Zwrot stawki w ekstra klasie w NobleBet

Ekstraklasa nie zawsze dostarcza nam tylu emocji, ile byśmy od niej oczekiwali. Właśnie dlatego bukmacher NobleBet, który dopiero pojawił się na rynku, zaoferował bardzo ciekawą i mocną promocję. Za jej sprawą każdy kupon na tę właśnie ligę, może być waszym szczęśliwym. Jeśli zagracie na ulubioną drużynę, a potyczka zakończy się rezultatem 0:0, otrzymacie zwrot gotówkowy o wartości 50 złotych i jest to jednocześnie kwota minimalna, za którą musicie postawić swój kupon. Dzięki temu zapewnicie sobie udział w bonusie, który będzie z wami w całym okresie promocyjnym. Czy skorzystacie już przy okazji najbliższej kolejki? Wybór i decyzja zawsze należy do was!

Ekstraklasa z bonusem Noblebet
Promocja obowiązuje wszystkich zarejestrowanych graczy bukmachera NobleBet. Wystarczy się zatem zalogować na swoje konto oraz wybrać mecz dotyczący Ekstraklasy. Liczą się wszystkie potyczki z tym związane, jednakże musicie wziąć pod uwagę, że grać można jedynie za prawdziwe pieniądze, a bonusu nie można łączyć z żadnymi innymi. Pamiętajcie, że zdobyte w ten sposób środki należy 3-krotnie obrócić, gdzie minimalny kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1,85. Całość ważna będzie przez 30 dni i właśnie w tym czasie macie czas by należycie obrócić środkami przyznanymi bezpośrednio przez operatora. O pozostałych warunkach i zasadach przeczytacie w obszernym regulaminie, który oczywiście dostępny jest na stronie NobleBet.

Zwrot stawi trafi na konto gracza w każdy wtorek do godziny 17:00 i dotyczy zwrotu za ostatnią kolejkę z ubiegłego tygodnia. Pozostałe zapiski regulaminu widoczne są na stronie i radzimy się z nimi zapoznać. To punkty obligatoryjne, które trzeba w 100% spełnić bez żadnych odstępstw.

Odbierz zwrot za kupon w Ekstraklasie

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: