Totalbet bonusy bukmacherskie

Bonusy są integralną częścią zakładów sportowych Totalbet. To właśnie one kuszą was do tego, by założyć konto. Razem z ofertą na wskazane mecze, będzie to główny wyznacznik potęgi tej firmy. Poniżej mamy zatem dla was pełen spis ich propozycji. Warto jednak wziąć pod uwagę, że marka stara się stale poszerzać i polepszać zagadnienie. Dlatego też czeka na was nie lada wyzwanie i wielkie przygody. Będziecie je jednocześnie mogli zrealizować za sprawą urządzeń mobilnych w takim samym stopniu, jak w przypadku komputera stacjonarnego i laptopa. Pewne jest przy tym wszystkim to, że będziecie zadowoleni. Totalbet dołożył wszelkich starań, żeby już oferta powitalna była dla was prawdziwą bombą w zakresie bonusów. Firma w 2019 roku oferowała aż siedem promocji jednocześnie.

Totalbet pełna oferta bonusów bukmacherskie

Totalbet bonus powitalnyBonus 100% jest tym, od czego w przypadku Totalbet zaczniecie. Za jego sprawą podwoicie pierwszą wpłatę na stronie bukmachera. Maksymalna wartość wsparcia to 500 złotych. Oznacza to, że jeśli właśnie tyle przelejecie na swoje konto, dowolnie wybraną metodą, łącznie znajdzie się na nim 1 000 złotych na dalszą grę. Tak wydarzenie opisała sama marka: „Dokonaj pierwszej wpłaty, a my przyznamy Ci bonus o wartości 100% depozytu do kwoty 500 zł. Promocję można łączyć z Bezpiecznym Zakładem, co oznacza, że wygrana jest jeszcze bliżej. Jak wziąć udział w promocji? Wystarczy, że złożysz depozyt na swoje konto gracza, a my dodatkowo dopiszemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe! Oznacza to, że na grę będziesz miał dwa razy więcej środków!” – jak zatem widzicie, jest to proste i przejrzyste na każdym możliwym etapie.

Bukmacher świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdego interesują zakłady klasyczne. Dlatego po wykorzystaniu premii początkowej wciąż możecie liczyć na kolejne dodatki. Jeden z nich skierowany jest na zakłady wirtualne. Za sprawą dodatku zyskacie nawet o 40% więcej na waszym kuponie. Opisane jest to następująco: „Szybka akcja, szybkie wygrane – to właśnie są sporty wirtualne. By jeszcze zwiększyć emocje, wprowadziliśmy Super TOTAL Bonus, który podnosi wygraną nawet o 40%. Jak to działa? Im więcej zdarzeń z oferty Virtuals zamieścisz na kuponie, tym większy będzie bonus do wygranej. Na przykład przy 3 zdarzeniach do wygranej doliczymy 5%, przy 4 zdarzeniach 10%, a przy 10 zdarzeniach aż 40%!” – kolejne wydarzenia wcale nie są gorsze. Wystarczy spojrzeć na zestaw Kasomanii 2.0, która to jest kontynuacją pierwszej części. Za sprawą stawiania kuponów, otrzymywać będziecie możliwość losowania nagród. A te warte są tu aż 550 tysięcy złotych. W puli znalazł się nawet Mercedes CLA. Totalbet przygotował także opcję Totalnie Najlepsi, która odpowiada za podnoszenie kursów wybranych zdarzeń z pełnej oferty. Zadanie jest tu proste – wyprzedzenie konkurencji. Totalbet podaje swoje kursy i dokładnie porównuje je do pozostałych marek. Dzięki temu będziecie wiedzieć, że ich zestawienie jest w pełni najkorzystniejsze. W najgorszym przypadku kursy są równe, aczkolwiek to dzieje się akurat rzadko…

Safebet TotalbetWciąż zostały nam trzy dalsze promocje. Najważniejszą z nich będzie Bezpieczny zakład, który można niejako połączyć z wydarzeniem początkowym, które już wam opisaliśmy. W ten sposób w razie gdybyście przegrali zakład… bukmacher zwróci wam 100% środków do wskazanej wartości. Tak opisano tryb: „Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, zwrócimy Ci pieniądze. Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji.” – w ten sposób zyskacie 10 złotych. Dycha piechotą nie chodzi, dlatego nie wahajcie się i próbujcie. To idealny start, do tego całkowicie bezpieczny, z prostymi warunkami realizacji. Ostatnie dwie promocje z kolei, to Total Boost oraz Total Bonus. W pierwszym przypadku bukmacher zapewnia o podnoszeniu wybranego kursu do granic możliwości. Takich propozycji każdego dnia jest tylko kilka, dlatego dobrze być na bieżąco i niczego nie ominąć. Drugi natomiast sprawi, że wasz kupon będzie wyższy, w zależności od tego, ile dodacie do niego wydarzeń. To większe ryzyko, ale jednocześnie, ogromne szanse na potężne środki. Tak wprowadza się do promocji: „Tylko w TOTALbet we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń powiększamy wygraną nawet o 30%.”

Warunki i zasady promocji Totalbet

Opisywana przez nas firma posiada oczywiście swój wewnętrzny regulamin. Jeden akceptujecie zakładając tam konto, ale to przecież nie wszystko. Do każdej promocji przypisane są warunki i zasady, których gracz musi się trzymać. Warto się z nimi zapoznać jeszcze przed zapisem do udziału. To zwykle tylko kilka punktów, przez co nie stracicie zbyt wiele czasu, a jednocześnie zapewnicie sobie spokój ducha i pełnie możliwości realizacji danych premii.

Warunki i zasady to przede wszystkim terminy trwania akcji, ale też warunki wpłat i wypłat czy też obrotu środkami. W zakładach sportowych konieczne jest obrócenie kwotą bonusową przy wskazanym dodatkowo kursie online.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: