Jak ograć bukmachera?

JAK OGRAĆ BUKMACHERA? CZY TO W OGÓLE MOŻLIWE?

wygrać z bukmacheremTemat, który w internecie cieszy się ogromną popularnością. Nic w tym zresztą dziwnego, każdy chce wygrywać i utrzeć nosa operatorowi na którym ma konto. Co prawda absolutnie nie da się być pewnym wyniku, który nas interesuje, to w każdym przypadku możemy podjąć kroki – bardziej konkretne, lub mniej – które zmniejszają ryzyko lub dają nam przewagę nad innymi czynnikami.

Co możemy zaliczyć do metod na ogranie bukmachera?

Na pewno same promocje, bonusy bukmacherskie, doładowania, cashbacki i podobne. Do tego dochodzą bardziej skomplikowane zagadnienia, jak surebety, middlebety, valuebety oraz trading i popularne cheatowanie. Jakkolwiek ostatnią pozycję odraczamy, tak zdajemy sobie sprawę, że niektórzy gracze decydują się na ten rodzaj gry, który zresztą wymaga błyskawicznego działania.

Po co zatem sięgnąć? Krótka rozpiska możliwości poniżej.

Na początek wspomnimy o bonusach powitalnych. To premie stosowane przez wszystkich niemal bukmacherów i wiążą się z powiększeniem środków startowych. Zwykle jest to 100% do kwoty ok. 500 PLN. Dzięki temu zyskujecie więcej i możecie z tego korzystać na różnych stronach. Rzecz jasna warunkiem wypłacenia takich środków jest ich odpowiednie obrócenie, co także jest obarczone ryzykiem. 

Drugie w kolejności są popularne premie, w tym cashback czy kupony ogólnie darmowe, w których nawet przegrana nie wiąże się z utratą środków. Dzięki nim uzupełnicie swoje zasoby bez obaw o utratę podstawowych środków, którymi dysponujecie.

Jeśli z kolei chodzi o surebety, bazują one na realizacji powiązanych darmowych i płatnych programów. Owe surebety szukamy najczęściej ręcznie i dotyczą one zakładów w wersji na żywo. Czynnik middle to z kolei termin zaawansowany nakierowany na opisywane tu usługi bukmacherskie. Stosuje się go zwykle do handicapów a także linii under/over.  To ogólnie zespół zakładów, w których każda z możliwości rezultatu powoduje wygranie co najmniej jednego naszego kuponu.

Czy wiecie czym są valuebety? One z kolei dotyczą insiderów i spadków kursowych. Czasami zdarza się, że kurs twojego operatora jest wyższy, niż wynikałoby to z realnej szansy wygrania tego zakładu. Potocznie mówi się wówczas, że kurs ma value czyli z angielskiego wartość, a sam kupon nazywamy valubetem.  

Gdy znacie już te pojęcia, przejdziemy to tradingu, co jest sztuką (dosłownie) handlowania kursami na giełdzie zakładów. Taką opcję ma chociażby Betfair, ale bukmacherów z podobnymi możliwościami jest znacznie więcej. W tym przypadku wszystkie podjęte przez ciebie działania istnieją po to, by minimalizować ryzyko i wykorzystywać sytuacje w których dany bukmacher oferuje więcej od swojej konkurencji, czyli od giełdy.

Na koniec pozostawiliśmy wam kwestie etyczne, czyli wspomniane już cheatowanie i mecze ustawiane. Pierwsze z nich polegają przede wszystkim na pomyłkach czy opóźnieniach bukmacherów.

Możecie próbować ograć bukmachera i puszczać swoje zakłady siedząc na stadionie i widząc wszystko na żywo, po czym puścić zakład zanim dojdzie on bezpośrednio do operatora. To ryzykowne, szczególnie z tego względu, że możemy otrzymać limity na konto oraz mieć anulowane kupony.

A ustawiane mecze? Wynik niby pewny, ale… kto ma do nich dostęp? Kwestia sporna, czy jeśli rzeczywiście istnieją, to nie będzie nam później grozić przygoda z policją. Stąd też kwestie sporne zostawiamy wam, jednocześnie życząc sukcesu przy użyciu każdej metody, którą zdecydujecie się zaimplementować do swojego systemu.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: