Superbet - aktualne bonusy bukmacherskie

Marka Superbet jest rumuńską spółką, która od kilku miesięcy podbija polski rynek. Ich punkty stacjonarne powoli trafiają do każdego zakątku kraju, dzięki czemu coraz więcej graczy ma możliwość skorzystania z ich wysokiej i interesującej oferty. Wielkim atutem tego zagadnienia jest przede wszystkim szeroki wachlarz promocji. Aż sześć działań przewidziano dla użytkowników lokalnych miejsc, dlatego każdorazowo czekają was nowe przygody. Trzeba tu nadmienić, że na chwilę obecną zakłady sportowe Superbet nie funkcjonują w sieci, z tego też powodu nie można skorzystać z wymienionych przez nas bonusów za pomocą ich witryny internetowej. Ta co prawda już działa, ale na chwilę obecną służy przede wszystkim do sprawdzenia kursów, kontaktu czy wydrukowania swojego kuponu, który następnie przekazywany jest obsłudze lokalu.

Promocja powitalna od Superbet

Promocja powitalna od SuperbetJak zaznaczyliśmy we wstępie, bukmacher dysponuje aż sześcioma stałymi promocjami. Wśród nich nie ma jednak klasycznego bonusu powitalnego. Ponieważ na chwilę obecną założenie nowego konta nie jest możliwe, gracze skorzystać mogą jedynie z akcji dedykowanych, które w żaden sposób nie będą przypisane do konta. Tym samym nie ma tu mowy o podwojeniu wpłaty pierwszej czy kolejnych. Nie ma się jednak co z tego powodu załamywać, bowiem w pełni rekompensują to zakłady o których chcemy wam wspomnieć w poniższym akapicie.

Bonusy dodatkowe

Na liście znalazło się sześć kolejnych propozycji. Co bardzo ważne, Superbet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i tworzy promocje odnawialne. Oznacza to, że skorzystać z nich można praktycznie każdego dnia. Bonusy dostępne to Zakłady Specjalne, Super Bonus, Super Szansa, Super Mecz, Super Extra i Super 6. Na ich podstawie można powiększyć wartość kuponu o 150%, zwiększyć mnożniki do 500-krotności zakładu, zyskać specjalną ofertę na wskazane w danym dniu mecze czy też odzyskać pieniądze, jeśli kupon okaże się przegrany. Część z tych działań można nawet łączyć, dzięki czemu potencjalne wygrane będą jeszcze pokaźniejsze. Wielkim atutem promocji są proste warunki realizacji i wykorzystania o których wspomnimy jeszcze niżej.

Warunki i zasady bonusów

Warunki i zasady bonusówWszystkie bonusy zawsze mają przypisany swój prosty regulamin. Nie inaczej jest w przypadku Superbet, aczkolwiek zagadnienie składa się tu na bardzo odrębne czynniki. W internecie głównym założeniem w promocjach jest zwykle konieczność obrotu wybranymi stawkami. Taki obrót może być jednokrotny, ale też pięćdziesięciokrotny. W przypadku Superbet takiej konieczności nie ma wcale. Bonusy stworzone są tak, by można było z nich korzystać od razu, a potencjalne wygrane trafiają do was od razu w formie gotówki. Pamiętać należy jedynie, że zawsze liczą się konkretne mecze lub kupony i od tych warunków nie ma odstępstw. Informujemy o tym nie bez powodu. Firma opisywana powyżej odpowiada bowiem obecnie wyłącznie za bonusy przyznawane w lokalach stacjonarnych. Nie ma zatem możliwości skorzystania z przedsięwzięć w sieci czy też poprzez urządzenia mobilne jak smartfon i tablet. Z jednej strony spore ograniczenie, z drugiej wielki ukłon w kierunku osób, które znacznie bardziej cenią sobie realne spotkania na mieście i dyskusje z potencjalną obsługą, niż działania zbudowane na bazie „kliknięć”.

Aktualne bonusy bukmacherskie od tej firmy zyskały spore poparcie na rynku polskim, dlatego też gorąco polecamy spróbowanie ich kolejnych punktów, które aktywne są przez siedem dni w tygodniu, bez ograniczeń.

Odbierz bonusy bukmacherskie Superbet

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: