Betclic -aktualne bonusy bukmacherskie

Betclic to bez wątpienia jedna z ciekawszych i większych marek w zakresie zakładów sportowych w sieci. Firma imponuje już od lat i nie jest zaskoczeniem, że użytkownicy sięgają właśnie po ich propozycje. Poza doskonałą ofertą sportową możecie tu liczyć także na liczne promocje, o których zresztą traktować ma ten artykuł. Mając na uwadze ogromną konkurencyjność na rynku, nie powinien nikogo dziwić fakt, że firma wspiera swoich graczy na każdym etapie swojej gry. Spotkacie tu zatem akcje powitalną, ale też bonusy długoterminowe i te, które szykuje się bezpośrednio na krótki okres. Takie wspólne działania pozwalają na osiągnięcie zadowalających rezultatów, które zresztą specjalnie dla was opisujemy poniżej.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzykaMówimy tu o uznanej firmie, która zdecydowała się odejść od klasycznej premii powitalnej. Zamiast zapewniać graczom dodatkowe doładowanie, w tym przypadku otrzymujecie zakład bez ryzyka. Za jego sprawą zagracie kompletnie za darmo nawet za 200 złotych. Jeśli zakład okaże się przegrany, taka kwota maksymalnie uzupełni ponownie wasze konta. Jest to zatem podwójna niejako szansa na odniesienie sukcesu. Całość prezentuje się – naszym zdaniem – znacznie lepiej, niż w klasycznych pomysłach tego typu, dlatego też z akcji skorzystać możecie od razu. Promocja skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich, którzy zdecydują się założyć tam konto. A pamiętajmy, że proces ten to zaledwie minuta waszego czasu.

Bonusy dodatkowe na zakłady

Nie byłoby mocnej oferty bez stałych i odnawialnych akcji. Betclic świetnie zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też stale oferuje bardzo ciekawe i wciągające tematy. Grać można na komórce, a dodatkowo firma chwali się, że oferuje 12 500 000 złotych w akcjach dodatkowych. Do tego dochodzi ulepszona oferta za sprawą której otrzymacie po 100 złotych za każdego znajomego, którego przekonacie do stworzenia tutaj konta. Powstał też zakład Multi+, za sprawą którego potencjalne wygrane są znacznie wyższe, jeśli zdecydujecie się dodać do swojego kuponu więcej niż cztery propozycje. Wygrane powiększane są w kwotach od 5 do nawet 100%!

Do tego dochodzi bardzo słynna już akcja powiększania kursów. Będą one znacznie ciekawsze niż u konkurencji: „Masz ochotę na połączenie piłki nożnej i dodatkowych wygranych? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ zwiększamy szanse na konkretne mecze, aby dać Ci szansę na jeszcze większe wygrane!” – o szczegółach tych akcji i pozostałych przeczytacie bezpośrednio na witrynie Betclic.

Warunki i zasady użytkowania promocji

Warunki i zasady użytkowania promocjiPromocje bukmacherskie to zagadnienie otwarte i szerokie. Zyskać na nich można nie tylko darmowe zakłady i takie bez ryzyka, ale też dodatkowe środki finansowe, tak zwyczajnie. Należy jednak na tym etapie pamiętać, że firma przygotowała także odpowiednie regulaminy. Takie zapiski przypisane są przy każdej akcji, jaką spotkacie na ich stronie. Przestrzeganie tych punktów jest bezwarunkowe i nie ma od nich żadnych odstępstw. Warunki i zasady są jednak bardzo proste w realizacji i nie należy się ich obawiać. W takich rozpiskach znaleźć można informacje o wymaganych do gry kursach, minimalnych i maksymalnych stawkach oraz czasie, jaki macie na zrealizowanie wszystkich założeń.

Wydarzenia od Betclic pozwolą wam na zyskanie większych środków. Co ważne, można je odnawiać i stale rywalizować na najwyższym poziomie, dlatego też marka polecana jest tak młodym, jak i starszym graczom.

Odbierz bonusy bukmacherskie w Betclic

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: