Gdzie oglądać mecze na żywo?

MECZE LIVE

gdzie oglądać mecze na żywo - bukmacherzy onlineBardzo często chcemy obejrzeć mecz, na który czekaliśmy cały tydzień, ale jednocześnie nie mamy sposobności pojawienia się bezpośrednio na stadionie. Wówczas pozostaje nam kilka możliwości wyboru. Rzecz jasna najczęściej takie potyczki oglądać można bezpośrednio w popularnych stacjach telewizyjnych jak TVP1 czy Polsat. Co jednak w przypadkach w którym nie możemy cieszyć oczu ligami, które sobie cenimy, jak np. Premier League, Primera Division, Ligue 1, Bundesliga, Serie A czy pozostałe. W gruncie rzeczy, nawet polskiej Ekstraklasy nie obejrzy się przy wykorzystaniu opisanych kanałów. Oczywiście z pomocą przychodzi satelita, potencjalne kanały z Eurosportem na czele. Gdy jednak nie chcemy inwestować w takie rozwiązanie, pojawiają się dodatkowe sposoby, które teraz, w tym krótkim artykule postaramy się wam przedstawić. Ile to kosztuje, gdzie szukać pewnych rozwiązań, czy nawet buki udostępniają swoje mecze? Może robią to same kluby za pośrednictwem kanałów Social Media? Rozwiewamy wątpliwości i dajemy wam kluczowego cynka, by później zaoszczędzić cenny czas bezpośrednio na oglądanie i emocjonowanie się bramkami.

MECZE NA ŻYWO A BUKMACHERZY INTERNETOWI

Część bukmacherów internetowych udostępnia sposobność obejrzenia całej potyczki. W tym przypadku do czynienia mamy z dwoma rozwiązaniami, widokiem 3D i pełną wizualizacją, która nie narusza praw transmisji stacji, które transmitują potyczki oraz opcja druga, która opiera się na prawdziwym przekazie wideo. Dzieje się to w czasie rzeczywistym, najczęściej w doskonałej jakości. Rozwiązanie znajdziecie u wielu bukmacherów, być może nawet tam, gdzie gracie na bieżąco. To doskonałe połączenie tych korzyści: gracie i spoglądacie na wydarzenie, by mieć lepszy przegląd pola. Najczęściej pomysł ten jest całkowicie darmowy, trzeba mieć jedynie aktywne konto na stronie. Przy oglądaniu na żywo najczęściej znajdziecie kluczowe ligi europejskie w piłkę nożną, ale często również tenis, koszykówkę, siatkówkę czy piłkę ręczną. Wszystko zależne od bieżących wydarzeń, które elektryzują fanów. Przy wykorzystaniu tego motywu należy pamiętać, że bez trudu obstawicie przy tym strzelców, pełen handicap, ilość rogów czy zdarzenia dodatkowe z pozoru mniej istotne, opcji jest naprawdę wiele.

STRONY INTERNETOWE I WSZELKI STREAMING

To jedno z najobszerniejszych zagadnień na jakie można trafić. Streamy udostępniane są najczęściej dopiero na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem spotkania. Często natraficie na spis kilkudziesięciu linków. Ich problemem często jest blokowanie sygnału przez oficjalne stacje czy chociażby katastrofalna jakość. W takim przypadku bezproblemowo można się wspierać dodatkowymi opłatami i wykupywaniem jakości HD. W Polsce znajdziecie liczne strony, które stosują działania tego typu, od meczelive.tv, po estadios.pl, mecze24.pl, meczenazywo.pl i flashscore.pl. Koszty takich usług to często jeden sms o wartości ok. 5 złotych, jednakże zdecydowanie radzimy czytać regulaminy przed podjęciem jakiegokolwiek dalszego działania, może się bowiem okazać tak, że wpłata wynosić będzie 50 złotych, do tego samo konto będzie obciążane rocznym abonamentem. Niestety stream zostaje od czasu do czasu wykorzystywany z nieczystym sumieniem, co powoduje jedynie dodatkową złość i niepotrzebne nerwy. Sugerujemy zatem poczytać wszelkie opinie w sieci, a także siąść do tematu wcześniej, niż na dwie czy trzy minuty przed rozpoczęciem wydarzenia.

Mecze za darmo to także dobra opcja, przy czym, co zaznaczyliśmy już wyżej, ma to swoje wady. Główną z nich jest fatalna jakość odbioru, dlatego na dużych ekranach projekcyjnych czy telewizorach ciężko jest odróżnić stroje jednego klubu od drugiego. Zacina też obraz i dźwięk, a my tracimy kilka minut na buforowanie.

PUBY ZAWSZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ

Wiele barów i pubów uzyskało stosowne licencje, by puszczać mecze ligowe właśnie u siebie. To świetna opcja, by wybrać się ze znajomymi i obejrzeć taki pojedynek przy dobrym drinku, jednocześnie zamawiając przekąski, których w domu robić się nie chce. Trzeba przy tym pamiętać, że taki seans jest w gruncie rzeczy darmowy, a my najczęściej otrzymamy dużej jakości ekran.

ILE WARTO ZAPŁACIĆ ZA MECZE NA ŻYWO?

Biorąc pod uwagę, że z takiej usługi chcemy skorzystać najczęściej jednorazowo, wszyscy chcemy, by koszty były absolutnie minimalne. Interesuje nas ta właśnie potyczka, a nie cały pakiet, który oferowany jest przykładowo przez stacje satelitarne. Interesujący pomysł ma naturalnie Ipla TV, która korzysta na współpracy ze Sport HD, Eurosportem, Polsat News czy bardzo popularnym w ostatnim czasie Eleven Sports. W tym przypadku pewne mecze możecie wypróbować nawet za darmo, jako zachęta do poznania tego systemu. Pakiet 14 dni testowych dostępny jest dla każdego, wystarczy wypełnić prosty formularz.

Wersja sportowa na miesiąc kosztuje z kolei niecałe 20 złotych, abonamenci Plusa i Polsatu Cyfrowego zapłacą tylko dychę. I są to dwie wartości maksymalne, które radzimy brać pod uwagę. Jeśli ktokolwiek za mecze na żywo żąda większej kwoty, sugerujemy podziękować i natychmiast zamknąć stronę. W tym przypadku nie ma co przepłacać, skoro konkurencja daje nam to samo, za mniejsze pieniądze?

Wiecie już wszystko? Zatem do dzieła!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: