E-SPORTS - co tydzień 100 PLN w bonusie od LvBet

Z roku na rok rośnie znaczenie branży e-sportowej zarówno w skali światowej, jak i w naszym kraju. Już czymś normalnym jest obstawianie wyników zarówno rozgrywek ligowych i turniejów e-sportowych. A tych pojawia się coraz więcej. U każdego praktycznie legalnego bukmachera w Polsce znajdziemy e-sport, jak i ciekawe promocje na zakłady. Tylko teraz można na stronie LV Bet zdobyć dla siebie bonus w wysokości 100 złotych. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami tej akcji.

E-sport z bonusem od LvbetOd 31 grudnia i to aż do odwołania obowiązuje na stronie LV Bet bonus dla tych osób, które lubią obstawiać wydarzenia e-sportowe. Otóż konieczne jest od czwartku do środy zawarcie łącznych zakładów na kwotę 500 złotych, gdzie mamy do czynienia z zakładami kombinacyjnymi o minimalnym kursie każdego z kuponów 1.75.

Nasze zakłady powinny być związane z obecnymi w ofercie grami jak Counter-Strike:GO, King of Glory, Rainbow Six, League of Legends, FIFA, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, Call of Duty, Overwatch.Jeśli uda się nam spełnić warunki promocyjne i nasz obrót przekroczy 500 złotych, to LV Bet w nagrodę dopisze do naszego konta bonus w wysokości 100 złotych. Konieczne będzie jednak w dalszej kolejności spełnienie warunków obrotu. Nasz bonus ważny będzie bowiem przez 30 dni. W tym czasie konieczne będzie obrócenie kwoty 100 złotych 5-krotnie. Każdy z zakładów pojedynczych lub kombinacyjnych musi mieć minimalny kurs 1.75. Obstawiać z bonusu możemy wszystko z wyjątkiem sportów wirtualnych. Jak zatem widać, warunki obrotu bonusem nie są az tak trudne, więc przy dobrym typowaniu można w każdym tygodniu dostawać bonus 100 złotych i realizować go na stronie LV Bet.

Odbierz 100 zł z e-sport

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: