik wygra więcej, niż powinien. Jeśli przykładowo zagracie trzy mecze na jednym kuponie, jego wartość automatycznie wzrośnie o 5%. Im więcej pomysłów, tym większe wygrane, często sięgające nawet kilkudziesięciu procent. Systemy są zmienne i mogą być atrakcyjniejsze.

GDYBY POSZERZYĆ RANKING PROMOCJI BUKMACHERSKICH

Rzecz jasna powyżej podaliśmy tylko część premii i bonusów, które czekają na graczy. Niektóre marki oferują zwrot części finansów np. po przegranych dziesięciu kolejnych kuponach, inni z kolei organizują ligi i mistrzostwa, w tym Fantasy ligę za wirtualną walutę. Spotkacie też ubezpieczenia zakładów w wersji mobilnej (i osobne nagrody dla użytkowników smartfonów i tabletów), zabezpieczenie kuponów, dodatki za polecenie przyjaciół, czy szczególne doładowania gotówkowe za skuteczność danych graczy. Dla przykładu, niektórzy bukmacherzy wypłacają specjalne premie w momencie, gdy bramkę dla klubu czy reprezentacji strzeli Robert Lewandowski. Jak tu wówczas nie przepadać za jego hat-trickami?

PODSUMOWANIE. CZYLI CO WYBRAĆ?

Ranking promocji bukmacherskich to bardzo trudne zagadnienie. Wszyscy powinniśmy mieć na uwadze, że każdy gracz podchodzi indywidualnie do tematu i ma swoje własne agendy. Dobrze jest zapoznać się z opiniami o wskazanych bukmacherach i sprawdzić to, jak dużo promocji uruchamia w skali rocznej. Ważne jest to, aby marka żyła i dbała o swoich klientów. Może bowiem być tak, że skorzystacie ze wspaniałej akcji powitalnej, w której zyskacie nawet 1 000 PLN, ale jednocześnie, będzie to jedyna premia jaką napotkacie przez cały rok. Wówczas może się okazać, że decyzja była błędna. Najlepsza opcja? Gdy firma pozwala na skorzystanie z każdej opisanej przez nas opcji.


Oceń bukmachera i dodaj komentarz: