Pakiet Powitalny typu Premium 1650 zł w NobleBet

Nawet 1 650 złotych możesz sobie zapewnić na start swojej przygody z bukmacherem NobleBet. Jak to w ogóle możliwe? Nic trudnego, naprawdę! Wystarczy założyć nowe konto i dokonać trzech kolejnych wpłat. Przejście przez formularz rejestracyjny to zaledwie minuty, a po prawidłowej weryfikacji (skan dowodu tożsamości), możesz od razu przejść do działu depozytu, gdzie prześlesz taką gotówkę jaką chcesz i możesz. Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony nawet do wartości 800 złotych. W przypadku drugiej wpłaty zapewnisz sobie jeszcze 50% do takiej samej wartości, czyli znowu do 800 złotych. Jakby tego było mało, NobleBet dodatkowo przygotował trzeci dodatek, który pozwoli ci zapoznać się z wirtualnymi sportami, produktem dodatkowym tego operatora.

1 650 złotych  na start w NoblabetW tym przypadku przy wpłacie otrzymacie darmowy kupon bez ryzyka o wartości właśnie 50 złotych, które będą dla ciebie dostępne od razu. Minimalna stawka, która aktywuje działania na stronie operatora to już 10 złotych, dlatego nawet osoby, które nie mogą inwestować zbyt wiele, będą mogły stawiać swoje kupony na ulubione zdarzenia sportowe i nie tylko. Przy tym wszystkim pamiętano, by stworzyć przyjazne środowisko z zakresu obrotu środkami. Jak sami piszą, przygotuj swój kupon kombi (minimum 2 zdarzenia, kurs łączny minimum 3.00 i minimum 1.30 na każdą selekcję). O pozostałych zagadnieniach z tej kategorii przeczytacie bezpośrednio na stronie NobleBet.

Regulamin tej promocji zawiera jedynie dziesięć punktów z którymi należy się zapoznać przed startem swojej gry na stronie tego bukmachera. W razie wszelkich pytań i wątpliwości możecie tu liczyć na obsługę klienta przez czat na żywo, który działa na stronie i drogą mobilną.

Odbierz bonus powitalny 1650 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: