Etoto Bukmacher

POLSKIE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE ETOTO

Bukmacher E-Toto działa w Polsce od 2011 roku, kiedy to otrzymało zezwolenie od Ministerstwa Finansów. To Polska marka, która wprowadza sporo spokoju wśród graczy, którzy bali się do tej pory regulacji prawnych. Na tej stronie zagracie w pełni legalnie, abstrahując już od prawa europejskiego. E-Toto Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to zatem odpowiedź dla wielu z nas. Z tego też powodu przedstawiamy wam naszą recenzję, w której zawarliśmy najważniejsze kwestie dotyczące gry online. Z tego tekstu dowiecie się dokładnie czy warto grać, jakie znajdziecie tam promocje czy jak działa obsługa klienta. Ten oficjalny sponsor Piasta Gliwice może was w wielu tematach zaskoczyć, dlatego zapoznajcie się z całym materiałem. Miłej lektury!

Czytaj również: ETOTO live

STRONA BUKMACHERA ETOTO

Pierwsze wrażenie jest szalenie ważne i często decyduje o tym, jak oceniamy wskazany produkt. Etoto pod tym kątem jest przede wszystkim szalenie proste. Jasne treści na szarym tle dokładnie wskazują nam drogę i pokazują, gdzie powinniśmy się udać. Niemalże natychmiast znajdziecie panel logowania do swojego konta, jak również odnośnik do rejestracji. Po lewej stronie widnieje spis i lista zakładów sportowych, ale również dane  promocjach, pierwszych krokach, mapie punktów, sponsoringu czy dane o firmie. Ten ostatni punkt zaznaczono tutaj nie bez powodu, mając właśnie na uwadze, że to marka działająca w kraju legalnie, za przyzwoleniem wspomnianego już Ministerstwa Finansów. W miejscu centralnym jest rzecz jasna rotator z kluczowymi wydarzeniami, jak również wybrane mecze piłkarskie, które zasłużyły na waszą uwagę. Ważny element to wgląd w wasz kupon, możecie go modernizować i oceniać, widnieje bowiem po prawej stronie ekranu. Mając już na uwadze to, jak prezentuje się ten polski bukmacher, przejdziemy do konkretnych danych o jego ofercie.

OFERTA ZAKŁADÓW SPORTOWYCH NA ETOTO

Chociaż jest to bukmacher, który w szczególności słynie z zakładów piłkarskich, to rzecz jasna ich oferta nie bazuje wyłącznie na tym jednym elemencie. Znajdziecie tam także inne dyscypliny, popularne w Polsce i na całym świecie. Wyróżnionymi kategoriami są Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy oraz Piast Gliwice, ale zaraz pod nimi znajdziemy dalszą rozpiskę. Na Etoto zagracie bowiem w piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną, e-sport, sporty motorowe, bandy, snooker, dart, rugby, futbol amerykański, futsal, piłkę wodną, krykiet, unihokej, mma, zakłady sezonowe, zakłady specjalne i nawet na… politykę! Opcje te są zmienne i mogą zostać uzupełnione o inne pozycje, rzecz jasna zależne od wydarzeń, które aktualnie mają miejsce. Bierzemy także pod uwagę fakt, że liczy się nie tylko ilość dyscyplin i zagadnień, ale także łączna suma oferowanych kursów i zdarzeń, wysokość opisanych kursów, dane analityczne, które znajdziemy na witrynie czy też format TV, gdzie możemy śledzić wydarzenia na bieżąco.

BONUSY BUKMACHERSKIE I PROMOCYJE U BUKMACHERA ETOTO

Nie byłoby bukmacherów bez samych promocji. To stwierdzenie wydaje się nam oczywiste. Dlatego też Etoto stara się podejść do tematu możliwie jak najlepiej. I stąd też otrzymaliśmy następujące akcje, którymi nas przekonują. Na początek będzie rzecz jasna bonus bukmacherski. Wbrew pozorom nie jest on popularny wśród zakładów sportowych, tym bardziej cieszy nas podejście firmy do samego zagadnienia. Sami zaznaczyli, że możecie zgarnąć nawet pięć stówek! W jaki sposób? Oto wyjaśnienie: „Dla nowych graczy przygotowaliśmy specjalny bonus powitalny do 500 zł. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty po kursie min. 2.00 a otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 500zł.” Naturalnie możemy liczyć także i na inne akcje, w tym na tę PIĘĆ+, która w przypadku wytypowania co najmniej 5 standardowych wydarzeń na naszym kuponie, zapewni nam automatycznie jeszcze większe wygrane, niż te normalne. Oferta uzupełniona jest dodatkowo o Negocjowanie kursów, dzięki czemu gracze w razie gry na maksymalnie trzy zdarzenia przy kwocie 500 PLN, mogą liczyć na indywidualne podwyżki kursów! Wielki szacunek i dobra motywacja do zabawy!

OBSŁUGA KLIENTA U BUKMACHERA ETOTO

Gdy tylko pojawia się potencjalny problem, na pewno odwiedzicie dział pomocy (FAQ), który przygotowano z myślą o komforcie samych użytkowników. Znajdziecie tam zatem wszelkie niezbędne informacje o tym, jak zacząć grę i jak ją prowadzić w dalszym okresie. Dla przykładu natychmiast przeczytacie jak i za pomocą czego zlecicie wpłatę bądź wypłatę. Ważne jest, że użytkownicy mogą tu liczyć na pełne wsparcie Przelewów24, które są najczęściej wykorzystywane w świecie zakładów sportowych w naszym kraju. To dobra wiadomość z której warto skorzystać. Jeśli rzecz jasna taki spis będzie niewystarczający, wciąż możecie się skonsultować z obsługą za pomocą kontaktu telefonicznego, jak i adresu mailowego. To gwarancja uzyskania pełnego wsparcia, którego przecież oczekujecie.

ODPOWIEDZIALNY HAZARD I PODEJŚCIE DO TEMATU UZALEŻNIEŃ

Co ciekawe, na Etoto nie dowiemy się zbyt wiele o tym, jak walczyć z potencjalnym zagrożeniem wynikającym z uzależnienia. W Europie jest to punkt honoru dla wielu operatorów, w Polsce sytuacja ta jest wszak inna, co bez wątpienia wymaga interwencji i poprawy. To aspekt, którego absolutnie nie popieramy i życzymy jak najszybszej reakcji.

ETOTO - ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA TELEFONIE

Rozrywka mobilna jest obecnie na tyle popularna, że wśród wielu operatorów wypiera już grę stacjonarną z naszych komputerów i laptopów. Nic zatem dziwnego, że także Etoto poszło w kierunku rozwoju i zapewnia graczom rozgrywkę w ten sposób. Nie ma przy tym żadnej potrzeby ściągania dodatkowych aplikacji, które mogłyby zapchać nasz smartfon czy tablet. Wystarczy wejść na witrynę bukmachera i cieszyć się zabawą  w maksymalnym możliwym stopniu.

OPINIA NA TEMAT BUKMACHERA ETOTO

Biorąc pod uwagę stałe utarczki polskiego rządu z regulacjami europejskim, Etoto jest firmą, która potrafi to wszystko należycie podzielić. Nie będziecie się w końcu musieli zamartwiać kwestią legalności, a przy okazji skorzystacie z możliwie najszerszej oferty zakładów sportowych. To wielki atut, który przemawia na korzyść operatora. Co prawda przed nim jeszcze długa droga (odpowiedzialny hazard, wysokość kursów), ale bez wątpienia warto spróbować swoich sił i wykorzystać promocje, jakie naszykowano dla wszystkich graczy, tak nowych, jak i tych którzy mają już swoje konta od dłuższego czasu. To polska marka, co także jest przez nas cenione. Wśród napływu zagranicznego kapitału i inwestorów, będzie to tym samym propozycja dla patriotów, którzy wolą wspierać nasze lokalne biznesy.

Etoto to dobra alternatywa ale także właściwy pierwszy wybór, stąd też w naszych oczach zyskują ocenę pozytywną. Czas zacząć grać i zdecydować samemu, ile spotkań obstawiać. Duża kasa czeka.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: