Bukmacher eWinner

Gdy mówimy o legalnych bukmacherach, przede wszystkim na myśl nasuwa się nam kilka marek. Warto teraz dołączyć do nich także eWinner. Firma ta zapowiedziała się już w 2019 roku, aczkolwiek oficjalnie działa na rynku od stycznia tego roku. Wszystko stało się naturalnie możliwe za sprawą przyznanej przez Ministerstwo Finansów licencji. Możecie tu zatem liczyć na bezpieczny i legalny pobyt, który dostarczy ogromnych emocji. Da także szanse do wygrania wielkich pieniędzy. Ostatecznie wielu z graczy rywalizuje właśnie o pieniądze, co jest dla nich potężnym wyznacznikiem. Dla nich sama marka przygotowała nie tylko stałe i odnawialne promocje, ale też wysokie kursy i ciekawe zestawienie Custom Bet, którego ze świecą szukać u konkurentów.

Bukmacher eWinner

Marka może być wam jeszcze nieznana, aczkolwiek wynika to z tego, że do Polski trafiła – ostatecznie – dopiero kilka tygodni temu. Strona internetowa bazuje na jasnych barwach. Jest właściwie szyfrowana i zabezpieczona przed potencjalnymi wyciekami. Nie musicie się zatem martwić o swoje dane (SSL) czy też przelewy pieniężne. Firma współpracuje z Blikiem, ale też z markami zarządzającymi szybkimi przelewami. Dzięki temu też wszystkie transakcje są błyskawiczne i pozbawione dodatkowych opłat. Możecie się tu skupić w pełni na rozrywce czy zarabianiu pieniędzy. Musicie jednak wiedzieć, że nie ma możliwości podejścia do tematu bez założenia nowego konta. Taki proces to zaledwie jeden formularz oraz szybka jego weryfikacji. Podając jeden ze swoich dokumentów błyskawicznie zatwierdzicie dane i będziecie mogli nawet w ciągu pięciu minut wykorzystać atuty bukmachera eWinner. A tych jest tu zresztą niezwykle dużo. W dalszej części naszego tekstu skupimy się na czynnikach poza licencją od Ministerstwa Finansów. Sprawdzamy dokładnie na co możecie liczyć, jakich kursów się spodziewać, których gier i promocji u bukmachera wypatrywać. Będzie tego dość sporo, ale jest to zasługa bardzo solidnego podejścia tej firmy do zagadnienia zakładów sportowych. Wystarczy zresztą powiedzieć, że otrzymacie sposobność do gry tak na komputerze jak i w równym stopniu na urządzeniach mobilnych. System operacyjny nie ma tu żadnego znaczenia, zatem bez względu na to, czy korzystacie z Androida, Windowsa czy iOS – eWinner będzie dla was dostępne przez całą dobę, w najwyższej możliwej jakości. Przejdziemy zatem do kolejnych działów i sprawdzimy je po kolei, zaczynając – rzecz jasna – od zestawu promocji.

Promocje bukmacherskie na stronie eWinner

Te są bowiem dostępne już od pierwszego dnia posiadania konta. Bukmacher eWinner zdecydowała się zresztą skupić właśnie na bonusach od pierwszych wpłat. Nie od jednej, lecz trzech kolejnych. Mogą one zapewnić dokładnie 1 150 złotych w gotówce, jeśli tylko sięgniecie po najbardziej profitowe rozwiązania. A te kształtują się zawsze w kwocie od 20 złotych. Już zatem popularne dwie dyszki dadzą wam sposobność do sięgnięcia po dodatek. Osoby, które są nim jednak zainteresowane mogą tu liczyć – przy pierwszej wpłacie – na zakład bez ryzyka nawet do 150 złotych. To właśnie górna granica, jaka trafi do was w przypadku w którym wasz kupon okaże się jednak nieszczęśliwy. Pamiętajcie przy tym, że akcja wymaga od was 6-krotnego (6x) obrotu przy kursie minimalnym 2,50. Dopiero po realizacji tych założeń będziecie mogli gotówkę premiową wypłacić ponownie na swoje konto bankowe. Podobnie jest zresztą z kolejnymi dwoma depozytami, które tak samo uprawniają do premii, tym jednak razem – bardziej bezpośredniej. Gwarantują one dokładnie 100% więcej przy wpłacie nawet do kwoty 500 złotych. Przy drugim i trzecim depozycie zyskacie zatem od 40 do 1 000 złotych, co zadowoli każdy rodzaj gracza, który ma zamiar polować na mecze i zdarzenia swoich ulubieńców. W telegraficznym skrócie bonus powitalny wygląda następująco:

  • Zakład bez ryzyka do 150 złotych
  • Bonus 100% do 500 złotych za drugi depozyt
  • Bonus 100% do 500 złotych za trzeci depozyt

O ile z promocji stałych i jednorazowych jest to wszystko, tak na dalszym etapie czeka na was przede wszystkim Cashout. Jego wdrożenie to niejako zasługa rynku angielskiego, gdzie zagadnienie znane jest od kilku lat. Obecnie jego warunki się zmieniły, są korzystniejsze i bardziej komfortowe dla samego gracza, co w krótkim wstępie podkreśla samo eWinner: „Nieprzewidywalność to jedna z najbardziej pasjonujących cech sportu, ale czasem możesz przecież zmienić zdanie po zawarciu zakładu, albo po prostu mieć przeczucie. Skorzystaj wtedy z opcji CASHOUT, która pozwoli Ci zamknąć kupon i wypłacić część wygranej z zakładu, bez czekania za zakończenie wszystkich obstawionych zdarzeń.” – o tym jak grać na zasadach tego zagadnienia, przeczytacie na stronie organizatora, gdzie powstał kilkupunktowy schemat działań. Istnieje tu także pełen regulamin z jego warunkami i zasadami. Warto jest się z nim zapoznać. Nie będzie was to kosztować więcej niż minuta, a korzyści okażą się niepodważalne.

Oferta zakładów sportowych eWinner

Bonusy to jedno, ale nie każdy chce z nich korzystać. Dla osób, które chcą się skupić wyłącznie na swoich typach i gotówce do tego przygotowanej, opracowano system zakładów bazowych, jak również typu Custom Bet. To zupełnie inne zagadnienie, praktycznie do tej pory nieznane. Firma opisała to następująco: „Przedstawiamy innowacyjną usługę CUSTOM BET. To nowa opcja – oferowana na polskim rynku jedynie przez eWinner – która pozwala Ci na wniesienie niemal dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz! Co więcej, Twój CUSTOM BET nie musi dotyczyć nawet sportu! Dzięki tej unikalnej funkcji możesz zaproponować zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych! Nie wierzysz? #PostawNaSwoim i załóż się!” – naturalnie jednak to tylko jedno z urozmaiceń, które na was tu czeka. Sami będziecie mogli wybierać jeden z kilku dostępnych kuponów, pojawi się też opcja błyskawicznego zakładu. Dzięki temu intuicyjność stoi tu na bardzo wysokim poziomie, podobnie jest zresztą z responsywnością. Przy grze wybierzecie jedynie zdarzenie, dodacie do niego stawkę – i praktycznie tyle. Całe zagadnienie będzie gotowe, podobnie jak i wasz kupon. Samo eWinner zaproponowało do tego kilka zdarzeń nietypowych, od combo dnia przez pojedynki na gole, pojedynki strzelców i typy Marcina Gortata. To zresztą oficjalny i główny ambasador firmy, dzięki czemu macie zresztą pewność, że do całości wszyscy podeszli wystarczająco odpowiednio i mocno.

Wśród standardowych typów dostępne będą takie zakłady jak te na: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną, sporty motorowe, biathlon, badminton, baseball, boks, kręgle czy rzutki. Jak to się mawia – do wyboru, do koloru. Naturalnie najpopularniejsza jest tu właśnie piłka, która zwykle w ciągu ma dnia ma do tysiąca propozycji. Sami gracze mogą przy tym sięgać dla przykładu zarówno po typy bazowe jak 1 X 2, ale też po handicap, strzelców, rzuty rożne, faule, kartki, wynik w danym kwadransie i znacznie więcej. Im popularniejsze będzie zdarzenie, tym lepiej dla śmiałka. Naturalnie należy pamiętać, że kursy są tu niejako pomniejszone o podatek, który w Polsce wynosi 12%. To standardowa praktyka, którą spotkacie na co dzień praktycznie u wszystkich firm. Warto zatem zdobywać dodatkowe premie, dostępne na stronie, bo to one zagwarantują wam dostęp do lepszych stawek. Jeśli gra na eWinner będzie jednocześnie waszym początkiem z bukmacherką, możecie naturalnie liczyć tu na informacje o tym jak zacząć, jakie są rodzaje zakładów czy też jak wygląda każdy krok, jaki możecie podjąć na stronie.

W ofercie znalazły się zresztą jeszcze zakłady wirtualne oraz tryb na żywo. W obu przypadkach to całkowicie nowe wyzwanie i doświadczenie dla osób, które nie miały jeszcze styczności z hazardem i typowaniem meczów. Oferta dostępna jest z głównych zakładek na stronie, jeśli zatem poszukujecie urozmaicenia – gorąco polecamy. Zestawienie od eWinners nakierowane jest przy LIVE na kluczowe dyscypliny i wydarzenia z danego dnia. Jeśli chodzi o tryb wirtualny, będą to z kolei sporty fikcyjne, z użyciem nierealnych drużyn, co przydatne okaże się szczególnie w okresie w którym dane rozgrywki nie są rozgrywane, np. podczas zimowej przerwy w piłce nożnej.

Obsługa klienta i strona eWinner

Gdy mówimy o tym, jak grać na eWinners, myśli nasuwają się nam same. Mimo tego, iż jest to podmiot młody, dołożył wszelkich starań do tego, by wszystkie zagadnienia przygotowane były możliwie najlepiej. Efekt obserwować możecie już teraz. Zresztą, sama oferta poszerzać się będzie z tygodnia na tydzień, a do sieci trafiać będą kolejne recenzje i komentarze zadowolonych osób. Całość jest tu w pełni widoczna, zatem nie będzie mowy o motywach zatajonych czy niechcianych. Dzięki temu unikniecie sytuacji nieprzyjemnych, o co zresztą eWinners bardzo solidnie dba. Jeśli jednak z waszej strony pojawią się jakiekolwiek spostrzeżenia, uwagi lub wątpliwości, macie do swojej dyspozycji dział pomocy, FAQ, ale też odpowiedzialnej gry. Każdy z tych tematów jest ważny. W przypadku ostatniego będziecie mogli nawet zamrozić swoje konto lub nałożyć pewne limity, w tym środków pieniężnych. Kontrola aktywności, zawieszenie konta i samowykluczenie to cenne zagadnienia, które pomogą wam należycie przejść przez temat. Oczywiście – będą one potrzebne wyłącznie w sytuacji, w których uznacie, że gracie za dużo. Obstawianie meczów to mimo wszystko hazard, zatem świadomość, że bukmacher dba o ograniczenia w tym zakresie, jest bardzo ważna.

W razie pozostałych kwestii do waszej dyspozycji oddelegowano konsultantów. Są oni dostępni za sprawą czatu na żywo lub mailowo. Dzięki temu nie musicie już czekać długich godzin na odpowiedź, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Obecnie przejście do czatu wiąże się maksymalnie z kilkominutowym oczekiwaniem. Oddelegowana osoba natychmiast was wysłucha i zaproponuje rozwiązania. Prowadzi to do znacznej poprawy oceny samej firmy. Jeśli zatem szukaliście czegoś, co spełni wasze wysokie oczekiwania, trafiliście możliwie najlepiej. Marka eWinner ma dla was zresztą kilka innych, pozytywnych niespodzianek, dlatego też be żadnych przeszkód możecie ich testować teraz – rejestracja i posiadanie samego konta są w końcu w pełni darmowe.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: