Jak wypłacać pieniądze od bukmachera online?

Analizujecie to, czy warto rozpocząć przygodę z zakładami sportowymi online? Możemy wam z tym podpowiedzieć, koncentrując się wyłącznie na kluczowych faktach i argumentach. Przechodząc zatem do rzeczy od razu skupimy się na jednym z aspektów, który budzi niepokój i pewne obawy. Chodzi rzecz jasna o to, jak wypłacić pieniądze od bukmachera, któremu zaufamy? Czy jest to proste? W jaki sposób możemy tego dokonać? Jest kilka czynników, na jakie musicie zwrócić uwagę. Są to przede wszystkim bezpieczeństwo, różnorodność, prędkość realizacji zlecenia czy też sam kontakt z obsługą. Znając już odpowiedzi na te kwestie, musicie wybrać metody płatnicze, które są akurat dostępne i którym ufacie najbardziej. Najczęściej są to punkty, z których korzystacie w życiu codziennym, czyli dla przykładu konto bankowe czy wybrane portfele. Poniżej przedstawiamy te propozycje, które zyskały największą przychylność graczy z całego świata. Miliony ludzi nie decyduje się na dany produkt bez powodu, a to przecież największe i najpewniejsze potwierdzenie tego, że warto.

KONTO BANKOWE

Jak wypłacić pieniądze od bukmachera? Przez swoje konto bankowe.Przelewy24 w bukmacherce onlinePrzelewy24 są w Polsce na tyle popularne, że dotyczą już niemal wszystkich dostępnych w kraju marek. Oznacza to, że zrealizujemy płatność za pomocą kilku kliknięć, wybierzemy kwotę i zlecimy je przekierowanie do nas. To banalnie proste, nieprawdaż? Na podobnych zasadach działa PayU, które kojarzyć możecie dla przykładu z Allegro. Wybór takiej opcji to także absolutny gwarant bezpieczeństwa, bo przecież współpracujemy z bankami z których usług zdecydowaliście się skorzystać wcześniej. Wpłaty możecie dokonywać przez karty płatnicze Mastercard czy Visa, a następnie poprzez samo kont zlecacie tylko działanie w drugą stronę.

INTERNETOWE PORTFELE

Jeśli o nich mowa, to Neteller i Skrill (wcześniej Moneybookers) są najpopularniejszymi w sieci. Te portfele świetnie się spisują tak w Polsce jak i za granicą. Gwarantują natychmiastowy depozyt i bardzo szybkie wypłaty, które nigdy nie trwają dłużej niż 24 godziny robocze. Świetne zapewnienie płynności, na którą tak bardzo liczymy. Metoda się sprawdza i jest tania w użytkowaniu.

CO MAMY ZROBIĆ DOKŁADNIE?

Opcje wypłat aktywowane są najczęściej dopiero po weryfikacji twojego konta. Bukmacherzy muszą mieć 100% pewności, że dane wykorzystuje realna osoba, a nie jej dziecko bądź ktoś, kto dostał się niepożądany do wskazanych danych. Stąd też najpewniej zostaniemy poproszeni o skan dowodu, paszportu, prawa jazdy czy też rachunków, które opłacamy na co dzień. Nie jest to proces długi i choć może irytować, to należy go zaakceptować. Takie działania są prowadzone nie bez powodu.Wypłata pieniędzy od internetowego bukmacheraGdy ten etap będziemy mieć już z głowy, zadecydujemy o tym, czy wypłacać przez wspomniane już portfele, konto bankowe. Rzecz jasna pozycje, które już wskazaliśmy, to tylko wierzchołek góry lodowej, który uzupełnimy dla przykładu o Entropay, karty czy Trustly. Wszystko to zależne jest od różnorodności samego kasyna i jego umów, które ma podpisane z danymi dostawcami. Zadaniem gracza będzie później zlecenie konkretnych działań. Należy się zalogować na swoje konto, przejść do zakładki wypłat oraz wybrać interesującą nas opcję. Najczęściej zlecenie czynnością powiązane jest bezpośrednio z metodą, którą wykorzystaliśmy przy wpłacie, oznacza to dokładnie tyle, że musimy ją zlecić na te samo medium. Proste? Pewnie!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: