ETOTO live

Bukmacher Etoto wspierane jest przez sławnych polskich sportowców, dziennikarzy czy komentatorów. Wystarczy powiedzieć, że jednym z ambasadorów jest tu Tomasz Hajto. Jeden z ciekawszych obrońców piłkarskiej reprezentacji, swojego czasu, to postać charyzmatyczna. Sam fakt, że działają na tylu płaszczyznach, jasno pokazuje nam, że możemy oczekiwać bardzo wiele. I nie będziecie tu zawiedzeni. W ofercie znajdziecie nie tylko klasyczne zakłady, ale też aplikację mobilną oraz zakłady na żywo. To właśnie im chcemy się tym razem przyjrzeć. Zresztą, firma bardzo mocno się im przyjrzała i zmodyfikowała, co zastąpi wielu graczom trym wirtualnych zakładów, których tutaj akurat nie ma. Śmiało możemy powiedzieć, że legalny bukmacher Etoto jest jedną z tych polskich firm, które przyłożyły się do danego produktu z niezwykłym priorytetem. Nie zwlekajcie zatem, zapoznajcie się z naszym tekstem i załóżcie u nich konto. Weźcie zresztą pod uwagę, że to zaledwie jeden formularz, który wypełnicie w ciągu minuty, a cały proces utrzymania konta jest bezpłatny – na zawsze.

ETOTO na żywo

Etoto live (na żywo)

Klasycznie już, na samym początku chcielibyśmy wam zaznaczyć, z kim w ogóle macie do czynienia. Osoby, które nie znają się jeszcze z zakładami sportowymi na pewno docenią fakt, że Etoto jest firma polską i całkowicie legalną. Wszystko za sprawą licencji, którą otrzymała od polskiego rządu. Dodatkowo strona jest tu właściwie zabezpieczona i szyfrowana. W przeciwieństwie do licznych podmiotów z kategorii zakładów bukmacherskich, mówimy tu dodatkowo o podmiocie, który działa już piąty rok. To wystarczająco dużo doświadczenia, dzięki któremu można ich chwalić otwarcie. Tak z kolei napisali o sobie w zakresie zachęty graczy: „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie.Przedmiotem naszej działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. W zakładach organizowanych przez E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.” – mając za sobą tak bezpośrednie wprowadzenie, możemy się skupić na grze. A tą możecie kontynuować tak na komputerze, jak i urządzeniach przenośnych. System operacyjny, który posiadacie, nie ma tu większego znaczenia. Dzięki temu na spokojnie możecie poznać wszelkie ciekawe i nowoczesne wdrożenia od opisywanej firmy. My z kolei chcemy się już skupić na produkcie bezpośrednim. Poznajcie zatem ofertę Na żywo od Etoto.

Oferta zakładów sportowych Na żywo

Po pierwsze dobrze jest powiedzieć, czym takie zakłady w ogóle są. Bo to, że znajdziecie je na stronie Etoto to jedno, drugie z kolei, to ich właściwe zrozumienie i wykorzystanie. Typy tego rodzaju to oczywiście nic innego, jak obstawianie na wydarzenia, które już trwają – w czasie rzeczywistym. Będą to zatem konkretne mecze, które odbywają się przez całą dobę. Rodzaje zakładów są tu takie same, jak w przypadku tradycyjnego typowania. Kursy są oczywiście adekwatne do bieżącego wyniku, oczekiwań i założeń, a także w porównaniu do czasu, który został do końca. Jeśli przykładowo dana drużyna wygrywa w 85. Minucie 2:0, możecie być pewni, że współczynnik na nich nie przekroczy raczej 1,10. Można tu typować klasyczne 1 X 2, ale też opcje dodatkowe, których Etoto zwykle dodaje kilkanaście. Może być wszak znacznie więcej, w zależności od rangi danej potyczki. Całość jest bardzo intuicyjna, opiera się wyłącznie na wyboru kursu, który was interesuje, a potem wskazaniu rodzaju kuponu.

W co jednak możecie w ten sposób zagrać? Otóż bukmacher udostępnia wiele dyscyplin, a na stronie dodatkowo znajdziecie kalendarz gier na żywo czy zestaw wyników, na bazie których można analizować przebieg wydarzeń, które was interesowały. Zagracie tu w piłkę nożną, ale też w tenis, koszykówkę, siatkówkę, badminton, snooker czy bilard i tenis stołowy. Lista ta może być znacznie szersza, aczkolwiek pamiętajcie, że jest ona całkowicie zależna od tego, co akurat w danej chwili dzieje się na świecie. Dzięki temu dopasujecie własne zamiary do bieżącej siatki propozycji bukmachera. A ta w istocie może być imponująca, jeśli spojrzycie na temat całościowo. Do tego przecież dochodzą ciekawe tryby na handicap, strzelców bramek, dokładne wyniki, rezultaty do przerwy i wiele, wiele więcej.

Transmisja na żywo oraz promocje

Samych transmisji tutaj nie ma, ale naturalnie po przejściu na daną opcję możecie liczyć na widok boiskowy, z dokładnym rezultatem. Sprawdzicie, która jest dokładnie minuta na boisku, jak wygląda wynik, jak kształtował się do połowy i czego spodziewacie się na dalszym etapie. Możecie tu bezpośrednio typować na całość zagadnienia, ale też te główne czy gole. Transmisja skierowana jest głównie do osób, które oglądają mecz lub chcą się wzorować konkretnymi statystykami. Pokazuje ona to, jak dana drużyna akurat atakuje i w jakim rejonie bramki znajduje się piłka. Dane są zresztą znacznie obszerniejsze i na pewno będą dla was pomocne na każdym etapie.

Należy dodać do tego także szereg bonusów w eTOTO. Etoto jest w tej materii bardzo pomocne i idealnie odpowiedziało na rosnące wymagania graczy. Poza promocją powitalną, która jest tu szalenie mocna, znajdziecie na stronie również inne wątki, jak opcje Gram Grubo czy inne dodatki, w których to kupony bardzo mocno zyskają na kursie. Większość produktów bonusowych nakierowanych jest na tryb live, dlatego skorzystacie również przy typowaniu bieżącym. Pamiętajcie przy tym jednak, by sprawdzić regulamin i przekonać się, czego dokładnie bukmacher od was wymaga.

Obsługa klienta w trybie na żywo

Gra na stronie Etoto to przede wszystkim przyjemność. Wydaje się jednak w pełni zrozumiałe, że nie zawsze musimy rozumieć pewne aspekty, zwłaszcza, gdy nasza przygoda z typowaniem dopiero się zaczęła. Inna sprawa, że od czasu do czasu pojawią się tematy, których zwyczajnie nie rozumiemy – bo np. kupon został źle rozliczony. W takiej sytuacji po pierwsze, na stronie macie pełen dział FAQ, z kluczowymi odpowiedziami na wszelkie wasze pytania. Jeśli jednak to wciąż będzie dla was za mało, w prawym dolnym rogu znajduje się niebieska chmurka. Po kliknięciu w nią zostaniecie przeniesieni do czatu na żywo. Za jego sprawą, do waszego konta zostanie przypisany konsultant. Taki proces trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund (zwykle), dzięki czemu nie musicie się martwić, że coś wam umknie. Szybko rozwiążecie sprawę i przekonacie się, że nawet w trybie na żywo możecie liczyć na pomoc „od ręki”. Warto sprawdzić Etot i ten aspekt to potwierdza.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: