Freebet o wartości 20 lub 40zł w najnowszym bonusie od forBet

Walka w LM i LE o prestiż i wysokie pieniądze nadciąga. Przed nami bowiem po 4 rewanżowe spotkania, które wyłonią półfinalistów tych rozgrywek. To dla nas okazja do zobaczenia świetnych meczów, jak i przy okazji obstawienia kuponów. U legalnego bukmachera forBET można nie tylko wygrać mniejsze lub większe pieniądze, lecz także zdobyć dla siebie freebet.

Freebet za LM i LE u bukmachera forBETMiędzy wtorkiem a czwartkiem dowiemy się, które zespoły okażą się lepsze w dwumeczach. Niektóre spotkania z pewnością będą niezwykle wyrównane do ostatniej minuty. To oczywiście okazja do obstawiania. W tych dniach dzięki obstawianiu wyjątkowych meczów europejskich pucharów można zdobyć dla siebie freebet o wartości 20 lub 40 złotych. Prezentujemy po kolei instrukcję dla gracza.

Między 13 a 15 kwietniem na stronie bonusu w forBET musimy skorzystać ze specjalnej oferty. Do wyboru mamy kupon za 89 lub 169 złotych. Taki kupon musi zawierać w sobie minimum 2 zdarzenia z oferty przedmeczowej LM i/lub LE. Kurs minimalny każdego zdarzenia wynosi 1.30. W przypadku kuponu 89 dostaniemy freebet 20 PLN, zaś kuponu 169 będzie to freebet 40 PLN. Otrzymany przez nas darmowy zakład możemy wykorzystać u bukmachera w najbliższy weekend, czyli do 18 kwietnia. Kupon musi zostać obrócony przez nas po kursie od 2.00, gdzie każde ze zdarzeń musi mieć kurs od 1.20. Trzeba jednak pamiętać o tym, że do obrotu naszym bonusem nie zaliczać się będą zakłady systemowe, opcje z zakładki WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie bukmachera forBET w regulaminie promocji. Warto przy okazji również sprawdzić inne ciekawe akcje na stronie.

Odbierz freebet

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: