Fortuna Bukmacher

FORTUNA - ZAKŁADY BUKMACHERSKIE ONLINE

Bez wątpienia możemy zaliczyć Fortunę do ścisłej czołówki jeśli chodzi o polskich bukmacherów. To marka sama w sobie, które zadbała o to, aby ich oferta – pod każdym możliwym kątem – była unikatowa i rywalizowała na najwyższym poziomie, tak samo jak i jej gracze. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się dla was zrecenzować i szczegółowo opisać najważniejsze punkty, na jakie zwraca się uwagę u bukmacherów. Bez wątpienia będą nimi sama witryna, oferta zakładów sportowych, wersja na żywo, promocje i bonusy, a także aplikacje, obsługa klienta czy podejście do zagadnienia odpowiedzialnego hazardu. Zapraszamy do naszej krótkiej lektury, która dobitnie pokaże wam, czemu marka ta powinna być rozpoznawalna także w Europie i na świecie.

STRONA BUKMACHERA eFORTUNA

Widać na stronie bukmachera eFortuna pełne oddanie sprawie. Jest doskonale intuicyjna, zachowała przy tym barwy , z którymi kojarzycie logotyp. W górnej części znalazła się belka z podstawowymi produktami, jak również odnośniki do działów, które potencjalnie mogą was zainteresować. Zaraz pod tym znajdziemy dział wyszukiwania, spis polecanych wydarzeń sportowych, rotator z konkursami i bonusami, a także szczegółowe ligi i sporty do wyboru. Nie brakło miejsca na obszerną stopkę, gdzie możecie nawet skontrolować wcześniej postawiony przez siebie kupon, ocenić czy marka korzysta z waszego banku, czy upewnić się, jakie kluby są wspierane przez Fortunę. A w grupie tej znajdziecie rzecz jasna mistrz Polski w piłkę nożną, Legię Warszawa. Do tego dochodzi także Cracovia, GKS Katowice i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE FORTUNA OFERTA

Naturalne wydaje się, że zagadnienie oferty będzie tu szerokie jest tak w rzeczywistości. Fortuna zadbała o to, abyśmy na danie główne otrzymali możliwie najwięcej kursów, które wciągną was totalnie do gry. Liczy się także ich jakość (czyli wysokość) oraz prędkość rozliczania wybranych kuponów. Tu każdy aspekt się liczy i mamy to na uwadze. Z grupy kategorii dostępnych na witrynie znajdziecie: piłka nożna, tenis męski i kobiecy, hokej, siatkówka, piłka ręczna, badminton, bandy, biatlon, boks, e-sport, F1 czy florbal. A to właściwie dopiero początek. Same liczby są tu zmienne i zależne od sytuacji w Polsce i na świecie. Bez wątpienia każdy znajdzie tu coś dla siebie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że do zestawienia już jakiś czas temu wprowadzono sporty elektroniczne w których nagrody pieniężne sięgają czasem kilku milionów dolarów.

BUKMACHERSKIE ZAKŁADY SPORTOWE NA ŻYWO W  eFORTUNA

Wersja Fortuna Live jest nowszym odpowiednikiem tego, do czego już przywykliście. To zresztą wspaniałe narzędzie dla tych, którzy nie mają czasu i mogą się spóźniać na normalne typowanie. Bo gdy kończycie pracę późnym wieczorem, może się okazać, że nie wyrobicie z kuponem, który wcześniej sobie planowaliście. W takim przypadku bez trudu odpalacie zakładkę i wybieracie już trwające wydarzenie. Nie ma znaczenia czy jest pierwsza czy ostatnia minuta, w większości przypadków nadal będziecie mogli zostawić swoje propozycje. Cała ta propozycja Fortuny ma zresztą świetnie działający mechanizm, który wygląda przy tym prosto i przyjaźnie. Postawicie tam nie tylko na piłkę nożną, ale także tenis czy koszykówkę. Lista dyscyplin jest imponująca, możecie ją dodatkowo testować poprzez dostępny na stronie kalendarz i zakładkę „więcej wydarzeń”.

FORTUNA - PROMOCJE BUKMACHERSKIE

Bukmacher Fortuna organizuje różne wydarzenia, zaliczymy do nich także konkursy. Dla przykładu w pewnym okresie można zmierzyć się w walce o bilety na mecz Legii Warszawa w Lidze Mistrzów. Takich premii przyznawanych jest sporo, co ucieszy nie tylko kibiców stołecznych, ale właściwie każdego fana dobrego futbolu. W cenie są także mistrzostwa typerów oraz program partnerski, który bazuje na ściąganiu znajomych do gry. Dzięki temu otrzymacie pieniężny bonus bukmacherski w wysokości 100 PLN za każdą osobę. Warto być przy tym w klubie Fortuny, gdzie zbieracie punkty, które później wymienicie na określonej wartości vouchery. Liczymy przy tym, że trafi jeszcze kiedyś do graczy propozycja dla nowych śmiałków, bo właśnie tego brakuje jeszcze w aktualnym zestawieniu.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE FORTUNA NA TELEFONIE

eFortuna udostępnia aż trzy różne wersje swojej aplikacji. Wszystko po to, abyście otrzymali najlepszy możliwy produkt. Tak też nie musicie się obawiać tego, czy macie smartfon z systemem iOS czy jednak Androidem. Pogracie przy tym naturalnie również przy użyciu tabletu.  Przy tej okazji dodamy, że nawet w takim wydaniu dostępne są transmisje, które można oglądać, jednocześnie typując na wydarzenia, które obserwujemy. Znajdziemy tam kompletny scoreboard widoczny podczas meczu. W razie czego, nie musicie także ściągać aplikacji, bowiem strona dostosowana jest do wersji mobilnej. Czyżby kolejny atut Fortuny? Zdecydowanie tak i warto o tym mówić głośno, w tej materii dają od siebie zdecydowanie wszystko co w tym zagadnieniu jest możliwe.

OBSŁUGA KLIENTA I JEGO PEŁNE WSPARCIE

Jesteś nowy i nie wiesz jeszcze dokładnie o co w tym chodzi? Dział FAQ na pewno rozwieje twoje wątpliwości. To bardzo prosty format pomocy, który wykorzystano także w Fortunie. Znajdziesz tam to, czego szukasz i znacznie więcej. Możesz także skontaktować się z ekipą poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się przecież na witrynie. Wypełniasz swoje imię, adres e-mail, pseudonim, wybierasz temat, po czym wpisujesz treść właściwą. Na tej podstawie wysyłasz wiadomość na którą w krótkim okresie otrzymasz zwrotkę ze szczegółowymi wyjaśnieniami. Brakuje nam co prawda telefonu, ale jest to punkt, który można jeszcze poprawić w przyszłości, na co zresztą będziemy przecież wszyscy liczyć. Ważne jest wszak, że dysponują czatem na żywo, a to już cenny punkt dla nich.

BUKMACHER FORTUNA - OPINIE

Fortuna obok STS to bez wątpienia dwie najbardziej popularne marki w Polsce jeśli chodzi o rodzaj produktów. To zakłady bukmacherskie warte uwagi i całkowicie bezpieczne, do tego legalne, pod każdym możliwym kątem, na który spojrzycie. Fortuna ma doskonałą ofertę sportową, która wspierana jest przez promocje i bonusy, które czekają na nowych i starych graczy. Do tego sponsorują kluby z polskiej Ekstraklasy, co także jest ważne. Gdy mówimy przecież o rozwoju marki, chcemy wiedzieć, że ta inwestuje w rodaków.

Nie brakuje tutaj informacji o punktach stacjonarnych, co także jest ważne, ale chcielibyśmy, by uzupełniono zagadnienie odpowiedzialnego hazardu, bo obecnie jest ono mijane, podobnie zresztą jak u większości firm zajmujących się zabawą online. Fortuna to dobry wybór, nie tylko dla początkujących graczy, dlatego śmiało doradzamy zakładać konta i czerpać frajdę z zabawy.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: