Zagraj w Esport z bonusem 20 zł w Lvbet

Sporty wirtualne od pewnego czasu cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy bukmacherskich. Nie dziwi zatem fakt, że sami operatorzy w naszym kraju i nie tylko oferują także sporo ciekawych promocji z nimi związanych. Świetnym tego przykładem niech będą dwie dychy na wirtualne w LV BET.

Bonus 20 zł na esporty od LvBetZakłady na taką sekcję są chętnie wybierane z kilku powodów. Przede wszystkim dostępne są one przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Dzięki temu można je obstawiać o każdej porze dnia i nocy. Do tego rozliczane są już po kilku minutach, więc nie trzeba czekać czasem całego dnia czy więcej na koniec meczu. W przypadku bukmachera LV BET mamy do czynienia w osobnej sekcji z kilkoma wyścigami, meczami wirtualnego tenisa czy rozgrywkami piłki nożnej.

Wspomniane dwie dychy na wirtualne to akcja, dzięki której można raz w tygodniu zdobyć bonus o wartości 20 złotych. Wystarczy jedynie od poniedziałku do niedzieli postawić łącznie 100 złotych netto zakładów na sporty wirtualne, a w poniedziałek na konto trafi do nas wspomniany bonus. Konieczne jest jednak podczas obstawiania wybieranie tylko zdarzeń z kursem od 1.50. Bonus można dostać tylko raz w tygodniu.

Zostaje on przyznany wyłącznie na sporty wirtualne. Naszym zadaniem w następnej kolejności jest obrócenie nim co najmniej 5 razy w czasie 30 dni. Po upływie tego terminu środki zostają wycofane z konta.

Warto także wspomnieć o ciekawym bonusie +50% do zdobycia na sporty wirtualne, który możliwy jest do aktywacji do 7 marca. Wpłata od 20 do 600 złotych zapewni doładowanie na sporty wirtualne.

Odbierz bonus 20 zł na esport

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: