Esport IEM Katowice z bonusem bez podatku w forBet

Bukmacher internetowy forBET przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę związana z IEM 2021. Otóż do 28 lutego można skorzystać z gry bez podatku na wydarzeniach esportowych. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

IEM 2021 - bez podatku z forBetIntel Extreme Masters to z pewnością jedna z najważniejszych imprez esportowych na świecie, która po raz kolejny zagościła w Katowicach. Do końca lutego będziemy mogli obserwować najlepsze drużyny i graczy w CS:GO czy Starcraft 2. To świetna okazja do dużych emocji, jak i obstawiania wydarzeń. Sami gracze w turnieju walczą o nagrody z puli 1.000.000 dolarów w CS:GO i 250.000 dolarów w Starcraft 2. Można spróbować na stronie forBET obstawiać ich zmagania, jak i również w ramach innych rozgrywek esportowych.

Jest to tym bardziej opłacalne, że do 28 lutego można obstawiać wydarzenia esportowe bez podatku! Jak doskonale wiadomo, z każdego naszego kuponu pobierany jest podatek w wysokości 12%. Jednak dzięki promocji forBET dostaniemy doładowanie +14%. Trzeba jednak spełnić warunki narzucone przez bukmachera. Otóż na kuponie koniecznie muszą się znaleźć co najmniej 2 zdarzenia przedmeczowe z kategorii esport. Każde z nich musi ponadto mieć kurs minimum 1.30. Dzięki temu automatycznie nasze wygrane z kuponu zostaną podwyższone o 14%. Obstawiać możemy mecze w takich grach jak Dota 2, Arena of Valor, CS:GO, LoL, Valorant, Starcraft 2, Warcraft 3, King of Glory, Rocket League, Rainbow Six. Warto oczywiście zapoznać się z pełnym regulaminem promocji zawartym na stronie internetowej bukmachera. Przy okazji można również sprawdzić inne ciekawe promocje dla graczy internetowych i w punktach naziemnych.

Obstawiaj bez podatku

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: