Fortuna Live (na żywo)

zakłady bukmacherskie Fortuna na żywoZakłady na żywo stały się nieodzowną częścią niemal każdego bukmachera. To naturalna kolej rzeczy. Internet działa coraz szybciej, a użytkowników trzeba przyciągać nowoczesnymi rozwiązaniami. Fortuna doskonale zdawała sobie z tego sprawę. Dlatego też ich oferta poszerzona została przez niezwykle nowatorski system LIVE. Znacząco różni się on od tych, oferowanych przez konkurencję. W tym krótkim artykule przybliżamy wam witrynę, z której skorzystacie również w wersji mobilnej, na smartfonie oraz tablecie. Czy warto grać w ten sposób? Z jakimi wiąże się profitami? Jak kształtują się kursy? Wszystko to wyjaśniamy!

FORTUNA LIVE DLA KAŻDEGO

Cały system strony swojego czasu przeszedł sporą modyfikację. W chwili obecnej dostępna jest jedna, niezwykle przyjazna i prosta w obsłudze wersja. Skorzystać z niej może każdy zarejestrowany użytkownik Fortuny. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i przejść przez formularz, który pozwoli założyć konto. Po lewej stronie znajdziecie dyscypliny do wyboru, a także dokładną rozpiskę najbliższych spotkań. Wybierzecie podgląd ogólny lub na jedno bądź wiele zdarzeń. Całość uzupełnia kalendarz. Po prawej stronie zamieszczono z kolei czat, który pozwala na konwersacje z pozostałymi graczami, jak również dostęp do kuponu, który obstawiacie.  Wszystko uzupełnione jest przez transmisję, tracker oraz statystyki drużyn, które chcecie wybrać.

DYSCYPLINY DOSTĘPNE NA FORTUNA LIVE

Pod tym względem zakłady bukmacherskie Fortuna nie ulega nawet najlepszym zza granicy. Oferują nie tylko cenne zdarzenia na piłkę nożną czy tenis. Oferta uzupełniona jest o siatkówkę, koszykówkę, tenis stołowy czy nawet progaming, czyli esport. Typowanie w takim wydaniu na Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends jest sporą niespodzianką i wielkim wyróżnieniem. Ten odważny krok sprawił, że bukmacher ceniony jest na wszelkich forach i stronach powiązanych z tematyką. Trzeba przy tym wiedzieć, że wciąż najwięcej propozycji dotyczy piłki nożnej. Ważną cechą jest dodanie zdarzeń dodatkowych, np.:  następna bramka, strzelcy bramek, ilość bramek, handicap, dokładny wynik, suma bramek do określonej minuty (do 25, 45, 60 czy 75) oraz wiele więcej. Co ciekawe przejście w tryb na żywo wcale nie pozbawi nas obfitości znanej ze standardowych pozycji. Może ich być nawet przeszło 100!

TRANSMISJA NA ŻYWO

Oglądanie meczów dostępne jest u tego bukmachera już od pewnego czasu. Sposobność dokładnej analizy to wielki atut dla typerów z całego świata. Teraz możecie dostosować swój kupon do bieżących wydarzeń na boisku. Po stałej obserwacji łatwiej jest wytypować przyszłego zwycięzcę, niż przed startem i pierwszym gwizdkiem. Cały system jest tu absolutnie prosty. Wybieracie zdarzenie i w żółtej tabeli typujecie. Zmieniacie stawkę, akceptujecie zmiany kursy w czasie trwania potyczki i naciskacie przycisk „wyślij”. To takie proste.

POROZMAWIAJ Z OBSŁUGĄ

Fortuna Live wcale nie ogranicza kontaktu z obsługą. O ile dobrze jest zapoznać się z systemem FAQ przed startem zabawy, nie jest powiedziane, że konsultant nie udzieli odpowiedzi, których wymagacie. Opisywany przez nas operator otrzymał licencję bezpośrednio od Ministerstwa Finansów, co wymaga od niego pełnej współpracy i wsparcia użytkowników, którzy decydują się tworzyć nowe konta. Sprawy rozwiążecie za pomocą formularza kontaktowego. Jest rzecz jasna widoczny na witrynie. Wszelkie sprawy rozwiązywane są niemal natychmiastowo, dlatego bez zwłoki przejdziecie do dalszej gry.

Fortuna Live jest warta spróbowania, właściwie w każdej chwili, szczególnie, że oferta jest zmieniana na bieżąco.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: