Rodzaje płatności u bukmacherów online

Jest to jeden z podstawowych tematów, na które musi zwrócić uwagę użytkownik każdego bukmachera online. Rodzaje płatności są przecież kwestią istotną, która wpływać będzie na depozyty i zlecenie wypłat, które chcemy zrealizować. Wiąże się z tym kilka wątków, głównie prędkość wykonania naszego zlecenia, a także jego całkowite bezpieczeństwo.

Nikt z zainteresowanych nie chce, by czas składania zamówienia wydłużył się do wielu godzin czy nawet dni, nie mówiąc już o potencjalnym braku atestowanych zabezpieczeń. Rozrywka w sieci musi zapewniać pełen komfort psychiczny, na który wpływ mają wszelkiej maści certyfikaty i gwarancje.

Bukmacherzy online powinni zawsze dysponować wieloma formami płatniczymi. Im więcej ich znajdziemy, tym łatwiej użytkownikowi dostosować się do norm i warunków. Oczywistym jest przecież, że nie każdy korzysta, dajmy na to, z karty płatniczej. Nawet w dzisiejszych czasach część graczy unika kont bankowych i zobowiązań z nich płynących. Co wówczas zrobić? Czy nie przeszkadza to w rozpoczęciu tej przygody? Oczywiście, że nie. Na szczęście. Kończąc ten krótki wstęp przejdziemy do tematu głównego. Prezentujemy sposoby, które dopuszczalne są w najbardziej popularnych witrynach zapewniających zabawę tego formatu. Z czego skorzystać i dlaczego? Już tłumaczymy.

RODZAJE PŁATNOŚCI U BUKMACHERÓW

PRZELEWY24

Najbardziej popularna w Polsce opcja, która na pewno nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Pozwala ona graczom niemal natychmiastowe przesłanie pieniędzy z ich kont bankowych. Ponieważ Przelewy24 współpracują z prawie każdym bankiem dostępnym na naszym rynku, daje to ogromne możliwości. Wiążą się one tak z bezpieczeństwem, jak i szybkością, co istotne będzie wówczas, gdy natrafimy na promocje krótkoterminowe z których mamy ochotę skorzystać. Nie wymaga to zresztą od nas chociażby karty kredytowej czy debetowej, nie pobiera prowizji, tak za depozyt jak i później potencjalną wypłatę.

SKRILL

Skrill bezpieczne wpłaty u bukmacherów onlineSkrill bardzo szybko zyskał w Polsce popularność. Na przestrzeni kilku lat stał się na tyle rozpoznawalny, że niemalże całkowicie zapomnieliśmy o problemach, które spotykaliśmy jeszcze za czasów poprzedniej nazwy, czyli Moneybookers. Trzeba jednak dodać, że to głównie doskonały portfel internetowy, który pozwoli nam na bezpieczne i natychmiastowe depozyty. Często działają one jeszcze sprawniej, niż przelewy bankowe czy płatności kartą. Jedynym mankamentem mogą być wypłaty, ich czas realizacji wynosie czasem równą dobę. Sama intuicyjność wszystko to wszak rekompensuje.

KARTY PŁATNICZE

Wszystkie płatności powiązane z kartą kredytową bądź debetową wiążą się z dwoma czynnikami: szybkością i bezpieczeństwem. Dzięki tej metodzie nigdy nie będziecie zawiedzeni ewentualnymi opóźnieniami i poślizgami. Każdy zatwierdzony depozyt księgowany jest na koncie w sposób bezpośredni – w tej jednej chwili. Podobnie jak w przypadku Przelewy24 i tutaj nie ma mowy o dodatkowej prowizji za wpłaty/wypłaty. Powszechność takiego rodzaju płatniczego jest na tyle duża, że wykorzystuje ją większość zarejestrowanych użytkowników z dostępem do kart.

NETELLER

Jest to wirtualny portfel, którego działalność jest niezwykle podobna do swojego poprzednika, czyli do opisanego już Skrilla. Z czym to się wiąże? Błyskawiczne wpłaty oraz brak żadnych za nie prowizji. Jeśli chcecie zlecić wypłacenie naszych środków, może to z kolei zająć maksymalnie jeden dzień. Na szczęście, zwykle nie jest to na tyle czasochłonne.  Można cieszyć się środkami, które zyskaliśmy dzięki grze u bukmachera. To znane i powszechne narzędzie graczy z całej Europy.

PAYSAFECARD

Wiodąca na rynku marka płatności prepaidowych, czyli przedpłaconych. Pozwala graczom na natychmiastowe wpłaty u dowolnego bukmachera, który zadecydował się na wprowadzenie takiej usługi. Nie tylko mamy tu do czynienia z szybkimi działaniami, bezpieczeństwem i licznymi punktami dystrybucji. Główną korzyścią, którą daje nam paysafecard jest całkowita anonimowość zakupu ich wydruków w kioskach. Nie jest nam do tego potrzebna karta, konto bankowe, czy wszelakie dane osobowe. Zwyczajnie zakupujemy produkt, którego realizujemy w dowolnie wybrany sposób. Co ciekawe, wykorzystując taką opcję można jednocześnie sprawdzać i kontrolować stan swojego salda, czego w prosty sposób spróbujemy na ich witrynie internetowej.bezpieczny depozyt gotówki u bukmachera online

UKASH

System ukash oddaje nam, podobnie jak w przypadku paysafecard, usługi przedpłacone. Daje to gwarancję realizacji wszystkich płatności w środowisku internetowym. Za pomocą 19-cyfrowego kodu pozwali to bezpiecznie zlecić depozyt. Dystrybutor jako jeden z głównych czynników zachęcających do zakupu wskazuje na bezpieczeństwo. Z drugiej strony nie ma co ukrywać, że to anonimowość odgrywa tu kluczową i niepowtarzalną rolę. Kody oferowane przez ukash dostępne są również w wersji on-line.

CLICKANDBUY

Spory dystans dzieli tę opcję od Skrilla i Neteller, ale właściwie jedynie jeśli chodzi o nasz rodzimy kraj. Ich skuteczność i sama jakość jest niezwykle atrakcyjna. Konto w tym portfelu elektronicznym pozwala graczom na natychmiastowe i bezpośrednie wpłaty u wybranych bukmacherów online. Wszelkie wpłaty są tu całkowicie bezpieczne i intuicyjne, nie ma przy tym żadnej prowizji i opłat dodatkowych. Jak zaznaczają użytkownicy, kluczem do sukcesu clickandbuy jest prostota ich wykorzystywania.

PAYPAL

Być może to najbardziej popularny na świecie portfel internetowy. Jest z nami od lat. Oferuje natychmiastowe depozyty oraz wypłaty u bukmacherów. Jakie atuty można jeszcze wymienić? Brak wszelkich prowizji, całkowite bezpieczeństwo i transakcje których szybkość zadowoli także tych najbardziej wymagających. Taka opcja przez długi czas nie była dostępna w naszym kraju, na szczęście jednak doczekaliśmy wdrożenia tego innowacyjnego systemu.

ENTROPAY

Czym jest? To w skrócie wirtualna karta Visa, powszechnie dostępna i wykorzystywana wśród operatorów rozrywki on-line. Takie konto oferuje natychmiastowe depozyty i niezwykle szybkie wypłaty. Metoda prepaidowa, którą tu opisujemy jest szalenie łatwa w użyciu. Przy tym zapewnia bezapelacyjnie bezpieczeństwo. Gdy jesteście zainteresowani sposobem, który działa błyskawicznie i nie wiąże się ze zbędnym oczekiwaniem, powinniście wypróbować tej możliwości w pierwszej kolejności.

WIRETRANSFER

Przelewy bankowe to bardzo uznana metoda wpłacania pieniędzy do bukmacherów internetowych. Te transakcje są bardzo bezpieczne, pozwalają także na wypłatę naszych środków, co nie jest możliwe w części zaprezentowanych wyżej produktów. Opisywany Wiretransfer dostępny jest wszędzie, nie pobiera także prowizji od użytkowników, którzy decydują się na ich użytkowanie.

PAYU

Opcja w Polsce rozpoznawalna głównie dzięki  Allegro, które zdecydowało się wprowadzić ten system płatniczy w swoim serwisie. Ta metoda pozwala on-line na natychmiastowe wpłaty u wielu wybranych bukmacherów. Transakcje są w pełni bezpieczne i wykorzystują konto bankowe gracza. Wszystko dzieje się naturalnie natychmiastowo.

Jak zatem widzicie, wybór rodzajów płatności u bukmacherów online jest obszerny i możemy ze spokojem zostawić go każdemu z osobna.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: