Freebet o łącznej wartości nawet 40 zł w bonusie Totalbet

Jeśli wśród bukmacherów online szukasz dla siebie oferty bez depozytu, to mamy dla ciebie coś bardzo podobnego, a do tego wręcz atrakcyjnego! Otóż bukmacher TotalBet zdecydował się na wprowadzenie specjalnej oferty na start, gdzie za zaledwie 10 PLN depozytu można zgarnąć kilka freebetów o wartości 40 PLN. Już tłumaczymy, jak można je dostać krok po kroku.

Odbierz darmowe zakłady z rejestracją w totalBetNowa oferta w TotalBet została oczywiście przygotowana z myślą o tych osobach, które ukończyły 18. rok życia i nie miały jeszcze założonego konta u tego bukmachera. Jeśli zdecydujemy się na rejestrację, a potem weryfikację konta, to już za to na sam początek dostaniemy freebet o wartości 20 PLN. Dodatkowo, w czasie zakładania konta możemy wyrazić zgodę na otrzymywanie od firmy ofert marketingowych. Dzięki temu otrzymamy w prezencie freebet na 5 PLN.To dopiero początek. Tak wygląda mniej więcej oferta bez depozytu, jednak możemy dostać jeszcze 15 złotych w 3 freebetach za kilka kolejnych czynności:

  • wpłacamy depozyt za co najmniej 10 PLN, dzięki czemu na nasze konto wpada darmowy zakład za 5 PLN,

  • obstawiamy swój pierwszy kupon u bukmachera za 5 PLN, co także da nam kolejny freebet 5 PLN,

  • obstawiamy kupon za 5 PLN na sportach wirtualnych i również otrzymujemy darmowy zakład o wartości 5 PLN.

Jak zatem widać, za samo założenie konta i zgodę dostaniemy 25 PLN, zaś za depozyt i 2 zakłady 15 PLN. Dzięki temu oferta ta jest jedną z najlepszych, gdzie dostajemy sporo przy małym nakładzie własnych środków. Każdy z darmowych zakładów ważny jest przez 7 dni, a wtedy należy go użyć na kuponie solo lub ako z kursem minimalnym 2.00. Wygrane są tu gotówkowe.

Odbierz free bety z rejestracją

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: