Betclic -aktualne bonusy bukmacherskie

Bukmacher Betclic pojawił się na polskim rynku po kilkuletniej przerwie. Cieszy jednak powrót do graczy, którzy z dnia na dzień utracili możliwość gry na swojej ulubionej stronie. Aby takie pojednanie było jednak możliwe, zdecydowano się na szereg promocji, które w następnych tygodniach będą z użytkownikami. Zrezygnowano tu co prawda z akcji powitalnej, ale w takim przypadku jest to całkowicie zrozumiałe. Tysiące osób ma już konta i oczekują zupełnie czego innego, głównie samego wsparcia od operatora. W ten sposób powstało przykładowo Betclic TV, ale też aplikacja, która pozwoli wam grać aktywnie bez względu na to, w jakim miejscu świata się aktualnie znajdujecie. Tablety i smartfony są zatem sprzymierzeńcem korzystania z tej możliwości.

BetClic - aktualne bonusy bukmacherskie

BetClic - aktualne bonusy sportoweJak już wspomnieliśmy wyżej, bukmacher nie posiada promocji powitalnej. Została ona wykluczona z listy, nawet jeśli na stronie w dziale bonusów znajdziecie podstawowe informacje o tym, że takie zagadnienie na stronie w istocie kiedyś istniało. Polscy gracze mogą jednak liczyć na trzy główne zastępstwa, które od czasu do czasu uzupełniane są jeszcze przez wyjątkowe bukmacherskie promocje dedykowane. Dzięki temu możecie w pełni cieszyć się specjalnymi dodatkami, które będą z wami od pierwszego dnia funkcjonowania strony. Warto jednak przy tym wiedzieć, że większość dodatków oferowanych przez Betclic, ma specjalny system działania. Mamy tu na myśli drobne ikonki, które dodawane są do meczów, których dotyczą przedsięwzięcia. W ten sposób łatwo je odróżnić. Zrozumiecie też bez trudu, jakie mecze cenione są w danym dniu szczególnie. Tak powstały akcje Multi+, Cashout oraz Boost. Ciekawym zagadnieniem jest tu pierwszy podany przez nas przykład, bowiem zapewnia on nawet o 50% większe wygrane w zależności od tego, ile zdarzeń dodacie do własnego kuponu. Jeśli jest ich pięć, wygracie o 7% więcej, jeśli jednak jest ich co najmniej 13, sprawa wygląda naprawdę imponująco. Warto o nim wiedzieć także ze względu na szalenie prostą realizację: „Multi+ jest rodzajem bonusu, który dodawany jest do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Bonus przyznawany jest jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych do Konta Użytkownika i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.Multi+ jest rodzajem bonusu, który dodawany jest do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Bonus przyznawany jest jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych do Konta Użytkownika i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.”

Akcje Boost i Cashout pozwalają wygrywać więcej (w pierwszym przypadku) lub połowę, jeśli anulujecie ostatni grany mecz z kuponu. To pewnego rodzaju zabezpieczenie, które pozwala wam w spokoju realizować swoje kupony, mając przy tym niejako podpórkę, gotową do użycia w każdej chwili. Bo wszyscy znamy kupony, które były przegrywane w 90 minucie przez jeden błąd…

Promocje Betclic podlegają dokładnym regulaminom. Pamiętajcie o tym i zawsze je sprawdzajcie. Na szczęście, w tym przypadku, mówimy o szalenie prostych zasadach gry.

Odbierz bonusy bukmacherskie w Betclic

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: