Hokejowe typy bukmacherskie

hokejowe typy bukmacherskie onlineHokej na lodzie należy do tych ekskluzywnych dyscyplin sportowych, które zawsze są dodatkowo promowane przez bukmachera. To sport popularny na całym świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Również w Polsce cieszy się sporą popularnością, dlatego wielu operatorów dba o to, aby oferta zawierała często i dwa tysiące konkretnych zdarzeń. W tym krótkim artykule napiszemy kilka słów o najważniejszych ligach świata, dodatkowych propozycjach do kuponów, najlepszych typach, ale również wersji na żywo.

HOKEJOWE TYPY BUKMACHERSKIE – JAK, GDZIE, KIEDY?

Abstrahując od tego, że dobrze grać na polskie drużyny, dwiema najpopularniejszymi ligami właściwie u każdego dobrego bukmachera, będą NHL oraz rosyjskie KHL. To tam udostępnia się potężną liczbę zdarzeń do waszych kuponów. Które jeszcze ligi mogą was zainteresować? W szczególności szwedzkie, fińskie, duńskie, norweskie, ale także łotewskie, słowackie oraz azjatyckie. Od czasu do czasu natrafić można na OHL i WHL z Ameryki Północnej. Trzeba przy tym mieć na uwadze, że sezon jest tu stosunkowo krótki, dlatego oferta może się zmieniać i należy ją obserwować szczególnie często.

TYPUJEMY NA NHL

Najlepsze typy to i najmocniejsze drużyny świata. Kierujemy się zatem do USA i Kanady, gdzie grają najwięksi potentaci. Liga jest tam szalenie trudna i wymagająca, stąd też w NHL znajdziecie jedne z wyższych kursów z kategorii sportowej. Nawet w przypadku „pewniaków” można mówić o wartościach rzędu 1,60 – to doskonały wynik. To zresztą bardzo wiele opcji wyboru, ponieważ w fazie zasadniczej, jeszcze przed play-offami mamy do czynienia z konferencjami: Western, Central, Atlantic, Eastern oraz Metropolitan.  Głównymi faworytami do wygrania Pucharu Stanleya są oczywiście Washington Capitals oraz Chicago Blackhawks. Zaznaczyliśmy jednak, że zawody są trudne, dlatego w obu przypadkach – nawet jeśli wytypujecie teraz – kursy przekraczają 6,00! To czyste szaleństwo. A gdy mowa o kolejnych ekipach z zestawienia, Pittsburgh Penguins, Minnesota Wild, Columbus Blue Jackets czy Montreal Canadiens, współczynniki te będą jeszcze większe, często dwukrotnie. Typy bukmacherskie uwzględniają najlepszych graczy sezonu, a nawet najbardziej wartościowych „rookie”, czyli pierwszoroczniaków. W tym sezonie mogą to być Auston Matthews, Patrik Laine czy Mitchell Marner.

ROSYJSKIE KHL

Oczywiście w przypadku Rosji liczy się również druga klasa rozgrywkowa, MHL. Jeśli jednak spojrzycie na wydarzenia czołowe, znajdziecie tam kilka ekip, które z roku na rok lądują w fazie play-off. Co ciekawe, wcale nie jest to równoznaczne ze zmniejszeniem wartości kursów. Nawet faworyci otrzymują tam przeliczniki równe bądź przekraczające 2,00. Drużyny warte uwagi w pierwszej kolejności? Chociażby Lokomotiv Yaroslavl, SKA St. Petersburg, AK Bars Kazan oraz Metallurg Magnitogorsk.

ZDARZENIA DODATKOWE DO TYPOWANIA

Kluczowymi zagadnieniami dodatkowymi do kuponu będzie moneyline, handicap i jego różne odsłony, ilość bramek w meczu, włącznie z dogrywką i rzutami karnymi. Do tego kwestia czy obie drużyny strzelą, jaką liczbę bramek. Hokej pozwala na typowanie goli podczas posiadania przewagi w zawodnikach. Podobnych zagadnień w najlepszych meczach znajdziecie nawet ok. 70!

HOKEJ W WYDANIU NA ŻYWO

Już powyżej zaznaczyliśmy, że samych opcji jest dużo. Możecie je powielać w wydaniu na żywo, które skierowane jest do pasjonatów z całego świata. Problemem w przypadku NHL będą jednak niezwykle późne godziny rozgrywania zdarzeń, gdyż często odbywają się w tygodniu po północy czasu polskiego. Warto jednak wyczekać.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: