BetX bukmacher - oferta i opinie

Polski rynek zakładów bukmacherskich z roku na rok staje się coraz większy, więc już teraz możemy mówić o wielomiliardowej branży. Nie dziwi nas zatem fakt, że pojawiają się nowi gracze, którzy chcą przekonać do siebie Polaków. Taką firmą jest właśnie BetX. Ponieważ coraz więcej osób poszukuje informacji o tym polskim bukmacherze, postanowiliśmy nieco bliżej przyjrzeć się jego ofercie czy promocjom.

Podstawowe informacje o BetX

Firma BetX Polska to legalny bukmacher, który prowadzi swoją działalność na podstawie licencji o numerze PS4.6831.30.2017 wydanej przez Ministra Finansów. Firma ta oficjalnie wystartowała ze swoją stroną internetową pod koniec maja 2020 roku, więc należy do grona najmłodszych bukmacherów w Polsce. Jak można wyczytać na stronie, jest to bukmacher stworzony z pasją, w szczególności przez pasjonatów, miłośników wszelkiego rodzaju gier i zakładów. Zyskuje on rozgłos między innymi dzięki temu, że oferuje swoim klientom najwyższy darmowy kupon na start, jak i najwyższy bonus od pierwszego depozytu.

Do tego również dochodzi dedykowana obsługa gracza, sponsoring klubów, zawodników i ciekawych wydarzeń sportowych. BetX ewidentnie wzoruje się na konkurencji, jednocześnie stawiając na inne ciekawe rozwiązania.

Oferta zakładów w BetX

Nie mogło oczywiście zabraknąć bliższego spojrzenia na to, co właściwie znajdziemy w ofercie tego bukmachera. Na chwilę obecną proponuje on bowiem nam ponad 20 różnych kategorii w zakresie zakładów przedmeczowych. To między innymi siatkówka, koszykówka, piłka nożna, tenis ziemny, hokej na lodzie, piłka ręczna, futbol amerykański i australijski, sporty walki, e-sport, baseball, unihokej czy rugby. Spośród nich najwięcej oczywiście znajdziemy zakładów na mecze piłkarskie. To zarówno rozgrywki krajowe, klubowe, międzynarodowe. Tylko w przypadku polskiej piłki mamy do czynienia z Ekstraklasą, I i II liga czy Pucharem Polski. Ciekawą opcją zakładów są Polacy w akcji. Bukmacher oferuje nam zakłady na znanych piłkarzy występujących w topowych ligach. Możemy zatem obstawić, ile strzałów w najbliższym meczu obroni Łukasz Fabiański czy Wojciech Szczęsny, ile strzałów odda lub strzeli bramek Robert Lewandowski, czy Jak Bednarek otrzyma żółtą kartkę? To całkiem ciekawe zakłady, których nie znajdziemy raczej u konkurencji.

Możemy również zdecydować się na zakłady na żywo. W tym jednak wypadku jest ich o wiele mniej niż przedmeczowych, a ich liczba, dostępność zależna jest od pory dnia, sezonu. Warto oczywiście pamiętać o tym, że w zakładach na żywo liczy się bardzo szybka reakcja na wydarzenia na boiskach.

BetX nie ogranicza się tylko do takich wydarzeń. Ma bowiem w swojej ofercie również sporty wirtualne. To całkiem bogata sekcja, w której to regularnie i przez całą dobę odbywają się wirtualne mecze piłki nożnej, wyścigi żużlowe, motocyklowe, psów, koni. W samej tylko cyfrowej piłce mamy 10 lig, a do tego dochodzą również puchary. Dla wielu klientów może to być ciekawa odskocznia od tradycyjnych zakładów sportowych.

To jeszcze nie koniec! W BetX obecne są bowiem jeszcze tak zwane Live Bet. Mamy tu do czynienia z 3 sekcjami karcianymi, gdzie dostępna jest wojna, Blackjack i poker. Takie zakłady karciane to sprytne ominięcie przepisów hazardowych, albowiem nie mamy tu do czynienia z klasycznymi grami hazardowymi. Zamiast decydować o konkretnych układach kart czy posunięciach, naszym zadaniem jest tylko obstawienie, czy lepszy wynik uzyska krupier czy gracz. W ten oto sposób mamy do czynienia z zakładam, jak choćby w boksie czy tenisie. Nie ma tu remisu - można wygrać lub przegrać.

Bonusy i promocje dla graczy

Czas zatem przejść do oferty promocyjnej, a jest tutaj, o czym pisać! Już na początek mamy do czynienia z największym bonusem powitalnym na rynku! Otóż oferta na start wynosi tutaj aż +100% do kwoty 7777 złotych! Żaden inny bukmacher nie oferuje tak dużych pieniędzy nowym klientom. Wystarczy tylko założyć konto, wpłacić pierwszy depozyt, a pieniądze wylądują na naszym koncie bonusowym. Następnie musi zostać wykonany przez nas ich obrót w wysokości 4x, gdzie minimalny kurs całkowity wynosi 2,44 przy minimum 4 zdarzeniach na kuponie. Bonus bukmacherski musi zostać wykorzystany w czasie 60 dni.

Jeśli tylko założymy konto u bukmachera i dokonamy jego weryfikacji, to w prezencie dostaniemy kupon o wartości 30 złotych. Taki freebet musi zawierać co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym łącznym kursie 3,0, a przy tym ważny jest tylko przez 3 dni. Niemniej jednak przy odrobinie szczęścia można wygrać nawet sporo darmowych pieniędzy!

BetX zdecydował się także zwracać podatek swoim klientom. Otóż w przypadku sekcji sportów wirtualnych każdy zakład to +14% do wygranej. Podobnie mamy do czynienia z zakładami sportowymi, lecz tutaj konieczne jest obstawienie co najmniej 3 zdarzeń i to bez minimalnego kursu.

Boomerang Bonus to z kolei ciekawa oferta na kupony akumulacyjne. Jeżeli postawimy duży kupon z minimum 8 zdarzeniami o łącznym kursie 200, to w przypadku jednego nietrafionego zdarzenia, bukmacher i tak wypłaci nam środki o wartości x10 stawki kuponu. W ten oto sposób można dostać do 1000 złotych!

Płatności i obsługa klienta

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem BetX proponuje nam skorzystanie z oficjalnych form płatności. Możemy bowiem zasilić swoje konto za pomocą serwisu dotpay, a firma ma również w planach wprowadzenie systemu Przelewy24. Z kolei wypłaty możliwe są na podane w czasie rejestracji konto w polskim banku. Na stronie bukmachera można sprawdzić, jak prezentują się kwoty minimalne i maksymalne, czas przetwarzania płatności.

BetX oferuje swoim klientom jak i zainteresowanym osobom sprawną pomoc za pomocą czatu na żywo. Po kliknięciu ikony rozmowy, wpisujemy swój adres mailowy i nazwę, a także wybieramy temat konwersacji: darmowy bonus, oferta do 7777, weryfikacja konta, wypłata bądź pozostałe sprawy. W krótkim czasie powinniśmy zostać połączeni z konsultantem. Możemy również skontaktować się za pośrednictwem maila - info@ebetx.pl, jak i sprawdzić pomocny dział FAQ.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: