Najbardziej popularne zakłady sportowe

Zakłady online zyskują stale na popularności. Po tym, jak w Polsce rozrosły się stacjonarne punkty gry, tak teraz trafiły również do sieci. W samej tylko Polsce operuje siedmiu legalnych bukmacherów, którzy zyskali licencję z Ministerstwa Finansów. Do tego dochodzą również marki, które funkcjonują na bazie prawa europejskiego. Nie ma co ukrywać, że sama możliwość typowania na zwycięstwo którejś drużyny czy uczestnika, jest kusząca. Jak bardzo? Setki tysięcy kont tylko z naszego kraju pokazuje, że pokusa jest potężna. I uzasadniona. Dlatego w tym artykule piszemy wam o najpopularniejszych dziedzinach sportowych, na które można stawiać. Jest ich rzecz jasna kilka, chociaż nie można się do nich ograniczać, o czym również nadmienimy. Zaczynamy!

PIŁKA NOŻNA

Nikogo nie powinno zaskakiwać, że wymieniamy futbol na pierwszym miejscu. Większość bukmacherów oferuje ogromne ilości propozycji właśnie z tej materii. Nawet najmniejsze marki proponują kilkaset pozycji, największe z kolei, nawet kilkadziesiąt tysięcy. Co możecie wybrać w szczególności? Oczywiście rodzimą Ekstraklasę, ale również Premier League (i niższe ligi z Anglii, nawet do szóstego poziomu rozgrywek), Primera Division, Bundesligę. W grę wchodzą mało znane w naszym kraju ligi, także egzotyczne, aby dopasować się do najbardziej wymagających. Miłym dodatkiem jest sposobność typowania na strzelców bramek, dokładny wynik czy choćby handicapy. Poznaj temat bliżej i obstawiaj mecze w najsłynniejszych ligach piłkarskich

HOKEJ NA LODZIE

Co prawda polska liga nie należy do najsilniejszych na świecie, hokej zawsze cieszył się u nas wielką popularnością. Wśród wielu operatorów znajduje się na drugim miejscu zestawienia. To przede wszystkim NHL, ale również rosyjska KHL. W dalszej kolejności będą propozycje międzynarodowe, turnieje klubowe oraz Szwecja, Niemcy, Finlandia, Czechy, Kanada czy Dania. Zdarzenia dodatkowe, na które można postawić? Moneyline, handicap, podwójna szansa, konkretna ilość zdobytych bramek przez zawodnika, kto strzeli hat-tricka czy kto jako pierwszy umieści krążek w siatce.

TENIS

Dyscyplina w Polsce uwielbiana. Nawet przed czasami Jerzego Janowicza, Łukasza Kubota i Agnieszki Radwańskiej, było w tym sporcie coś wyjątkowego. Dlatego też często występuje zaraz po piłce nożnej. Dotyczy w szczególności głównych turniejów ATP i WTA, ale również Challengersów i zmagań międzynarodowych. Tu co prawda nie ma remisów, ale opcjami dodatkowymi będą handicapy na sety, na grę, liczba gemów czy zwycięzca pierwszego seta.

KOSZYKÓWKA

Tauron Basket Liga budzi wiele emocji, szczególnie, że klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej nie ma wielu. Śledzenie zmagań staje się łatwiejsze, a proponowane kursy często mocno wysokie. Poza rodzimą ligą znajdziecie w ofertach NBA, Euroligę, Ligę Europejską czy ligi z Grecji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, a nawet z Afryki i Azji. Sugerowane zdarzenia dodatkowe? Handicap, Konkretna liczba punktowa gospodarzy i gości.

SIATKÓWKA, PIŁKA RĘCZNA… SPORTY ELEKTRONICZNE

Siatkówka i ręczna są w Polsce szalenie ciekawe i doceniane. Głównie ze względu na bardzo wysoki poziom klubów i kadry reprezentacyjnej. To odpowiednio Plus Liga (i Orlen Liga w przypadku kobiet) oraz PGNiG Superliga. W tym przypadku również można liczyć na wiele zdarzeń ekstra, od strzelców, przez zwycięzców setów czy prowadzącego na półmetku. Wspomnieliśmy też o e-sporcie, ponieważ zyskuje coraz większą popularność, także za sprawą Polaków z Virtus.pro, którzy uważani są obecnie za jednych z najlepszych na świecie w Counter Strike: Global Offensive.

Jak zatem sami widzicie, popularnych pozycji jest wiele, tych niszowych znajdziecie natomiast nawet kilkadziesiąt.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: