Bonus 51% u bukmachera online Totalbet

Im więcej wydarzeń dodasz na swój kupon, tym bardziej Totalbet dołoży ci premii! Jak to się mówi, do odważnych świat należy! Dołączysz do tego grona? Bo jeśli tak, to polski bukmacher wyda ci nawet o 51% większą wygraną. To ogromne pieniądze, a co najważniejsze, możecie po nie sięgać tak wiele razy, jak tylko chcecie. Marka zachęca do odważnej aktywności i o ile wszyscy wiemy, że więcej zdarzeń na kuponie to dużo większe ryzyko, ale jednakże pokusa będzie tu znacznie wyższa niż u konkurencji. Tym samym, gdy tylko celowaliście w duże kupony i liczyliście na spore kwoty pieniężne, zdecydowanie polecamy wam właśnie to rozwiązanie.

Total Bonus, bo o nim tu generalnie mowa, jest promocją stałą i odnawialną na stronie Totalbet. Możecie z niej korzystać przez urządzenia mobilne oraz komputery stacjonarne. Cały system aktywuje się w momencie w którym do kuponu dodacie więcej niż jedno zdarzenie. Gdy będą co najmniej dwa, bukmacher przyzna wam premię na poziomie 2%. Gdy będą trzy, będzie to już 4%. Wartość ta rośnie wraz z każdym kolejnym dodatkiem, aż w momencie dodania 13 propozycji na kupon, system zapewni maksymalną wartość 51%. W ten sposób możecie budować każdy grany przez was kupon, bo dodatkowych ograniczeń ze strony samego Totalbet.

51% większa wygrana w totalbet

Warunki promocji to zaledwie pięć kolejnych punktów, a w regulaminie dojdą jeszcze dwa dodatkowe. To bardzo łatwe rozwiązania. Pamiętajcie jedynie, że pojedyncze zdarzenie nie może mieć niższej wartości niż 1,20, z kolei minimalna stawka kuponu nie może być niższa niż 1 złoty. Taka wiedza wystarczy wam, by grać i wygrywać!

Zagraj z bonusem w Totalbet

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: