25 zł freebet w bonusie bez depozytu w STS

Nie da się ukryć, że wśród graczy hazardowych, zwłaszcza bukmacherskich niezwykle ceniony jest bonus bez depozytu. Dzięki niemu możliwe jest bowiem zagranie o mniejszą lub większą stawkę za otrzymane przez nas za darmo środki. W takiej sytuacji nie trzeba nic wydawać, wpłacać, a i tak zyskamy szansę na wygrane. Teraz u bukmachera STS można zgarnąć taki bonus w wysokości 25 złotych

Freebet 25 zł w STS dla nowych graczyTen największy i najbardziej znany w Polsce bukmacher zdecydował się jeszcze bardziej zachęcić niektórych graczy do założenia konta. Tylko za rejestrację i podanie kodu bonusowego można zyskać freebet w wysokości 25 PLN. Jednak wszystko po kolei.

W prawym górnym roku STS znajduje się pomarańczowy przycisk Załóż konto. Po jego wybraniu otworzy się nam formularz rejestracyjny. Wypełniamy w nim po kolei wszystkie dane. W polu oznaczonym jako kod promocyjny musimy koniecznie wpisać pewne25/Pewne25/PEWNE25. Wielkość liter nie ma tu znaczenia. Po akceptacji regulaminów i założeniu konta, powinniśmy mieć od razu przypisany freebet o wartości 25 złotych. Taki darmowy kupon możemy wykorzystać nie tylko na zakłady na wydarzenia sportowe, lecz również na wydarzenia polityczne, rozrywkowe czy też zakłady na symulowane gry karciane. Bardzo ważne jest jednak to, że obowiązują nas tutaj warunki obrotu. Otóż freebet należy obrócić minimum 3 razy u bukmachera, a każdy z kuponów musi mieć kurs co najmniej 1.91. Po spełnieniu tych warunków pieniądze można wypłacić z konta czy przeznaczyć na dalszą grę na zakładach bukmacherskich.

Można tu również skorzystać z drugiego bonusu, tym razem od depozytu, gdzie bukmacher STS rozdaje do 1200 złotych. Szczegóły na stronie internetowej.

Odbierz freebet 25 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: