BetX - aktualne bonusy bukmacherskie

BetX to stosunkowo nowa i młoda firma na polskim rynku, która dołączyła do grona legalnych bukmacherów w naszym kraju. Co za tym idzie, wiele osób zastanawia się nad tym, co ciekawego oferuje swoim klientom, jakie zakłady można w niej obstawiać? Postanowiliśmy w szczególności skupić się na promocjach i bonusach, które są dostępne u tego bukmachera.

Czym jest BetX?

Bonus na start, czyli wreszcie oferta na poziomie!

Jeśli spojrzymy na oferty przygotowane dla nowych graczy przez kasyna internetowe, to wiele z nich już na start oferuje dla nowych graczy kwoty nawet rzędu 5 czy 6 tysięcy złotych. Inaczej jest jednak z bukmacherami, zwłaszcza na naszym rynku. Większość z nich oferuje nam kwoty na start rzędu 500 czy 1000 złotych max. Tymczasem niczym Chuck Norris z półobrotu do pokoju wchodzi BetX. Wszystkim swoim nowym klientom oferuje on bowiem bonus w wysokości +100% do kwoty aż 7777 złotych! Jeszcze żaden inny bukmacher w Polsce nie oferował takich pieniędzy! Do tej pory najwyższa kwota gwarantowana w ramach pakietu powitalnego wynosiła 2 razy mniej!

Jak zatem zdobyć takie pieniądze? Konieczne jest założenie konta w BetX. W następnej kolejności musimy wpłacić pierwszy depozyt na indywidualne konto. BetX zapewni nam wtedy bonus bukmacherskie w wysokości +100%. Najwyższa kwota wynosi 7777 złotych, zaś najmniej w ramach bonusu można wpłacić 10 złotych. Jeśli zatem wpłacimy maksymalną kwotę, to łącznie na koncie będziemy mieć 15544 złotych!

Oczywiście obowiązują nas tutaj warunki bonusowe. Przede wszystkim mamy 60 dni na wykorzystanie przyznanych środków. W tym czasie musimy dokonać obrotu x4 tymi środkami. Wydaje się to trudne, jednak same warunki nie są aż tak ciężkie. Otóż na każdym z naszych kuponów możemy umieścić minimum 4 zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.25 i łącznym minimum 2.44.

Na jakie inne promocje bukmacherskie można liczyć?

Już na etapie pierwszego kontaktu z BetX wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z wyjątkowym bukmacherem. Mało bowiem, która firma oferuje aż dwie formy bonusu na start! Obok bonusu od depozytu przygotowała także ofertę bez pierwszej wpłaty. Na czym ona polega? Otóż zakładamy konto, po czym od razu je aktywujemy. Powinniśmy szybko otrzymać freebet o wartości 30 złotych. Taki darmowy kupon będzie ważny przez 7 dni. W tym czasie musimy obstawić na nim 3 wydarzenia, których łączny kurs da nam 3.0.

To tyle, jeśli chodzi o ofertę dla nowych graczy. Na całe szczęście nie jest to wszystko, co możemy znaleźć u bukmachera BetX. Jak wielu innych bukmacherów firma ta także oferuje nam grę bez podatku. Polega to na tym, że za każdym razem zgodnie z prawem bukmacher musi pobrać z naszego kuponu 12% podatku. Wiele marek oferuje nam zwrot, o ile postawimy sporo zdarzeń z minimalnym kursem. Tymczasem w BetX nie mamy takiej sytuacji! Zdarzenia sportowe muszą być jedynie w liczbie minimum 3 na kuponie. Tymczasem sporty wirtualne nie mają żadnego limitu. Oznacza to, że nawet pojedyncze zdarzenie na wirtualny wyścig czy mecz da nam +14% wyższe wygrane z kuponu. To znakomita okazja do tego, aby otrzymać o wiele większe wygrane niż u innych bukmacherów.

Boomerang Bonus to z kolei ciekawa odmiana dosyć popularnego bonusu "ubezpieczony kupon". Polega on na tym, że musimy obstawić kupon akumulacyjny, na którym musi się znaleźć co najmniej 8 zdarzeń. Ich łączny kurs musi jednak wynieść minimum 200. W przypadku, gdy nie dopisze nam do końca szczęście i jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione, BetX zapewni nam jednak prezent niespodziankę. Otóż dostaniemy wtedy 10-krotność naszej stawki za kupon. Maksymalnie z uwzględnieniem 12% za kupon można dostać do 1000 złotych!

Ostatnią ciekawą ofertą w BetX jest Grasz, to masz! Polega ona na tym, że w zależności od łącznej sumy środków wydanych w miesiącu na zakłady, gracz otrzyma prezent w postaci bonusu od 10 do 200 złotych. Konieczne jest jednak wydanie od 500 do ponad 20 000 złotych.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że za każdą osobę, która z naszego polecenia założy konto w BetX i wypełni warunki, otrzymamy freebet o wartości 50 złotych. Im więcej zatem osób zaprosimy, tym więcej możemy zyskać.

 

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: