LigaMistrzów i Europy z freebetem 25 zł x 3 w TotalBet

Przed nami bardzo interesujące mecze w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Mamy bowiem do czynienia z meczami rewanżowymi 1/4 finału, więc czeka nas sporo emocji, być może bramek, świetnych akcji. Nie da się ukryć, że to też świetna okazja do skorzystania z promocji u bukmacherów online. TotalBet na przykład przez 3 dni oferuje darmowy zakład o wartości 25 złotych.

Odbierz 3 darmowe zakłady w TotalbetĆwierćfinały to świetne spotkania między PSG a Bayernem, Realem a Liverpoolem czy City a Dortmundem. Do tego dochodzą mecze w Lidze Europy. Jesteśmy przed rewanżami, więc wiele może się jeszcze zdarzyć. Z pewnością warto obstawiać te mecze, gdyż mogą dać nam mniejsze lub większe wygrane. U legalnego bukmachera TotalBet można skorzystać ze specjalnej promocji. Otóż przez 3 dni, 13, 14 i 15 kwietnia można odebrać swój darmowy zakład o wartości 25 złotych. Zadanie postawione przed nami jest dosyć proste. Musimy bowiem postawić kupon AKU za co najmniej 100 złotych, na którym znajdą się minimum 4 zdarzenia. Każde z nich musi mieć kurs od 1.20.

To jednak nie wszystko, gdyż jedno z tych zdarzeń musi dotyczyć przedmeczowej oferty Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, najlepiej tego samego dnia. Jeśli spełnimy te warunki, to bez znaczenia na rozliczenie kuponu, dostaniemy w prezencie bonus od Totalbet o wartości 25 złotych. Oferta trwa przez 3 dni, więc możemy dostać łącznie 3 razy 25.

Po otrzymaniu takiego freebetu, będziemy mogli go jednorazowo wykorzystać na całą ofertę u bukmachera (bez zakładów systemowych). Musimy postawić kupon, którego kurs minimalny wyniesie 2,00. Jeśli wygramy, to środki z freebetu wylądują na naszym koncie.

Odbierz freebet

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: