Odbierz cotygodniowy cash back 50 zł w promocji STS

Wszelkie zdarzenia obstawiane przez nas u bukmachera w pewnym stopniu rządzą się losowością. Mimo obszernej wiedzy sportowej nie możemy być nigdy w 100% pewni, że absolutny faworyt nie przegra czy zremisuje ze słabym przeciwnikiem. Jeśli się tak stanie, to niestety tracimy środki postawione na kuponie, jak i ewentualne wygrane. Czasem może być ich więcej, czasem mniej. Jeśli mamy sporo strat, to cashback może być zbawienny. Na taki możemy liczyć na stronie bukmachera STS.

Odbierz cotygodniowy zwrot przegranych środków w STSCashback to już od dawna stosowana metoda przez bukmacherów i kasyna internetowe. Polega na tym, że operator, w tym wypadku STS zwraca nam na konto wybrany procent przegranych środków z kuponów. Na chwilę obecną możemy liczyć na 20%. Akcja została podzielona na 2 etapy. Pierwszy odbywa się między poniedziałkiem a czwartkiem. Można w nim zdobyć cashback do 30 złotych. Następnie w czasie weekendu z naszych przegranych możemy dostać do 20 złotych. Łącznie zatem możemy otrzymać do 50 złotych zwrotu na konto. To całkiem dobra oferta, jeśli porównamy ją z innymi bukmacherami, z których wielu w ogóle nie ma cashbacku dla graczy.

Nasz cashback zostaje dopisany do konta bonusowego. Oznacza to, że konieczne jest spełnienie dodatkowych warunków. Jest to obrót 3 razy bonusem, gdzie każdy z naszych kuponów musi mieć kurs co najmniej 1.91. Gdy z sukcesem uda nam się spełnić wszystkie warunki tej produkcji, to będziemy mogli cieszyć się na koncie nagroda pocieszenia za poniesione straty.

Zachęcamy oczywiście do zapoznania się z innymi ofertami na stronie STS. Można bowiem skorzystać z bonusu bez i od depozytu czy też oferty dla graczy stacjonarnych.

Odbierz cash back 50 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: