Sporty wirtualne z bonusem bez ryzyka 20 zł w STS

Obstawianie zakładów bukmacherskich zawsze wiąże się z ryzykiem. Jakby na to nie spojrzeć, to mamy z reguły 50 na 50% szans na wygranie pojedynczego kuponu. Zawsze zatem jest ryzyko. Na całe szczęście od czasu do czasu niektórzy bukmacherzy oferują nam coś, co nazywa się zakładem bez ryzyka. Na coś w tym stylu możemy liczyć w nowym bonusie w STS.

Obstawiaj sporty wirtualne w STS  z bonusem 20 złOferta bez ryzyka została specjalnie przygotowana dla nowych graczy. Należy zatem założyć konto i wpłacić swój depozyt. Dzięki temu można od razu dostać bonus +100% do 1200 złotych. Z naszego konta musimy w tym samym dniu postawić swój pierwszy zakład na sporty wirtualne. Jeśli w ciągu jednej doby wydamy co najmniej 20 złotych na kupony z minimalnym kursem 1.90, to w razie niepowodzenia możemy zgarnąć zwrot na konto do 20 złotych. Polega to na tym, że ryzyko jest tutaj znacząco zmniejszone. Wygrywamy - pieniądze mamy na koncie. Przegrywamy - dostajemy bonus do 20 złotych.

Kiedy już otrzymamy bonus na swoje konto, to musimy koniecznie będzie dokonanie jego obrotu. Należy postawić taką kwotę 3 razy na zakłady bukmacherskie po kursie 1.91. W razie spełnienia tych warunków, pieniądze wrócą na nasze konto główne. Możemy obstawiać je na wszystkie zdarzenia z wyłączeniem Zakładów Specjalnych z oferty Hit Dnia oraz zakładów na Betgames.

Jeśli jesteśmy zainteresowani taką samą ofertą, to możemy również w tym samym czasie postawić podobne kupony na BetGames. Także i w symulowanych grach karcianych obowiązują te same warunki promocji czy obrotu bonusem. Więcej informacji o akcjach promocyjnych można znaleźć bezpośrednio na stronie bukmachera STS.

Odbierz bonus 20 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: