Poznaj atrakcyjne promocje w punktach Fortuna

Niektórym być może wydaje się, że zakłady stacjonarne odeszły do lamusa. Tymczasem wciąż mają się całkiem dobrze i nic nie zapowiada, aby miały zniknąć z naszego tynku. Co prawda niektóre z firm zlikwidowały lub ograniczyły ilość swoich punktów, jednak STS, Fortuna, forBET czy Totolotek nadal mają setki punktów. W naszym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się ofercie i promocjom firmy Fortuna.

Fortuna stacjonarnie

Fortuna bonusy stacjonarnieDziś według znanych nam danych Fortuna to drugi pod względem wielkości bukmacher w Polsce. Rodzimy oddział firmy należy do Fortuna Entertainment Group, czyli największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy oferującej zakłady wzajemne. Dysponuje ona ponad 20–letnim doświadczeniem na rynku w Polsce, jak i również w Czechach, Chorwacji, Rumunii czy na Słowacji. W przypadku naszego kraju Fortuna to jeden z najstarszych bukmacherów, który powstał w latach 90. XX wieku. Początkowo firma ta funkcjonowała pod marką Profesjonał i dopiero potem została przejęta przez Fortunę. Dziś to wielka marka, która w 2018 roku wykazała przychód w wysokości 1 734 393 392,56 złotych, zaś zapłacony przez nią podatek wyniósł 14 774 655 złotych.

Oczywiście bukmacher Fortuna zaczynał swoją przygodę właśnie od punktów naziemnych. Dopiero z czasem powstała strona internetowa do zawierania zakładów. Dziś Fortuna dzięki licencji Ministerstwa Finansów należy do grona legalnych bukmacherów w Polsce i posiada licencję zarówno na zakłady drogą tradycyjną, jak i online. Z początkiem 2021 roku w całym kraju firma ta posiadała w okolicach 500 swoich punktów, więc klienci mają całkiem duży dostęp do zakładów naziemnych. Punkty te mieszczą się zarówno w dużych, jak i małych miastach. Na stronie bukmachera znajduje się mapa z zaznaczonymi wszystkimi punktami, przez co każda zainteresowana osoba może sprawdzić najbliższe sobie salony.

Jakie promocje dostępne są w salonach?

Choć zdecydowanie na najwięcej ofert promocyjnych możemy liczyć na stronie internetowej bukmachera, to jednak nie zapomina on o ciekawych akcjach dla swoich stacjonarnych klientów.

Fortuna Klub Plus

Zaczynamy od akcji, która już od pewnego czasu obowiązuje u bukmachera Fortuna. Otóż każdy z klientów może dołączyć do specjalnego klubu. W każdym punkcie możemy wypełnić formularz i dostać kartę członkowską. Już na start dostaniemy w prezencie 20 złotych do wykorzystania na zakłady. Później jest tylko lepiej. Otóż za każde postawione 2 złote dostaniemy 1 punkt. Im więcej takich punktów uzbieramy, tym później możemy je wymieniać na ciekawe nagrody. Do wyboru mamy między innymi darmowe zakłady, bonusy kursowe, jak i ciekawe nagrody, które można sprawdzić w oficjalnym katalogu. Dzięki aktywności u bukmachera możemy także liczyć na jeden darmowy zakład raz w miesiącu. Punktami FKP można płacić za kupony, a przy tym także od czasu do czasu bukmacher swoim klientom zaoferuje ekskluzywne promocje. Warto zatem założyć sobie kartę członkowską i korzystać z dobrodziejstw.

Graj Live bez ryzyka

Zakłady na żywo większości raczej kojarzą się z bukmacherami online. Fortuna jednak stawia na taką ofertę również w swoich punktach naziemnych. Dzięki terminalom czy też monitorom można śledzić zdarzenia z oferty. Bukmacher postanowił zachęcić swoich klientów do korzystania z takiej opcji właśnie poprzez ciekawe promocje. Jedną z nich jest graj live bez ryzyka. Z chwilą pisania przez nas tego artykułu oferta dotyczyła turnieju Australian Oper, jednak wiemy, że obowiązywała także wcześniej na inne wydarzenia. W ramach tej akcji wygrywasz albo otrzymujesz zwrot. Promocja obowiązuję jedynie w punktach przyjmowania zakładów na kupony typu SOLO, AKO, MAXIKOMBI. Należy tutaj postawić kupon za co najmniej 20 złotych, a w razie porażki dostaniemy bonus 20 zł w FKP.

Odwiedzaj częściej, zgarniaj bonusy

Fortuna organizuje również specjalną akcję dla osób, które regularnie odwiedzają punkty. Odwiedzając odpowiednio często salony zyskujesz w nich darmowy zakład. Im częściej odwiedzisz bukmachera stacjonarnie, tym większy bonus zgarniesz. Bukmacher przy tym nie wyznaczył minimalnych warunków. Po prostu możesz codziennie stawiać nawet jeden kupon po 2 złote. Jeśli odwiedzisz punkty Fortuna minimum 20-krotnie w różne dni danego miesiąca kalendarzowego i w każdym z nich postawisz dowolny zakład, dostaniesz bonus 700 punktów Fortunka Klub Plus (o wartości 5 zł). Jeśli jednak odwiedzisz punkty minimum 26 razy w różne dni, to wtedy dostaniesz 1400 punktów Fortunka Klub Plus (o wartości 10 zł).

Terminale i promocje online

Kiedy kilka lat temu bukmacher forBET zaczął wprowadzać do swoich punktów specjalne terminale dla klientów, zapoczątkował pewną rewolucję. Takie terminale bowiem bardzo szybko spodobały się graczom, a przy tym zaczęły pojawiać się także poza punktami. Z tego pomysłu postanowił skorzystać także i bukmacher Fortuna. W jego punktach pojawiają się bowiem terminale wyposażone w dwa czytelne ekrany.

Z tego też powodu można skorzystać w nich z oferty Happy Hours 24/7 oraz promocji na atrakcyjne bonusy AKO. W pierwszym przypadku konieczne jest postawienie kuponu z 3 zdarzeniami, gdzie każde ma kurs minimum 1.30. Jeśli uda się nam wygrać, to dostaniemy +14% wartości kuponu, więc Fortuna zwraca nam pobrany podatek. W przypadku bonusu AKO wraz z kolejnym dodawanym do kuponu zdarzeniem wzrasta procentowy dodatek od bukmachera, Możemy dzięki temu zyskać od 7 do 50% więcej, a przecież kupon akumulacyjny to także spore kursy łączne, więc można wygrać całkiem spore pieniądze.

Poznaj ofertę bonusów stacjonarnych

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: