Fortuna - Aktualne bonusy bukmacherskie

FORTUNA BONUS – MOŻLIWOŚCI DODATKOWE DLA GRACZA

Bonus bukmacherski na start na zakłady sportowe FortunaMożemy tu mówić o bardzo ciekawych akcjach promocyjnych, które są stale zmieniane. To jeden z największych atutów Fortuny. Nie bazują wyłącznie na jednym bonusie bukmacherskim od pierwszego depozytu, ale rozwijają kategorię i starają się uderzyć dalej, do nowych i starych graczy.

Ponieważ to sponsor Legii Warszawa (ale także GKS Katowice i Podbeskidzie Bielsko-Biała) do wygrania często mamy bilety na mecze tej drużyny.

Poza klasycznym podwojeniem pierwszego depozytu warto założyć kartę bukmachera, dzięki czemu zyskacie 10 PLN do gry.

Przeczytaj także:

Fortuna Bukmacher - recenzja bukmachera

Milenium - Aktualne bonusy bukmacherskie - porównaj ofertę bonusową

STS - Aktualne bonusy bukmacherskie - sprawdź bonusy w STS

Bonusy bukmacherskie online - wszystko o promocjach

Poznaj atrakcyjne promocje w punktach Fortuna

Do tego dochodzi kilka innych przedsięwzięć, jak dla przykładu Mistrzostwa Typerów w edycji przewidzianej na 2017 rok. Do wygrania Lenovo Y700-15ISK, Apple Ipad Mini, Sony Smartwatch 3 SWR50, a do tego darmowe zakłady sportowe o różnych wartościach. Jest tego sporo i warto się postarać.

Fortuna słynie także z bonusów kursowych; plus 10, 15 i 20. Na jego podstawie zyskujecie większe wygrane w oparciu o liczbę wybranych spotkań. Opłaca się tym samym wybrać ich więcej, by wygrywać jeszcze bardziej potężne kwoty. Co to oznacza? Dla przykładu przy opcji „Plus 10”, gdy macie kurs 30,00, to pomnożycie go dodatkowo przez 1,10. Coś idealnego dla łowców okazji.Promocje bukmacherskie Fortuna

Bonus bukmacherski Fortuna to także punkty lojalnościowe, które zdobywacie i później możecie przełożyć na doładowania gotówkowe i inne premie. Warto się zastanowić nad właściwym spożytkowaniem tych oczek, bo będzie to miało wpływ na wydłużenie rozgrywki.

CZY WARTO SIĘGAĆ PO PROMOCJE BUKMACHERSKIE FORTUNY?

Zakłady bukmacherskie Fortuna jest być może najbardziej rozpoznawalną w Polsce marką, jeśli chodzi o stacjonarne zakłady sportowe. Obecnie poszerzyli swoje działanie i podbijają także rynek internetowy.

Wszystko to naturalnie za sprawą pozwolenia Ministerstwa Finansów, które dopuściło ich do walki o zdobycie graczy z naszego kraju. Sztuka ta udaje im się doskonale, czego zasługą jest także doskonale prowadzona wizytówka. Cechują ją charakterystyczne kolory żółty oraz czarny, jak również proste i intuicyjne menu, z którego trafimy do interesujących nas działów.

Znajdziemy tam nie tylko klasyczne zakłady, ale także ich odpowiednik w wydaniu zakładów na żywo. Sama oferta może szokować, bowiem poza tak klasycznymi kategoriami jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, czy koszykówka i siatkówka, znajdziemy tam również MMA, rugby, snooker, żużel czy… politykę i rozrywkę. 

Jak wspomnieliśmy wyżej Bonus bukmacherski od Fortuna to akcje długo i krótkoterminowe, które mogą pozytywnie zaskoczyć i dać nam naprawdę dużo radości. 

PODSUMOWANIE TEMATU BONUSOWEGO

Jak widzicie, Fortuna to bukmacher bardzo wdzięczny, do tego całkowicie w Polsce legalny. Koniec z obawami o łamanie prawa. Jeśli dodamy do tego świetne promocje bukmacherskie, które często są urozmaicane w zależności od okazji (dla przykładu teraz w związku z udziałem Legii Warszawa w Lidze Europy, gdzie zmierzy się z Ajaxem Amsterdam).

Cała ta mieszanka uzupełniona jest przez doskonały kontakt z obsługą klienta, zdrowe podejście do odpowiedzialnego hazardu, wysokie kursy i ilość zdarzeń, która może imponować.

Powinniście przejść na ich stronę i spróbować swoich sił, nie pożałujecie, szczególnie, że dostępna jest wersja mobilna najwyższych lotów. Oznacza to, że pogracie nawet poza domem, wystarczy mieć nowego smartfona lub tablet oraz stabilne połączenie z internetem. Jeśli czujesz, że gra on-line jest tym czego szukasz, sprawdź ofertę Fortuny.

Odbierz bonus bukmacherski na zakłady sportowe Fortuna

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: