Granie u bukmachera będąc za granicą

Jeśli przebywasz za granicą Polski i mimo tego planujesz zagrać, nic – przynamniej wg norm Unii Europejskiej - nie stoi na przeszkodzie. Zawsze możesz spróbować swoich sił. Wystarczy podać swoje pełne dane zamieszkania (zgodne z dowodem osobistym) i podjąć się wyzwania.

Oczywiście przypadek ten nie dotyczy gry z krajów, które rozrywkę tego typu mają zakazaną. Twoim zadaniem będzie wybór właściwego, legalnego bukmachera w internecie i włączenie się do wyścigu po wielkie wygrane. 

Trzeba przy tym mieć naturalnie na uwadze kilka aspektów. Wyjeżdżając z kraju bardzo często musicie spodziewać się zastosowania zagranicznego prawa do waszych usług. Niektórzy operatorzy wymuszają przejście na zagraniczną domenę i dopuszczają jedynie graczy właśnie z danego kraju, co siłą rzeczy może was wykluczyć.

Dla przykładu w Hiszpanii często wymagana jest tzw. karta zdrowia, kraj ma prawo także blokować rejestracje Polaków. Nie dotyczy to każdego bukmachera, co powinno was ucieszyć. Istnieją przy tym sposoby obejścia pewnych reguł, jak dla przykładu granie przez proxy lub programy typu TeamViewer. Pewne narzędzia pozwalają nam oszukać IP, przez co system widzi nas tak, jakbyśmy dalej przebywali w swoim domu. Istnieje też sposobność przejścia na wskazaną witrynę bezpośrednio z poziomu telefonu.

Warto być świadomym podjęcia dalszych wyborów, bo tylko od nas samych zależy, jakiego operatora wybierzecie i na jakiej podstawie. Granie u bukmachera za granicą Polski, przynajmniej w teorii, nie ma żadnej różnicy, niż w przypadku w którym w istocie uruchamiacie swój komputer z domowego zacisza. Oznacza to jedynie tyle, że w spokoju przygotujecie się do rywalizacji.

Pod tym względem musicie przemyśleć takie zagadnienia jak: metody płatnicze, które jesteście w stanie wykorzystać, oferta gier od różnych studiów deweloperskich czy promocje. Chyba, że mówimy tu o przypadku, w którym już macie konto. Wówczas idealnie sprawdzą się systemy, które w skrócie opisaliśmy wyżej.

Ciekawą alternatywą będzie tu również gra u bukmacherów lokalnych, w punktach naziemnych. To rzecz jasna przeżycie zupełnie innej kategorii, ale dobrze mieć na uwadze, że to także pewna sposobność.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: