Cashback 1500zł u bukmachera internetowego Milenium

Cashback to nic innego jak zwrot przegranej wcześniej gotówki. Bukmacher Milenium z okazji 15. Lecia działalności swojej firmy przygotował oczywiście zagadnienie z tym powiązane. I będzie ono skierowane do absolutnie wszystkich graczy, którzy posiadają tam konta. Wystarczy obstawiać aktywne kupony za prawdziwe pieniądze, a dołączycie do walki o swoje miejsce rankingowe i oczywiście konkretny zwrot. Jak to wygląda w praktyce? W pierwszej kolejności załóżcie nowe konto. Taki proces nie trwa więcej niż dwie minuty, a po weryfikacji możecie od razu przystąpić do działań i typowania na dowolne dyscypliny sportowe. Traficie tu do 4. Ligi typerów i właśnie od niej rozpoczniecie swoją przygodę ze zwrotem.

Cashback 5% w promocji MileniumCelem jest tu aktywna rywalizacja i Milenium rozlicza was właśnie za to ile gracie oraz za jakie stawki. W 4. Lidze znajdują się wszyscy początkujący, aczkolwiek możecie awansować piętro wyżej. Trafi tam 1 000 najlepszych osób, gdzie cashback szacowany jest na poziomie 3%. W drugiej lidze wynosi już 4% do kwoty 750 złotych, z kolei w pierwszej, tej najważniejszej, będzie to 5% nawet d 1 500 złotych. To najwyższy nam znany cashback, dlatego jeśli chcecie się w nim znaleźć, dołączcie do zmagań już teraz. Każdy pojedynczy sezon, czyli cykl, trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Co miesiąc gracze, którzy zajmą 10 pierwszych miejsc w każdej z lig, otrzymają nagrody w postaci kredytów na grę.

Podwójny cashback był oczywiście kiedyś niższy, 15-lecie istnienia firmy to jednak dobry powód do tego, by przełamywać pewne granice i oferować nam jeszcze więcej. Gracze mogą korzystać dowolnie, do akcji możecie przystąpić od razu, im prędzej bowiem dołączycie do wyższej ligi, tym większe korzyści będą na was czekać – zaczniecie bowiem od 2% zwrotu. Pełen regulamin, razem z wyjaśnieniami, znajdziecie w warunkach i zasadach dostępnych na stronie Milenium. Nie zwlekajcie, bo szkoda stracić pierwszej okazji do awansu, a zwroty zawsze się przydadzą!

Odbierz cash back 1500 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: