Zaproś do gry znajomych do etoto i zyskaj do 50pln

Zaproś znajomych i zgarnij kasę – znacie to, prawda? Taki system znany był już ładnych parę lat temu. Etoto mocno was jednak zaskoczy. W ich promocji polecającej możecie na stronę ściągnąć bowiem nawet do 10 osób, a za każdą z nich wywalczycie sobie 50 złotych na dalszą grę. Środki dodatkowo trafiać będą tak do was, jak i nowicjuszy. Łączone wyzwanie opłaci się zatem jak nigdy. 500 złotych w kieszeni to znaczna część tego, co oferują bukmacherzy za samą promocję powitalną. Tym samym, mówimy o przyzwoitej kasie, którą dodatkowo rozgrywać będzie można z dobrym kumplem, który także szukał dla siebie ciekawego miejsca do dalszej gry.

Odbierz bonus 50 złotych za polecenie przyjaciela

Zaproś przyjacielea do etotoPromocja bukmacherska jest rzecz jasna jednorazowa i po zaproszeniu dziesięciu osób (konieczne jest podanie przy formularzu swojego maila oraz maila osoby zaproszonej), nie będzie można już do niej wrócić. Aby otrzymać każdy pojedynczy bonus, osoba zgłaszająca musi obrócić na stronie co najmniej 50 złotych. Osoba zaproszona z kolei, już po rejestracji, musi zagrać za nie mniej niż 300 złotych. Kursy w obu przypadkach kształtują się na poziomie 2,20 przy zakładach całkowitych i nie mogą być niższe. Pojedyncze zdarzenie powinno mieć kurs na poziomie co najmniej 1,30. Gdy tylko każdy z was spełni przypisane do tego zagadnienia, środki automatycznie (za regulaminem: Bonus zostanie przyznany Polecającemu oraz Poleconemu w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu spełnienia przez nich wymaganych warunków opisanych w punkcie 12.) pojawią się na koncie i będziecie je mogli rozegrać przy dowolnych produktach Etoto. Będzie je także można oczywiście wypłacić na swoje konto bankowe.

Co bardzo ważne, osoba polecana ma także sposobność do jednoczesnego skorzystania z premii powitalnej. Wynosi ona w ich przypadku 200% do kwoty 200 złotych i właśnie takie środki zapewnicie sobie za dokonanie kolejnego depozytu. Etoto w tej materii jest bardzo przyjazne, dzięki czemu nic nie stanie na przeszkodzie, by należycie grać we wszystkie gry i zakłady, jakie znajdziecie na stronie, w tym w wersję live czy też przy wirtualnych typach. Jednocześnie musicie pamiętać, że obowiązuje tu regulamin. Jego warunki i zasady są obligatoryjne i należy ich przestrzegać. Jest to lektura obowiązkowa, którą dobrze zaliczyć przed startem dalszej gry. Powodzenia, zapraszajcie śmiało!

Zyskaj bonus 50 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: