Bukmacher PZBUK

PZBuk będzie dziesiątym bukmacherem, który działać ma na terytorium Polski w pełni legalnie i bezpiecznie. Jest to firma, która posiada licencję otrzymaną od Ministerstwa Finansów, co oczywiście sprawia, że przeszła przez wszystkie szczegółowe procedury. Dzięki temu konkurenci zyskają ciekawego rywala z międzynarodowym doświadczeniem. Oferują oni liczne pomysły, które sprawdziły się wśród tysięcy innych śmiałków. W poniższym artykule porównamy dla was szczegóły związane z tymi zakładami sportowymi. Trzeba mieć na uwadze, że licencja powiązana jest bezpośrednio także z punktami stacjonarnymi, dlatego też zapewne już w ciągu najbliższych miesięcy pojawią się pierwsze lokale, kwestia jedynie, w którym miejscu i na jakich warunkach oferować nam będą eventy, które na pewno wciągną wielu sympatyków.

Czytaj również: PZBUK live

Oferta zakładów PZBUK

W tematyce możliwości tej firmy czeka na nas kilkadziesiąt dyscyplin, z czego najwięcej nakierowanych będzie na obstawianie piłki nożnej, w której każdego dnia dostępnych jest ok. 1 500 propozycji. Poza tym kluczowym sportem spodziewać się także można tenisa, koszykówki, hokeja na lodzie, tenisa stołowego, golfa, ale też darta i mniej popularnych dziedzin sportowych. Pamiętajmy jednakże nie tylko ilość zdarzeń jest tu cenna. PZBUK na pewno będzie chciał nas zaskoczyć także pozostałymi zagadnieniami. Są to m.in. propozycje dodatkowe i zdarzenia opcjonalne do kuponu. W tym przypadku możecie liczyć nie tylko na klasyczne wygra/przegra/remis, ale też na pomysły jak handicap, strzelcy bramek, dokładne wyniki do połowy, w kwadransie czy ilość żółtych i czerwonych kartek. Do tego dochodzi prędkość rozliczania kuponu. To drugie, bardzo ważne zagadnienie do którego PZBUK podchodzi z pełną powagą. Po wygranym zakładzie każdy chciałby bowiem przejść do kolejnej gry, dlatego też istotne jest to, że tutaj zakłady rozliczane są od razu po końcowym gwizdku i nie ma konieczności oczekiwania na wypłatę swoich środków finansowych. Na koniec na tym etapie pragniemy nadmienić o wysokości kursów. Trzeci i kluczowy czynnik na jaki spojrzy każdy gracz. To właśnie kurs obok potencjalnej promocji pokazuje wam, czy warto zagrać singla, czy może jednak skupić się na kuponie kombinacyjnym lub systemowym. W tym przypadku mamy do czynienia z trendami zagranicznymi, gdzie kursy są wyższe niż polskie, trzeba jednak mieć na uwadze, że Ministerstwo Finansów nałożyło 12% podatku na potencjalne wygrane i wartość ta wzrośnie przy większych kwotach pieniężnych.

Bonusy bukmacherskie od PZBUK

To zagadnienie, które pozostaje przed nami sporą tajemnicą, aczkolwiek mając doświadczenia bliźniaczych spółek możecie być pewni, że bukmacher was nie ominie i zaoferuje ciekawe rozwiązania tak w sieci jak i offline. Kluczowy wydaje się tu sam start. W przypadku Come On marka oferowała 25 euro dodatkowych środków przy wpłacie pieniędzy. Oznaczało to, że jeśli gracz zdeponowała 25 euro, otrzymywał podwojenie tych pieniędzy, dzięki czemu na jego koncie pojawiało się łącznie 50 euro. Taki start to oczywiście większe możliwości typowania, zarówno można się pokusić o wyższe stawki jak i stworzyć więcej kuponów. Należy zakładać, że bonusy w PZBUK w Polsce zostaną poszerzone, dzięki czemu stawka będzie wyższa. W tym aspekcie musimy jednak czekać. Uwaga: założenie konta na PZBUK to tylko jeden formularz, który wypełnić można w ciągu minuty. Konieczne będzie tu podanie standardowych danych, które potem są weryfikowane poprzez skan dowodu tożsamości lub inny dokument w którego jesteście posiadaniu.

Pamiętać należy także o oczywistym fakcie: dochodzą do tego promocje długoterminowe, okazjonalne i te, które spotkamy w lokalach stacjonarnych. Nastawiamy się tu przede wszystkim na darmowe kupony, loterie oraz system zbieranie punktów czy zapraszania znajomych. To pomysły powszechne, które sprawdziły się u konkurencji i po które PZBUK także zapewne sięgnie. Nie zapominajcie rzecz jasna, że ważny jest tu regulamin. Przy założeniu konta a także przy każdej akcji dostępne są warunki i zasady, które określają konieczność obrotu środkami, możliwości maksymalne i minimalne przy zakładach, kursy brane pod uwagę czy czas na realizację wszystkich tych założeń. Nie ma się przy tym czego obawiać, to podstawowe zagadnienia z których korzysta każdy operator.

Wsparcie klienta i dział FAQ

Zagadnienie należy podzielić na dwie części. Pierwsze z nich dotyczy bezpośrednio punktów lokalnych, które wylądują w konkretnych miastach. To, kiedy będzie można uzyskać odpowiedź na potencjalne kwestie zależne będzie zatem od otwarcia wskazanych placówek. Zwykle te działają od godziny 8:00 do 18:00, aczkolwiek należy się tu spodziewać różnic w przyszłości. Jeśli chodzi z kolei o grę sieciową, w tym przypadku konsultacja możliwa będzie za pomocą czatu na żywo. Dostęp do niego uzyskacie bezpośrednio po zalogowaniu się na swoje konto. W ten sposób skonsultujecie swoją sprawę z obsługą w ciągu kilku minut, jedynie za sprawą paru kliknięć. Taka metoda dostępna będzie zapewne od godziny 9:00 do 20:00. Trzeba przy tym mieć na uwadze, że sytuacja może się w najbliższym czasie zmienić.

Będziemy informować o zmianach i modyfikacjach wynikających z wdrożenia PZBuk.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: