Piłka nożna - Eliminacje MŚ - obstawiamy!

obstawiamy zakłady w eliminacjach MŚMistrzostwa Świata to najważniejszy turniej piłkarski. Zwycięstwo w tych zawodach to ogromny prestiż, którym nie mogą się szczycić choćby takie sławy jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo. Zwycięstwo nadaje całkiem inny kształt życiu piłkarza czy federacji. Mundial to coś, co zresztą trzeba oglądać i na co powinniście stawiać. Zwłaszcza w tym okresie bukmacherskie zakłady sportowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Szaleństwo związane z futbolem jest wówczas tak dużo, że nawet kursy rosną i stają się atrakcyjniejsze dla najbardziej wymagających. W eliminacjach udział biorą wszystkie federacje, które podlegają FIFA. Pierwsze zawody tego typu odbyły się w Urugwaju, w 1930 roku. Zawsze organizowane są co cztery lata, choć wyjątkami był rok 1942 i 1946, co było spowodowane rzecz jasna II Wojną Światową. Najbardziej utytułowana jest federacja brazylijska, która sięgała po puchar pięciokrotnie. Na drugim miejscu w tej statystyce są Włochy oraz Niemcy (4x). Łącznie osiem krajów zwyciężało w zawodach. Pokrótce przypominamy historię, gdyż przed nami ponownie wielkie mecze o stawkę. Gra również Polska. Zakłady sportowe będą zatem podwójnie elektryzujące.

ZAKŁADY SPORTOWE I KADRA POLSKI

W tym roku nie możemy narzekać na brak gry reprezentacji Polski. Eliminacje do Mistrzostw Świata zaczęliśmy dobrze, od trzech zwycięstw i remisu. W grupie kadra wylądowała z Czarnogórą, Danią, Rumunią, Armenią oraz Kazachstanem. Z pozoru nie jest to zestawienie elitarne, dlatego podopieczni Adama Nawałki postrzegani są jako faworyci. Wpływ miał na to zresztą bardzo przyzwoity występ na ostatnim EURO, gdzie po szalonych bojach odpadliśmy z Portugalią. Wielu kibiców do teraz nie może przeboleć tego wydarzenia, dlatego ściskamy znacznie mocniej kciuki za sukces. Większość bukmacherów gwarantuje możliwość typowania na wszystkie pozostałe spotkania. Właściwie, trudno sobie wyobrazić, aby ktoś pominął tak kluczowe wydarzenie. Jak kształtują się kursy na Polskę w kontekście jej rywalizacji z Czarnogórą? Biało-Czerwoni będą gośćmi, co sprawia, że propozycja będzie bardziej kusząca. Stały kurs sięga ok. 1,90, co biorąc pod uwagę ostatnią porażkę gospodarzy z Armenią, daje spore szanse. Co ciekawe, właściwie zawsze spotykamy równie pokaźne wartości, to dobry znak dla typerów w kontekście pozostałych zdarzeń eliminacyjnych.

NA CO MOŻNA OBSTAWIAĆ W KONTEKŚCIE El. MŚ 2018?

Im więcej zdarzeń oferuje bukmacher, tym lepiej dla typera. Zakłady sportowe rozciągnięto na tyle, że kilkadziesiąt propozycji ekstra, będzie tu standardem. Co zatem powinniście znaleźć w ofercie? Wynik meczu, handicap (na różne rezultaty), podwójną szansę (tzw. podpórki), remis bez zakładu, wygraną gospodarzy jako brak zakładu (i gości), strzelenie bramki przez obie ekipy, wyniki do połowy meczu, dokładny stan po końcowym gwizdku czy wiele innych. Mogą to być zresztą strzelcy i liczba bramek.

ZAKŁADY SPORTOWE POZA PIŁKĄ NOŻNĄ

Eliminacje do Mistrzostw Świata nie mogą zasłonić wam oczów. Po pierwsze obstawiać można również ligi i turnieje, które odbywają się poza najbliższym terminem. Futbol zresztą nie jest jedynym gwarantem emocji. Wprawny typer doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Gdy reprezentacja Polski walczy o cenne punkty, my możemy obserwować zmagania z koszykówki, tenisa, siatkówki, piłki ręcznej, hokeja na lodzie czy dziesiątek innych dyscyplin. Oferta bukmacherska dotyczy bowiem od kilku, nawet do sześćdziesięciu różnych sportów. Na popularności zyskuje chociażby boks, snooker oraz e-sport. Co wybierzecie jest już tematem względnym. My natomiast zawsze radzimy dokonanie solidnej analizy, bez niej ciężko o dobry wynik!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: