PZBUK live

Bukmacher PZBuk należy do grona bukmacherów początkujących. Jest to firma, która dopiero się rozwija. Z tego też powodu możecie być absolutnie pewni, że dołożą wszelkich starań do tego, byście byli zadowoleni z ich propozycji i zyskali tak dużo, lub więcej, jak u konkurencji. Przykładem tego zresztą są darmowe zakłady, które tu na was czekają. Mimo skromnego początku, już teraz zadbano o ciekawe dodatki. Zagracie zatem nie tylko w klasyczne zakłady sportowe w internecie, ale też poprzez tryb na żywo. I to właśnie jego sprawdzaliśmy w ostatnich tygodniach. Na podstawie naszych analiz łatwo stwierdzić, czy warto zagrać i jeśli tak, to na jakich warunkach. Jak prezentują się kursy? Na co w ogóle możecie stawiać? Co zyskacie, jeśli będziecie aktywni? W naszym materiale odpowiadamy na liczne pytania i jednocześnie sugerujemy wam konkretne rozwiązania. PZBuk dokłada bowiem najwyższych starań do tego, byście mogli liczyć na produkty najwyższej jakości, co zresztą sumiennie możemy tu potwierdzić.

PZBUK zakłady live

PZBUK live (na żywo)

O firmie nie dowiecie się obecnie zbyt wiele, jako że ich wizytówka skupia się przede wszystkim na wskazaniu bieżących typów. Dlatego też wprowadzeniem niech będzie prosta deklaracja: „Działamy na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.”- tym samym jest to firma legalna, oczywiście właściwie szyfrowana. To także sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Z autentycznych opinii, które można znaleźć w internecie, jasno wynika, że jest to marka godna zaufania. Dla graczy standardowych kuponów bolączką może być to, że ilość zdarzeń klasycznych nie jest jeszcze tak imponująca, jak to widzimy chociażby w Fortunie, STS czy Milenium. W zakładach na żywo będziecie jednak bardzo mocno – i pozytywnie – zaskoczeni. Dlatego też zapraszamy do głównej części naszego materiału, gdzie oceniamy ten produkt z punktu widzenia aktywnego gracza.

Oferta zakładów sportowych na żywo

Nie bez powodu wspomnieliśmy, ze oferta na żywo u tej marki może was pozytywnie zaskoczyć. PZBuk w istocie dołożył wielu starań do tego, by spełnić wasze oczekiwania. W ten sposób traficie na ofertę ciekawą i stale aktualizowaną. Zanim jednak dokładniej się jej przyjrzymy, warto abyście w ogóle wiedzieli z czym macie tu do czynienia. Gra w trybie LIVE to nic innego jak zmagania prowadzone na spotkania, które już trwają. Jeśli zatem z jakiegoś powodu spóźniliście się z kuponem lub po prostu analizujecie dane na bieżąco, będzie to coś dla was. Rozwiązanie zresztą świetnie sprawdza się zarówno jeśli chodzi o oglądanie potyczki przed telewizorem, jak i na stadionie. To opcja dla osób, które bardzo mocno analizują przebieg wydarzenia lub w przypadkach znacznego prowadzenia na późnym etapie, puszczają pewne kupony. Przykładowo bowiem, gdy dana formacja w połowie wygrywa 2:0, postawienie na ich zwycięstwo jest logiczne i w pełni uzasadnione, zwłaszcza, że statystycznie są lepsi na każdym elemencie, a przy tym kursy wciąż szacowane są stosunkowo wysoko. Trzeba tu bowiem dodać, że PZBuk w tej materii ceni sobie grę za odpowiednie stawki, dzięki czemu zyskacie ciekawe propozycje kursowe do każdego meczu, bez względu na dyscyplinę.

Jeśli chodzi o samo stawianie, to bardzo często oferta wskazuje nam nawet ponad 50 potyczek na dany czas, które możecie typować. Oczywiście ich ilość zależy tylko i wyłącznie od tego, jakie mecze aktualnie rozgrywane są na świecie. Będzie ich mniej w środku nocy, z kolei znacznie więcej wieczorami i przez cały weekend. Do listy na które możecie stawiać zaliczymy przede wszystkim piłkę nożną, ale też koszykówkę, tenis, siatkówkę, hokej na lodzie, baseball, badminton, futbol amerykański czy e-sport. Każda z tych kategorii może was mocno zaskoczyć, bowiem w czasie trwania sezonu czy ważnych turniejów, propozycji jest dużo więcej. Kursy są atrakcyjne przez cały czas i do tego nie musicie koncentrować się wyłącznie na graniu na zwycięstwo czy remis. PZBuk dodaje do swojego zestawienia także opcje dodatkowe, których jest zwykle co najmniej kilkanaście. Dzięki temu zagracie na żółte kartki, ale też wyniki do przerwy, rezultat końcowy czy dowolny handicap, który jest najpopularniejszą opcją związaną z typowaniem wyników, nie tylko w zakładach na żywo.

Transmisja na żywo i promocje

Na stronie znajduje się tzw. Match Tracker. Za jego sprawą dowiecie się jak w danej chwili prezentuje się układ piłkarzy i innych sportowców na boisku. To zestawienie cały czas monitoruje sytuację, dzięki czemu macie wgląd w to, kto i jak sobie radzi, nawet wówczas, gdy nie macie przed sobą prawdziwej relacji audiowizualnej. To spora pomoc z której skorzysta każdy zaawansowany typer. Transmisje są pomocne, dokładnie wyświetlany jest tam czas, a jednocześnie pokazuje opcje bazowe do typowania, jak np. bramki, rzuty rożne, rzuty wolne czy sumę goli. Po prawej stronie znajdziecie także opcje kuponów, co pomoże wam w doborze błyskawicznej opcji gry.

Kwestie transmisji już znamy, przejdziemy zatem do promocji. Na chwilę obecną PZBuk zakłada trzy akcje stałe, które mogą wam pomóc z finansami na początek. Po pierwsze otrzymacie darmowy zakład na grę o wartości 50 złotych, ale też system Kombodoładowania i Cash-out, który to pozwala na wycofanie się z ostatniego zdarzenia, które dodaliście na kuponie. W ostatnim czasie ilość akcji się tu zwiększyła, dlatego możemy zakładać, że bukmacher ma jasne i korzystne plany rozwojowe dla graczy.

Obsługa graczy

To oczywiście ostatni element, który musimy poruszyć w kontekście gry na żywo. Wszyscy gracze mogą tu liczyć na pełne wsparcie obsługi klienta. Na stronie jest odpowiedni dział FAQ, gdzie zamieszczono odpowiedzi i pytania do nurtujących was spraw. Jeśli jednak konieczne będzie wsparcie odpowiedniej osoby „ze środka”, możecie tu liczyć na konsultantów, którzy na wasze sprawy odpowiedzą za sprawa czatu na żywo czy też poprzez telefon i email. Czas oczekiwania na pomoc to nie dłużej niż kilka minut. Wszystko za sprawą wspomnianego czatu, który dopasuje wam osobę z obsługi tak szybko, jak to tylko możliwe. Takie wsparcie jest cennym uzupełnieniem pełnego projektu.

Jednocześnie musimy dodać, że przed PZBuk jeszcze bardzo dużo pracy, w tym przy zagadnieniu odpowiedzialnej gry. To dział uzależnień, za sprawą którego możecie dla przykładu zamrozić swoje konto. To konieczny ruch w przypadku w którym czujecie, że przesadzacie z rozrywką i wydajecie tam zbyt duże kwoty w stosunku do planów.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: