Jackpot Ekstraklasa z wygraną 14 000 zł w Totalbet

Z pewnością Ekstraklasa to liga, która u jednego wywołuje uśmiech politowania, u innego nerwy czy po prostu rozbawienie. Nie da się jednak ukryć, że nadal chętnie obstawiamy mecze, gdyż kursy są tu atrakcyjne. W przypadku bukmachera TotalBet możemy liczyć na coś więcej, gdyż przy każdej kolejce obowiązuje Jackpot Ekstraklasa z pulą 14 000 PLN.

Jackpot Ekstraklasa z pulą 14 000zł do podziału w TOTALbetPromocja Jackpot Ekstraklasa już od pewnego czasu dostępna jest na stronie bukmachera TotalBet. To całkiem łatwy konkurs, który polega na tym, że musimy poprawnie wytypować na swoim kuponie 8 na 8 meczów najbliższej kolejki. Co prawda akcja trwa do 8 marca, jednak trzeba mieć na kuponie zdarzenia sprzed pierwszego meczu. Tym razem możemy typować mecze Piast Gliwice – Stal Mielec, Pogoń Szczecin – Lech Poznań, Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, Raków Częstochowa - Cracovia, Podbeskidzie – Lechia Gdańsk, Zagłębie Lublin – Jagiellonia Białystok, Warta Poznań – Wisła Płock, Wisła Kraków - Górnik Zabrze. Bardzo ważne jest to, że nie typujemy dokładnych wyników, tylko na zasadzie 1, X, 2. Nasz kupon musi mieć wartość co najmniej 10 PLN.

 

Na osobę, która jako jedyna wytypuje wszystkie 8 spotkań czeka jackpot 14 000 PLN. Gdyby doszło jednak do wygranej większej ilości graczy, to suma ta jest przez nich dzielona i każdy dostanie swoją działkę. Jeśli nikt nie trafi, to Jackpot przechodzi na następną kolejkę z większą sumą. TotalBet wprowadził też nagrody pocieszenia. Przy 7 na 8 meczach dostaje się freebet o wartości 200 PLN, zaś przy 6 na 8 meczach dostaje się freebet w wysokości 50 PLN.

Wygraj Jackpota

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: